ПСИХОЛОГ Анастасія Львівна Ковальчук (Львів).

У Психолога » Психологи Украины » Психолог Львів » Анастасія Львівна Ковальчук

психолог Анастасія Львівна Ковальчук
09-05-2012 Анастасія Львівна Ковальчук (Львів) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте 14 дней назад.
Образование
- Львівський національний університет ім. І.Франка, магістр сихології;
- Українська асоціація кататимно-імагінативної психотерапії;
- Проект з дитячої та юнацької терапії (УСП);
- Проект з перинатальної психології;- Проект з BFST (короткоретмінова психотерапія орієнтована на вирішення)
Опыт психологической практики
- Практичний психолог в ДНЗ №102 м. Львова;
- Практичний психолог в Львівському економічному ліцеї;
- Проведення індивідуальний консультацій, тренінгів.
Работа с проблемами
Проведение тренингов- Особистісні проблеми;
- Міжособистісні стосунки;
- Депресивні стани;
- Робота з дітьми та підлітками;
- Проблеми дітей та сімей трудових мігрантів;
- Психологічний супровід під час вагітності;
Провожу консультації по Skype, viber та ін.
Используемые подходы и техники
BFST (короткотермінова психотерапія, орієнтована на вирішення)
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

жалею что отдала котенка
Добрий день! Може бути, що ця ситуація з котиком підіймає якийсь ваш минулий досвід. Можливо, у вашому житті була якась втрата, хтось, з ким ви розлучилися, але так і не відпустили. А можливо, це щось з дитинства, щось про ваші стосунки з мамою (бо ж сумуєте ви за дівчинкою). Спробуйте зрозуміти, що для вас ця ситуація, чому так важко відпустити, які несвідомі процеси вона підіймає. Згадайте, ситуацію, коли ви почували себе так, як почуваєте зараз.

Как найти повод для встречи
Добрий день! Зараз є дуже добрий спосіб не втратити зв'язок з людиною - соціальні мережі. Там і можна ненав'язливо спробувати зав'язати розмову. Приводи для зустрічі можуть бути різні. Залежить, які у вас, і у нього інтереси. Можна щось позичити, книгу наприклад. Сказати, що маєте зайвий квиток в кіно, чи на концерт, і шукаєте компанію. Попросити про допомогу в чомусь. І тоді побачите, іде він вам на зустріч, чи ні. І зможете, або почати з ним стосунки, або відпустити.

Почему не зовёт замуж
Добрий день! Ваше бажання створити сім'ю є цілком природнім і зрозумілим. Не можу знати, чому тягне ваш мужчина. Ймовірно, у нього є свої переживання пов'язані з минулим сімейним досвідом. А можливо, йому справді страшно, як він буде утримувати і ту дитину, що в нього є, і нову сім'ю. Найкраще би було відверто про все з ним поговорити, поділитимя своїми тривогами, переживаннями. Спробувати м'яко вияснити, що тривожить його. І знайти якийсь вихід, який би підходив для вас обох. Щоб і ви мали певну визначеність стосовно вашого майбутнього, і він не мав надмірної тривоги. Важливо, щоб ви чітко усвідомили, чого ви хочете від стосунків, тоді ви зможете зрозуміти, чи зможете ви отримати бажане в цих стосунках, чи ні.

Бесплатная рассылка интересностей!

Ребенок говорит о смерти
Добрий день! А як батьки на це реагують? Бачу, ви переживаєте за племінника, чи поділяють вони ваші тривоги? Чи близькі у нього стосунки з батьками? Діти завжди віддзеркалюють якісь процеси у своїй сім'ї, і можливо, справді щось трапилося. Це може бути щось прихованим від вашого ока. у і забороняти про то говорити - не допоможе. І загострювати увагу саме на смерті, теж не варто. Просто, коли він засмучений чимось, і таке каже, спробуйте обговорити, що саме його засмучує, як би це можна було виправити, чого би йому хотілося. І загалом, більше говорити з ним про його бажання, мрії, про те, що він любить робити, знайти цікаві спільні заняття.

Очень запуталась, не могу понять что со мной и что не так.
Добрий день! Люди можуть помилково вважати, що ви не прагнете спілкування через вашу закритість.
Спробуйте згадати, чи був у вас позитивний досвід спілкування з новими знайомими? Що ви тоді робили? Як це було?
Якщо у вас не було такого досвіду, спробуйте зробити перший крок. Виберіть людину, яка вам здається найбільш привітною, і заговоріть першим. Привітайтеся, посміхніться, проявіть інтерес.

СНИТСЯ СОН
Вітаю! Наші сни, як правило, це втілення наших потаємних бажань. Не обовязково цю дівчину ти справді десь бачив. Вона може бути плодом твоєї уяви. На жаль, не можна викликати сон на замовлення. Але він значить, що твоє серце відкрито до нових почуттів!

Абсурд в отношениях
Добрий день! Абсолютно підтримую думку колег! Чоловік ваш, судячи з усього, сприймає сина, як конкурента, він не перебуває в дорослій позиції, і ревнує вас до сина. І вам треба захистити свою дитину від агресії його батька. Бо така поведінка колишнього чоловіка, в результаті, буде мати негативний вплив на психіку дитини. Також варто подбати про фізичну безпеку дитини, і наполягти на необхідності бустера. Сил вам і мудрих рішень!

Депрессия из-за выпуска из школы
Добрий день! Що саме вас так сильно лякає? З чим саме пов'язана ваша тривога? Що вам давало почуття безпеки в школі? Це люди, які там були? Чи просто чіткий розпоряток дня, стабільність? Якщо друге, спробуйте скласти план на майбутнє. Напишіть все, що вам хочеться зробити, визначіть з того те, шо ви можете, і складіть план дій. Спробуйте знайти якісь цікаві курси на літо, чи роботу. Якщо нічого з цього не спрацює, доброю ідеєю буде звернутися до психолога. Щасти вам!

Что со мной
Вітаю! Те, що ви описуєте, дуже сумно. Дуже подібно, що у вас депресія. Спроби самогубства, порізи - все це свідчить, що ви перебуваєте у глибокій життєвій кризі. Які у вас стосунки з батьками? Чи отримаєте ви від них підтримку? Чи спілкуєтеся ви? Чи цікавляться вони вашими справами? Вам дуже важливо мати поруч близьких людей, які будуть вас підтримувати. І також дуже важливо звернутися за допомогою до спеціаліста. Це може бути навіть шкільний психолог. Ну і додам, що не цікавитися іншими, і нічого не відчувати до інших, цілком нормально для людини у вашому стані. Якщо глечик порожній, ви не зможете налити з нього нічого. Так само, якщо у вас немає енергії, життєвих сил всередині, ви не можете давати їх іншим. Якщо ви не маєте можливості звернутися до психолога офлайн, пишіть мені у вайбер 0674594894. Спробую вам допомогти. Сил вам! Все налагодиться!

Тревожность в отношениях
Можливо, ви боїтеся повторити шлях ваших батьків? Це лише припущення, тільки ви можете відчути, чи це про вас. Якщо так, то пам'ятайте, що ви самі господар свого життя. Ви не мусите іти їхнім шляхом. Ну і якщо ви хвилюєтеся, що недодаєте щось вашим рідним (бабусі і дідусю), що недостатньо їх любите - це вже прояв любові. І чи любите ви себе? Любов до інших, починається з любові до себе. Впевнена, що вас вийде! Головне побороти страх, і тоді проявиться любов.

Тревожность в отношениях
Добрий день! Підтримую думку колеги. Спершу важливо позбутися залежності від психоактивних речовин. Тут дуже бажаною є психотерапія. Але не гіпноз, а така, що дасть вам усвідомлення того, що відбувається у вашому житті, чого ви хочете, куди рухатися далі. Добре, що поруч з вами є людина, яка вас любить і цінує. Бажаю вам у всьому розібратися, і зберегти стосунки. Але самій розібратися може бути важко. Хай вам щастить!

Спад ли это, или конец отношений?
Добрий день! Закоханість, як правило, довго не триває. Бурні почуття, метелики в животі швидко гаснуть. Тривалі стосунки базуються на близькості, спільності інтересів, поглядів на життя, системи цінностей. Подумайте, чи є все це у вас? Ну і стосунки - це праця, дія. Це, в першу чергу, те, що ви робите для людини, а вона для вас. Відповідальність, яку ви на себе берете. Найкраще для вас було би піти до терапевта з цим, щоб розібратися у всьому.

Ссоры в семье
Добрий день! Погоджуюся, що ми не можемо повпливати на поведінку іншої людини, але ми можемо захищати себе, встановлюватити межі - як можна зі мною поводитися, а як ні. Сварки з матами, образи - це порушення ваших меж, вашого особистісного простору. Ви написали, що не піднімає руку на дитину, а на вас піднімає? Дуже важливо для вас зараз відстояти себе і дитину. Ви маєте донести йому всіма можливими способами, що такі скандали для вас неприйнятні. Ви маєте усвідомлювати, що у вас є потреби і право їх задовільняти. Ви маєте право піти до ванни, бути втомленою, мати час на себе, і т. д. Якщо є можливість піти до терапевта - дуже раджу. Це дасть вам підтримку і впевненість. Хай вам щастить!

Стоит ли менять детский сад?
Добрий день! Уточніть, будь-ласка, скільки років дитині.

Чому зі мною на хочуть дружить?
Привіт! Це дуже важко переживати розрив стосунків, тому не дивно, що Тобі хочеться плакати. Тим паче, що вразливість притаманна для Твого віку. Видно, подруга для Тебе є дуже важливою, якщо ти так переживаєш через ваш конфлікт? Чи готова Ти зараз назвати їй причину вашої сварки? Вона досі про це не знає? Якщо вона не хоче говорити, то завжди можна написати. Дай їй зрозуміти, які важливі для тебе ваші стосунки, розкажи, що ти відчуваєш. І якщо дружба з тобою для неї так само важлива, як і для тебе, вона обовязково піде на зустріч! Конфлікти і сварки між друзями трапляються, це нормально. Але дуже важливо, щоб обоє друзів поважали один одного і цінували. Щасти Тобі!

Дополнительно
место приёма клиентов Львів, вул. Стрийська, 45а
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: ещё нет оценок.

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Публикации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Не найдено публикаций психолога на нашем портале.


Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr