ПСИХОЛОГ Галина Миколаївна Хилюк (Ровно).

У Психолога » Психологи Украины » Психолог Ровно » Галина Миколаївна Хилюк

психолог Галина Миколаївна Хилюк
12-06-2019 Галина Миколаївна Хилюк (Ровно) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте 3 дня назад.
Образование
- Вінницький Національний медичний Університет ім. М. І. Пирогова (1999-2005)
- курси підвищення кваліфікації
- Інститут психічного здоров'я при Українському Католицькому Університеті з " когнітивно-поведінкової терапії", акредитована відповідно з стандартами Української та Європейської асоціацій КПТ
- тайм менеджмент
-UPDATE-CBT-2018
- зараз спеціалізоване навчання при «Інститут Розладів Сну та Психотравматичних Розладів» " Сон,стрес, травма" Україна- Париж
- навчання по маркетингу (Москва)
- діючий член Української асоціації Когнітивно-поведінкової терапії
Опыт психологической практики
- індивідуальна терапія з клієнтами із України, Польщі, Німеччини, Ізраїль, США, Італія
- Індивідуальна психотерапія офлайн/онлайн
- постійні супервізії і інтервізії
- більше 2000 тис. год. терапії з клієнтами

Работа с проблемами
-тривожні розлади: панічні атаки, нав'язливі думки, переживання, травми, тривога за здоров'я, сором'язливість
- депресія
- розлади гніву
- розлади харчової поведінки(анорексія, булемія)
- самоушкоджуюча поведінка
- вегетосудинна дистонія, психосоматика
- розлади сну
- самооцінка
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Постоянные пережевания и чувство тревоги
Ваше состояние носит название: Генерализованное тревожное расстройство. Чтобы состояние не ухудшалось не надо обдумывать свои переживания. Большая часть ваших переживаний гипотетические, сейчас нет проблемы, вы переживаете наперед. Главное не копаться в себе. Ваш страх ничего не значит. Обратитесь за помощью к когнитивно- поведенческому психотерапевту, только эта терапия сейчас вам подойдет. Успеха Вам.

Причины моего состояния
Добрый день! Симптомы которые Вы описали могут быть при многих заболеваниях. Заочно ставить диагноз нельзя. Для этого нужно обратиться к специалистам: невролог, эндокринолог, терапевт. Они определят что Вам нужно будет далее делать. Самолечение не очень хороший вариант.

Реально ли самостоятельно излечиться при ВСД? Что для этого сделать? Опасно ли это?
Доброго дня! В нас теж немає діагнозу ВСД, але є соматоформний розлад- це сукупність синдромів. Треба врахувати, що це психогенне захворювання з різноманітними тілесними проявами. Можна проконсультуватись у лікаря (сімейний чи невролог), але будь- яке лікування буде симптоматичним, а не патогенетичним , тобто не на причину. Так як, це психогенне захворювання потогенетичне лікування це психотерапія або/і антидепресанти. Якби це вас не турбувало ви б про це не написали, тому така думка, що ви потребуєте допомоги психотерапевта. Але зрештою вам вирішувати.

Бесплатная рассылка интересностей!

Как справитися
Доброго дня! За тим як ви описали свій стан це схоже на невроз (тривожний розлад). Тілесні симптоми, на які ви вказуєте це звичні скарги всіх хто страждає цим. Але це зворотній процес якщо з цим працювати. Ваше намагання проаналізувати, знайти причину ваших страждань, тілесних відчуттів, думок, переживань буде лише погіршувати ваш стан. Можна, звичайно, шукати різні техніки на зняття тривоги і зменшення тілесних відчуттів, але вони лише тимчасово будуть допомагати і не навчать вас як з цим справлятись. В такому стані за світовими протоколами показана когнітивно-поведінкова терапія як терапія першої лінії. Вона короткотермінова, структурована, направлена на роботу над проблемою клієнта.

Что со мной?
Доброго дня! Важливо, щоб рідні знали і розуміли, що з вами відбувається. Тому, варто про це сказати своїм батькам і попросити у них допомоги. Вони вирішать як краще. Варто звернутися з батьками за допомогою до психіатра.

В последнее время я подавлена
Доброго дня! Щоб зрозуміти, що з вами і як саме Вам допомогти потрібен психотерапевт. Ваш постійний аналіз "як у мене і як у інших" вам шкодить.

депресия
Все це вказує на ймовірність тривожного розладу (невроз), але щоб Вам допомогли, якщо Ви обстеженні у лікарів (кардіолог, невролог, ендокринолог). Вам потрібно не шукати поради в інтернеті і на сайтах, а звернутися за індивідуальною психотерапією до когнітивно-поведінкового психотерапета.

Бесит медлительность. Нервы.
Чтобы разобраться нужна индивидуальная терапия, где вам помогут научиться справляться с тревожностью и расслабляться.

депресия
Дуже Вам співчуваю. Насправді, навіть якщо ми і розуміємо, що так жити не можна від цього нічого не зміниться. В такому стані варто звернутися до лікаря психіатра, щоб встановити діагноз і можливо медикаментозне лікування.

Тревога

Чем можно заняться .чтобы снизить тревогу ? Поможет ли какое то увлечение снизить общую тревогу? Чего не надо делать при тревоге? хочется как то отвлечься от тревоги ..не могу найти что это было бы.
С тревогой надо научиться справляться, а не убегать. Чем больше вы будете избегать тревогу, тем более она вас будет беспокоить. Все занятия это на временное отвлечение и не более. Даже если ваша тревога с детства с ней надо научиться справляться сейчай. Запишите свои действия, которые вы делаете для того чтобы снизить тревогу, напр.: читаете в интернете все о тревоге, постоянно обследуетесь, стараетесь не переживать, отвлекаетесь,
рассказываете другим о своей тревоге и др. Все это только усугубляет ваше состояние, а если помогает только временно, а потом опять вам плохо. От них нужно отказаться. Может нужна помощь специалиста который поможет вам.

Панические атаки депрессия
Жити зі страхом- це неймовірні страждання. Якщо ви маєте панічні атаки в основі яких лежить тривога і страх власних тілесних відчуттів, то можна навчитися справлятися і попереджувати виникнення панічних атак. Безсоння є проявом будь-якого тривожного розладу (неврозу) , в тому числі і панічного розладу. Якщо врахувати, що ви зараз в стані постійного очікування і напруги, то болі в тілі можуть бути найрізноманітніші. Для початку, якщо ви не обстеженні, потрібно пройти консультацію у невролога, ендокринолога, кардіолога, гастроентеролога для виключення супутньої патології. Для того, щоб справитися з панічними атаками зверніться до когнітивно-поведінкового психотерапевта. За короткий час він вам зможе допомогти навчитися з цим справлятися.

Як пояснити мамі що я доросла?
Доброго дня! Мама має свій стереотип поведінки, її нічого не влаштує і скільки б ви не намагалися доказати, що ви доросла це не призведе до успіху. У вас ця постійна боротьба забере багато сил і енергії. Ви власне влаштовуєте життя для себе чи щоб мамі вгодити?! Поважайте думку мами, як її право на свою думку, але це має бути вироком для вас. Це не означає, що ви з нею маєте згоджуватись. Ви маєте право на своє щастя, свої рішення, на своє життя. Ми не можемо зробити так, щоб всі були задоволенні.

Я не радуюсь жизни
Добрий день! Скільки часу триває такий стан? Що ще турбує, крім втрати задоволення? Чи немає суїцидальних думок?

Посоветуйте психотерапевта который подходит под мою ситуацию
Доброго дня! При такому стані як у Вас рекомендовано спостереження лікаря психіатра та за показами когнітивно-поведінкова психотерапія, яка дає гарний результат при депресії та тривожних розладах, що підтверджено багатьма світовими дослідженнями. КПТ в поєднанні з антидепресантами дає гарний результат за порівняно короткий термін.

Дополнительно

ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦИИ в Skype, Viber

Когнитивно-поведенческий психотерапевт, врач. Работаю с паническими атаками, агарофобия, социофобия, пееживания, ОКР, травмами, депрессией, анорексия, булемия, психосоматика. Предв. запись по тел. 0688578067. Живите в согласии с собой!

Контакты: Skype- galina_lasunya Viber- 0688578067

Оплата:

400 UAH / 20 USD

Предоплата на картку ПриватБанк. Стоимость 400 грн/ час.
место приёма клиентов Ровно, Гагарина,12
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: ещё нет оценок.

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Сертификаты о дополнительном образовании



Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr