ПСИХОЛОГ Анастасія Львівна Ковальчук (Львів).

У Психолога » Психологи Украины » Психолог Львів » Анастасія Львівна Ковальчук

психолог Анастасія Львівна Ковальчук
09-05-2012 Анастасія Львівна Ковальчук (Львів) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте 24 дня назад.
Образование
- Львівський національний університет ім. І.Франка, магістр психології;
- Українська асоціація кататимно-імагінативної психотерапії (базовий рівень);
- Проект з дитячої та юнацької терапії (УСП);
- Проект з перинатальної психології;
- Проект з BFST (короткоретмінова психотерапія орієнтована на вирішення)
Опыт психологической практики
- Практичний психолог в ДНЗ №102 м. Львова;
- Практичний психолог в Львівському економічному ліцеї;
- Проведення індивідуальний консультацій, тренінгів.
Работа с проблемами
Проведение тренингов- Особистісні проблеми;
- Міжособистісні стосунки;
- Депресивні стани;
- Тривожні розлади,панічні атаки;
- Робота з підлітками;
- Психологічний супровід під час вагітності;
Провожу консультації по viber, fb-messenger, telegram.
Используемые подходы и техники
BFST (короткотермінова психотерапія, орієнтована на вирішення)
арт-терапія
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Как не дойти до суицида, когда единственная опора ломается?
Добрий день! Погоджуюся з колегою. Від себе додам, що стосунки між батьками можуть складатися по різному, і це дуже боляче для дитини, коли між ними немає злагоди. Тим більше важко відчувати себе єдиною опори для мами. Адже саме від мами ми цекаємо підтримки. Але тим не менше, стосунки батьків, і їхнє життя - це їхня справа. Завдання батьків - максимально вберегти дитину від негативних подробиць своїх стосунків. Спробуйте поговорити з мамою, розказати як їхні з татом скандали впливають на вас. Окрім того, у Вас завжди є вірний друг і помічник - це Ви самі. Спробуйте подбати про себе. Згадайте, що Ви любите робити, що приносить Вам радість Можливо у Вас є якесь хобі, чи мрії. Займіться фізичною активністю, яка вам до вподоби (танці, йога, пілатес,знайдіть своє), це позитивно впливає на настрій. Також добре помагає творчість - малювати, співати, танцювати. Почитайте про техніки заземлення (це такі вправи для самозаспокоїння). Чи є у вас подруги? Якщо є - зустріньтеся,поділіться своїми турботами. Як немає - спробуйте знайти середовище, де ви можете знайти друзів. Це теж велика підтримка у житті. Щасти Вам!

Чувства остыли, точнее исчезли
Добрий день! Так буває, на жаль. Розумію, як вам боляче. Проблеми в стосунках можна вирішити, але коли цього прагнуть обоє. Якщо в одної сторони мотивації такої нема - то тут нічого не вдієш.

Нервы
Дрбрий день! Я думаю, ви насправді боїтеся того, що ви можете про себе дізнатися (ну, плюс ще спеціаліст дізнається). У нас обмежене уявлення про себе, більшість процесів в нашому мозку відбуваються без нашої сводомої участі. І це страшно, це лякає. Але насправді страшно те, що ви можете зі собоє зробити, якщо до психотерапевта не звернетеся. Повірте, і психолог, і психотерапевт, вже чули багато різних історій, жоден з них не буде вас ні засуджувати, ні критикувати, ні оцінювати. А спроба самогубства - це дуже серйозна рі, це не можна ігнорувати. Ви великий молодець, що таки пішли до психолога. А зараз варто просто зробити наступний крок. Ну і, швидше за все, психолог не буде присутнім на ваших зустрічах з психотерапевтом, максимум вас представить. Принаймні, я не чула ще про таку практику - щоб двоє спеціалістів праювали з одним клієнтом. Пам'ятайте також, що ви завжди можете поміняти спеціаліста. Важливо знайти того, з ким вам буде комфортно, хто зможе створити атмосферу довіри.

Ответ отредактирован автором 07-03-2020 15:44:48

Бесплатная рассылка интересностей!

Мой брат хочет покончить с собой
Повністю погоджуюся з колегою. Так виходить, що на спеціаліста брату ви готові виділити гроші, а на спеціаліста собі - ні? Вам, насправді, теж потрібна допомога. Ви теж, як і брат, росли в несприятливій сімейній атмосфері. Але якщо ваш брат проявляє ознаки залежної поведінки, то ви - співзалежної. Є хороша книжка на цю тему - "Жінки, які кохають до нестями", автор Робін Норвуд (можна знайти в мережі російською). Або можливо, у вашому місті є група підтримки для дорослих дітей алкоголіків (дда), ці групи безкоштовні.

Мой брат хочет покончить с собой
Добрий день! Я зараз скажу річ, яка може видатися вам жорстокою, але ви не можете брати на себе відповідальність за дії дорослого брата. І якщо він справді це зробить, то це буде його відповідальність, і тільки його. Вашої вини у цьому не буде. Ви пишете,що брат хоче, щоб його життя помінялося, а що він сам для цього робить? Поки буде на кого перекладати відповідальність, він на себе відповідальність за своє життя не візьме. Ну і додам, що ті,хто справді вчиняють самогубство, як правило, не кричать про це на кожному кроці. І не можна назвати спробою самогубства дії, які людина сама ж припиняє. Спроба смогубства - це коли знайшли і відкачали. Єдине,що ви можете зробити для брата - це перекласти на нього відповідальність за його життя. Інакше - він так і залишиться незрілим. Ви можете його морально підтримувати, порадити, знайти спеціаліста, але не брати на себе його відповідальність. Подбайте про себе, ви відповідальні також перед собою. Що ви робите зі своїм життям? Як ваш чоловік все це сприймає? Самій може бути важко вийти з цієї ситуації. Раджу вам самій піти до психотерапевта, щоб нарешті почати жити своїм життям.

Не вижу смысла жить
Добрий день! З думками про самогубство жартувати не варто. Обов'язково підіть до спеціаліста, оскільки цілком можливо, що у вас так проявляється депресія. Тут потрібний хороший психотерапевт. А можливо, і медикаментозне лікування. Ну а наразі спробуйте прости тест самооцінки депресії Цунга, щоб зорієнтуватися в ситуації. Його неважко знайтив інтернеті. Удачі!

Хочу того, не знаю чего
Добрий день! Так виглядає, що ви пережили дуже непростий досвід, і у вас залишилося багато ран, які мають загоїтися.З ашого досвіду, я побачила,що для вас налагодитижиття = знайти чоловіка. Чому так? Чому перспектива бути одинокою вас так лякає? Страх самотності - це не надто вдалий мотив для побудови стосунків. Тоді справді дуже висока ймовірність знов потрапити в нездорові стосунки. Дуже важливо спершу налагодити стосунки з собою. Подбати про себе, відновити свою самооцінку, зрозуміти,хто ви і чого хочете від життя. Якщо ви маєте фінансову можливість, то справді дуже вартувало би піти до психолога.

Неуверенность в себе
Добрий день! Ваш стан називаєтся соціофобією. Це доволі часте явище. Тим не менше, з цим можна і треба боротися. Якщо є фінансова можливість - звернітся до психолога. Якщо ні - спробуйте шукати інформацію і робиратися самі. Подумайте, що саме вас лякає, що про вас міг подумати цей хлопець (чи можливо, зробити). Шукайте книжки на теми спілкування і впевненості в собі. Успіху вам!

Поиск себе места в этом мире
Добрий день! Плач і хвороби- це доволі сильна негативна реакція, як на роботу, яку не любиш. Чи справді справа лише в роботі? Чи не було у вашому житті якигось травматиних подій, чи сильного або тривалого стресу? А можливо, просто батьки вас оберігали надто від труднощів у дитинстві, і зараз ви не готові брати відповідалність на себе? Чи занадто вас скеровували і контролювали, і ви не мали можливості зроз,уміти, чого хочете саме ви, а не чого очікують від вас інші? Спробуйте прочитати книжку Барбари Шер "Мрій правильно. Як зрозуміти, чого ти насправді бажаєш і як цього досягти". Можливо, вам цого буде достатно, щоб розібратися в собі. Якщо ні - то це можна зробити в кабінеті психолога.

Не могу найти работу которая нравиться
Добрий день! Тут важливо зрозуміти, чого саме ви боїтеся. Коли був цей випадок, що ви вигоріли, в чому це проявлялося? Що ви тоді відчували? Що би могло з вами статися, коли би ви залишилися на цому місці?
Ну і, які загалом, ви ставите собі цілі в житті? Чого хочете добитися? Коли ви дасте собі відповіді на ці питання, то і стосовно роботи буде легше зробити вибір. Раджу вам звернутися до психолога, щоб розібратися у цих всіх питаннях.

Настроение мешает работать
Добрий день! Ваш стан справді нагадує депресію (При депресії часто характерне зниження настрою в першій половині дня). Добре, що ви записалися до психотерапевта. Бажаю натрапити на хорошого спеціаліста.

Дитяча невпевненість
Добрий день! Тут важливо зрзуміти, чи було так завжди, чи, можливо, така поведінка проявилася після якоїсь події. Можливо, е особливість їх зарактеру, а можлив, у неї без невдалий досвід спілкування з однолітками. Або було недостатньо контактів з дітьми в її житті. Чи у всіх колективах вона поводить себе невпевнено? Чи міняється це з часом (наприклад, спершу невпевнена, а потім звикає)? Чи є знайомі діти, з якимим вона успішно комунікує? Важливо, щоб у неї було середовище, в якому їй буде комфортно, де вона буде дбре почуватися. Ну і, звичано ж, якщо вас хвилює ця ситуція, добре заернутися з неї до психолога очно.

Что делать ради хорошего будущего?
Добрий день! У стосунках важливо поважати особистісний простір партнера. Можливо для вашої дівчини стосунки між вами - дуже інтимна приватна справа, яку не хочеться виставляти напоказ. Думаю, варто до того поставитися з повагою і прийняти. Інша сторона питання, що повага має бути взаємною. У мене відчуття, що ви боїтеся втратити себе у стосунках, попасти під надмірний вплив. Тому важливо говорити про свої потреби у стосунках, про те, чого ви хочете і чого боїтеся. Ви можете проговорити з дівчиною те, що вас хвилює, що ви відчуваєте, що постійно мусите уступати. Ну але не варто також забувати, що людська психіка побудована так, що ми завжди переоцінюємо свій вклад у стосунки, і недооцінюємо вклад патнера. Можливо, і ваша дівчина теж поступається, і міняється, але це не так для вас помітно. Спробуйте запропонувати дівчині піти разом до психолога, це допоможе вам розібратися у всьому. Щасти вам!

хочу все вернуть...
Добрий день! Розрив стосунків - це завжди дуже боляче. Але ми не можемо заставити людину бути з нами. Любити - означає також відпустити, дати піти. Чи є можливість у вас звернутися до психолога "в реалі"? Можливо, у школі є психолог? Думаю, це могло би допомогти.

Проблема в собі
Добрий день! Бачу, вам зараз дуже не легко. Розкажіть більше, що ви маєте на увазі під суїцидальними намірами? Це серйозна річ, з тим не можна жартувати. Треба обов'язково шукати допомогу спеціаліста. Ви вчитеся у школі? Там би мав бути психолог. Чи у найближчій поліклініці мав би бути психотерапевт. Яка у вас атмосфера вдома? В сім'ї? Чи є у вас хоч якась підтримка?

Дополнительно
место приёма клиентов Львів, вул. Стрийська, 45а
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: ещё нет оценок.

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Публикации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Не найдено публикаций психолога на нашем портале.


Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr