У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Марія Романівна Клименко Львів

психолог    Марія Романівна Клименко
26-02-2017 Марія Романівна Клименко додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 136 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 9
Освіта
- кандидат психологічних наук (доктор філософії з психології 2021);
- аспірантура з психології (2016-2020 рр., Львівському національному університеті ім. І. Франка);
- клінічний психолог-магістр (2014, Львівський національний університет ім. І. Франка);
- постійна участь в психотерапевтичних проектах, семінарах, конференціях українських та міжнародних (більше 500 год.);
Досвід психологічної практики
- викладач кафедри теоретичної та психології НУ "Львівська політехніка" (з 2020 року);
- досвід роботи психологом-практиком з 2014 року;
- лектор лаборатораторії організаційної психології при кафедрі теоретичної та практичної психології НУ "ЛП".
Працюю з запитами
✔️ проведення тренінгівУсе, що заважає вам почувати себе психологічно добре та повноцінно, що посягає на якість вашого життя - може бути темою для роботи.
А зокрема:
- самооцінка та прийняття себе;
- проблеми комунікації, взаємодія з людьми;
- тривожні стани, панічні атаки, страхи;
- депресія;
- втрата сенсу життя;
- суїцидальні тенденції;
- стосунки в парі, сімейні стосунки;
- нарцисизм;
- самореалізація;
- трудоголізм;
- залежності;
- проблеми з харчуванням.
Консультую також Онлайн.


Основне
диплом перевірено
місце прийому клієнтів

Відповіді 131
Немає подруг
У вас був випадок, коли людина прямо сказала про свою заздрість. Так.
Але чи не намагаєтесь зараз "спрощено" пояснити брак дружніх відносин з дівчатами тільки цим способом?
І чи не виходило так, що Ви себе з тими дівчатами також порівнювали часом, у відповідь?
Про те, що викликає у них заздрість до Вас - можемо собі багато фантазувати. Але важливо як у цьому почуваєтесь Ви. Адже всі дівчата заздрять - таке дуже грубе узагальнення.
І чому Вас тригерить тема "заздрості". можливо швидше конкуренції. З чим вона у Вас ще асоціюється. Добрий запит до роздумів і усвідомлення, де тут Ви у цих відносинах. Які маєте очікування стосовно дружби з дівчатами. І, взагалі, для чого вона Вам.
О любовной зависимости, что-ли
Добрий день.
Взагалі це нормально відчути симпатію, закоханість. Нормально очікувати взаємності, коли у Вас виникла симпатія.
А ще нормально спілкуватись. Спілкуватись з людиною, яка цю симпатію викликає. Пробувати налаштовувати контакт. Те, що Ви моніторите інфу про людину в мережах, фантазуєте про можливий розвиток подій, проте не здійснюєте дій - говорить про страх відносин, який може мати джерело в досвіді Ваших ранніх сімейних стосунків. Ваш страх змушує Вас дистанціюватись, відходити на безпечну відстань від відносин, які викликають тривогу. Було б добре попрацювати з власною самоцінністю, баченням відносин, досвідом стосунків у батьківській сім"ї в індивідуальній терапії. Подбайте про себе.
Тревога, и зацыкленность
Добрий день.
Ви перебуваєте в Україні зараз? Які асоціації, думки викликає у Вас тривога?

Бесплатная рассылка интересностей!

Как выйти из депрессии?
Добрий день.
Базово депресія характеризується зниженим настроєм, який триває декілька місяців, гальмуванням інтелектуальної діяльності, порушенням волі (важко себе змушувати здійснювати навіть звичну діяльність) + можуть спостерігатись зміни в тілі (особливо, якщо депресія тривала - фізіологічні зміни завжди присутні). Проте діагноз Вам може ставити лікар-психіатр чи психотерапевт лише на безпосередній зустрічі з Вами. До того ж рекомендована тривала психотерапія з можливим медикаментозним лікування. Не зволікайте. Подбайте про себе.
Моя мама не пускает меня за границу
Добрий вечір.
Чи утримуєте Ви себе матеріально самостійно, щоб зробити такий крок і переїхати? Яку вигоду маєте живучи з батьками? Яка у Вас професія та життєві цілі?
Неможливість сепарації від батьків це не лише їхня проблема і не бажання Вас відпускати, але і Ваша. І, можливо, Ваше небажання почати самостійне життя.
Я не могу смириться с тем, что другие люди похожи на меня.
Добрий день.
Так різко сприймаючи чиюсь подібність до себе Ви ніби намагаєтесь захистити свою цінність як особистості, ніби вона для Вас не очевидна. Ніби її треба доказувати. Агресивно відстоювати себе. Боротись за себе і свою унікальність.
Які у Вас стосунки з близькими людьми? є у Вас друзі?
Комплекс
Що для Вас важливіше:
1) належати до таких людей як Ви описали : спілкуватись з ними, бути в їхньому середовищі, щоб оточуючі бачили, що Ви "Інтелектуал" і спілкуєтесь з такими ж "Інтелектуалами"?
чи
2) Бути такою для власної самодостатності, щоб задовільними ВЛАСНИЙ пізнавальний інтерес та потребу збагатити свій внутрішній світ.
Важливо зрозуміти пріоритет.
Я не чувствую скорби
Добрий день.
А які почуття у Вас до людей Є?
що відчуваєте до батьків? чи є друзі і які емоції переживаєте у спілкуванні з ними?
хочу сказати, що горе кожен переживає по-різному. і те, що хтось не плаче навзрид ще не означає, що нічого не відчуває. часом та біль така сильна та шокуюча, що єдиним способом захиститись від неї це - дистанціюватись і не відчувати нічого. можливо це про Вас,а можливо ні. мабуть найправильніше це з"ясовувати у безпосередньому спілкуванні з психологом.
У меня булимия и я не знаю как мне есть
Симптомом булімії є спеціально викликана рвота після їжі: компульсивне переїдання (або людина "бачить" це як "переїдання" і потребує через почуття провини повернути спожиту захланної їжу). Нестримання-поїдання-рвота-втрата поживних речовин-втрата ваги-фізичні порушення. Якщо у Вас рвота виникає коли ви тільки бачите їжу, чи починаєте її споживати - варто виключити і інші можливі захворювання. Обов"язковою має бути консультація у психіатра та спеціалістів типу гастроентеролога (чи хоча б почати з терапевта).
Помогите мне.
Добрий день.
Мені дуже шкода, що Ви перебуваєте в такому стані, проте потрібно спробувати знайти хоча б одну особу з Вашого оточення, яка б могла поставитись до Ваших слів серйозно та почути їх. Хороша ідея звернутись у телефон довіри у Вашому місті. Також пошукайте соціальні програми по психологічній допомозі, де могли б психологи попрацювати з Вами безплатно, чи за дуже помірну вартість. Я маю надію, що у Вас знайдуться сили спробувати.
эмоции
Добрий день.
На скільки довго триває Ваш стан? Втрата емоційної чутливості, апатія, байдужість, втрата сил можуть бути ознаками серйозного психічного захворювання, що потребує лікування. У Вашій "глибокій ненависті" до похвали може ховатись її палке бажання, потреба отримати схвалення, любов чи визнання. Емоційна байдужість може бути ознакою захисту психіки від важких переживань, які просто стають недоступними. Стають недоступними і погані, і хороші.
Рекомендую звернутись на консультацію до психолога.
Боюсь съезжать от родителей эмоционально
Добрий день.
Сепарація - процес тривалий. Ви не повинні різко покинути батьків. Так виглядає, що у побуті Ви вже дуже цього потребуєте, для фізичної змінити місця - маєте можливість, емоційно - вагаєтесь.
Ви пишете, що з сестрою "ідеальні стосунки". На жаль, жодні стосунки не можна називати ідеальними. Я розумію, що Вам хочеться підтримувати сестру, проте Ви не заміните їй батьків, які у неї, на щастя, є. В жодному разі Ви не залишаєте її цілковито, проте Ви не можете і не маєте жити її життям. Саме зі свого прикладу зможете показати важливість сепарації, якщо наважитесь на самостійне життя.
При знакомстве с человеком хочется увидеть его слёзы, что это?
Добрий день.
Сльози у Вас асоціюються з довірою та виразом близькості?
Варто прояснити чи Ви хочете довести людину до сліз, чи сам факт Вашої присутності при таких переживаннях іншої людини - це ознака, що та вона, ніби, Вам довіряє. Можливо існує дуже специфічне розуміння близькості, яке варто б було обговорити з психологом на консультації. Адже не все тісне і добре спілкування починається зі сліз.
Психические проблемы
Добрий день.
Ви проживаєте на Донбасі чи на іншій території України?
Хто з рідних є поруч з Вами?
З чого починати, як допомогти і розібратися в собі?
Добрий день.
Дуже важливо зрозуміти Ваш стан. На скільки він є складним. Депресія це, чи щось інше. Вам необхідна психотерапія та консультація в лікаря-психіатра, який зможе підібрати Вам ліки, якщо вони потрібні.
Те, що Ви дійшли до тої межі, що цікавитесь своїм психічним здоров"ям (нарешті!), відчуваєте, що воно впливає на якість Вашого життя та близьких - перший крок до того, аби вилікуватись.
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr