ПСИХОЛОГ Анастасія Львівна Ковальчук (Львів).


психолог Анастасія Львівна Ковальчук
09-05-2012 Анастасія Львівна Ковальчук (Львів) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте 82 дня назад.
Образование
- Львівський національний університет ім. І.Франка, магістр сихології;
- Українська асоціація кататимно-імагінативної психотерапії;
- Проект з дитячої та юнацької терапії (УСП);
- Проект з перинатальної психології.
Опыт психологической практики
- Практичний психолог в ДНЗ №102 м. Львова;
- Практичний психолог в Львівському економічному ліцеї;
- Проведення індивідуальний консультацій, тренінгів.
Работа с проблемами
Проведение тренингов- Особистісні проблеми;
- Міжособистісні стосунки;
- Депресивні стани;
- Робота з дітьми та підлітками;
- Проблеми дітей та сімей трудових мігрантів;
- Психологічний супровід під час вагітності;
Провожу кончультації по Skype
Используемые подходы и техники
Символ-драма (кататимно-імагінативна психотерапія)
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

 • Страхи...
  Добрий день! Після народження дитини у дінки справді виникає багато тривог, - і за дитину, і за себе (що буде з дитиною, якщо зі мною щось трапиться). У вас ця тривога ще підсилюється, оскільки ви самі виховуєте дитину. Це дуже нелегко нести одній таку велику відповідальність, і не дивно, що вам страшно. Окрім того, я думаю, ви виснажені. Звідси, швидше за все, і негативні переживання стосовно дитини. Можливо, ви надто вимогливі до себе? Шукайте допомогу, підтримку з боку родичів, друзів. І раджу вам також почитати книжку Петрановської "Когда мама на нуле". Ну і успіху з пошуком роботи!

 • Когда не общаемся с девушкой, возникает очень сильный дискомфорт, очень скучаю по ней
  Добрий день! Раджу вам ознайомитися з теорією прив'язаності. Мені це нагадує ненадійну прив'язаність тривожного типу, коли є постійний страх втратити того, кого ми любимо. Корені такої поведінки лежать в дитинстві, у стосунках з мамою, (або людиною, що ї заміняє.) Якщо в дитинстві нема поруч мами, або якщо нема впевненості у тому, що мама завжди готова підтримати, прийти на допомогу, може сформуватися такий тип прив'язаності. Раджу вам звернутися до психотерапевта, щоб попрацювати з цим. Успіху!

 • Несчастлив
  Добрий вечір! Ви написали, що на музику не маєте часу. Тобто, ви би хотіли займатися музикою, але не наважуєтеся кардинально змінинити своє життя? Чи ви не знаєте, чим хочете займатися, не маєте чіткої мети? Так чи інакше, раджу вам звернутися до іншого спеціаліста, щоб все розкасти по поличках. Ну і відчувається дуже сильна образа на матір. Можливо, саме в цьому корінь вашого незадоволення життям.

 • Бесплатная рассылка интересностей!

 • Раздражает собственная мама
  Добрий день! Я хочу відмітити два моменти, які мені впали в око у вашому дописі. Перше, відчувається розчарування мамою і образа на неї. Можливо, ваша злість пов'язана з тим, що ви не отримуєте від мами необхідної підтримки? Це дуже нелегко, але ви маму не зміните. Дуже добре, що у вас є тато, який вас підтримує. Другий момент, страх бути подібною на маму. Ви це ви. Ви не копія мами. У вас своя особистість, свій шлях в житті. Ви вже інші. Те, що є деякі повадки, які подібні до мами, не значить, що ви у всьому станете подібні до неї. І чи ті повадки вам не подобаються, бо вони такі як у мами, чи це справді деструктивні якісь риси, яких би ви хотіли позбутися? Подумайте над цим.
  На останок хочу сказати, що не буває неправильних емоцій. Злитися на маму (тим більше у вашому віці) більш ніж нормально. Але і ваша мама не зобов'язана (і не може) відповідати вашим уявленням про неї. Єдиний вихід, змиритися з тим, що ваша мама є такою, якою вона є. Але і ви - це ви, і зовсім не зобов'язані бути подібною на неї.

 • Тревожность, неуверенность в себе, социофобия и подозрение на псих. расстройство
  Добрий день! Важко без живого спілкувння сказати, в чому саме причина такої непостійності. Зрозуміло одне, щбдосягнути успіху в житті, треба знати чого хочеш і вміти ставити цілі. Тому дужевам рекомендую перебороти свій страх і звернутся до психотерапевта. Повірте, ніхто про впас погано не юуде думати і не буде знецінювати ваші переживання. Успіху!

 • Помогите избавиться от неуверенности в себе
  Вам треба працювати над самооцінкою і прийняттям себе (найкраще робити це з психологом). Коли Ви почнете приймати себе, Вас також почнуть приймати і інші, а також Вам стане легше приймати інших. І ще задумайтеся, чому люди, які до Вас тягнуться, Вам не подобаються. Мені здається, що Ви схильні недооцінювати як себе, так і тих, кому Ви симпатичні.

 • неопределённость
  Якщо це почалося в 10 класі, то, можливо, воно пов`язане з перспективою закінчення школи і вибору професії? Можливо Вас лякає власне дорослішання? Може також бути сильний страх невдачі. Так звана, мотивація уникнення невдачі. В такому випадку щоб уникнути невдачі в якомусь завданні, людина намагається його уникнути або не приділяти йому достатньо уваги. Тоді, в разі невдачі, можна буде себе заспокоїти "ну, просто я не старалась".
  Інший варіант - можливо, в Вас присутній сильний внутрішній конфілікт, може навіть не пов`язаний з навчанням, але який забирає на себе всю Вашу енергію, весь ресурс.
  Прислухайтеся до себе, чи якийсь з варіантів викликав певний відклик у Вашій душі? Але якщо ситуація не зміниться, звичайно, найкраще звернутися на очну консультацію до психолога і там спробувати знайти всі відповіді на питання.

 • Страдаю от одиночества((( Что делать?
  А не пробували знайомитися через інтернет? Є багато сайтів знайомств. Знаю з власного досвіду, і досвіду багатьох своїх знайомих, що це працює :-). Успіху Вам!

 • Отношения с мамой
  Доброго дня! Емоції, які у Вас виникають при спілкуванні з мамою (страх, почуття вини), вказують, що Ви все ще комунікуєте на рівні мама-дитина, а не як дорослий з дорослим. Єдиний вихід - поставити чіткі рамки в стосунках з мамою. Скажіть їй, як Ви себе почуваєте при її нападках, скажіть, що втомилися від її постійного контролю. Ви мама, і Ви маєте право вирішувати, як доглядати за своєю дитиною. Вона може Вам порадити, а Ви можете або прийняти, або не прийняти цю пораду. Це дуже не легко, потребує багато роботи над собою, і багато непростих розмов з мамою. Але вода камінь точить. Успіху Вам!

 • неопределённость
  Доброго дня! Дуже мало інформації. Коли це почалося? Які події цьому передували? Можливо у вас була якась серйозна стресова ситуація чи неприємності в житті?

 • Как вести себя с мамой?
  Доброго дня, дуже співчуваю, що від людини, від якої очікуєш найбільше підтримки, Ви натерпілися стільки образ. Ваша мама Вас відштовхує, а потім знов притягує. Та й Ви віддаляєтеся від неї, а потім знов біжите до неї. Здивувало, що Ви написали, що Ваша мама видала Вас заміж. Як це відбулося? Ви не хотіли цього шлюбу, але пішли на поводу матері? І ще Ви перекладаєте відповідальність за розвал Вашої сім`ї на маму. Але це саме Ви дозволили втрутися їй і розвалити Вашу сім`ю. Щодо Вашої теперішньої ситуації, то так виглядає, що Ваша мама Вас ревнує. І погрози прокляттям це чистої води маніпуляція, спроба знову Вас прив`язати до себе. І тільки Вам вирішувати, чи поведетеся Ви в черговий раз на гру за її правилами, чи візьмене відповідальність за власне життя у свої руки, і почнете жити як самодостатня доросла жінка і матір.

 • Непонятки с девушкой
  Доброго дня, Сергій. Ймовірно, Ваша дівчина боїться навих стосунків, можливо її лякає близькість, і вона бояться нового болю? А можливо, таким чином вона хоче перевірити, наскільки дорога вона Вам, очікує, що Ви будете її добиватися, а не ігнорувати. Це все питання, на які зможе дати відповідь лише вона. Раджу Вам відверто поговорити з нею, спробувати вияснити причину такої поведінки, розказати, як Ви себе почуваєте, коли вона себе так поводить.
  Ну і ще одне, а що Ви почуваєте до неї? Ви її любите? Насторожило Ваше бажання зробити її ідеальною. Вам потрібна ідеальна (яких не буває), чи саме вона?

 • Ревнощі
  Погоджуюся з колегою, але, якщо все ж не буде можливості ходити до психолога, то найперше, що Вам треба зробити - це перестати виправдовуватися. В таких випадках треба чітко поставити рамки, і дати зрозуміти, що Ви не збираєтесеятерпіти цих принижень. Розкіжіть йому, що Ви відчуваєте, слухаючи його претензії. Ви маєте право вимагати поваги до себе з його боку.

 • Когда в общении все налаживается, мне кажется что это неправильно...
  Підтримую колегу, що тут потрібно працювати з психологом. Додам, що у Вашому випадку дуже добре би було проходити крім індивіндуальної, групову психотерапію. Або навіть якісь тренінги, спрямовані на розвиток комунікативності. Пошукайте, може хтось щось подібне проводить в вашому місті.

 • Нету желания работать
  Руслан, а може в Вас не достатньо мотивації для роботи? Думаю, якби робота (точніше гроші, які вона приносить) була для Вас питанням виживання, таких проблем би не виникало. Вам 16! Чому Ви так переймаєтеся роботою в такому юному віці? Як же дівчата-дискотеки-кафешки-друзі? Вам спочатку було цікаво, Ви попробували, в Вас виходить, Ви знаєте, що можете. Може варто зробити паузу і зосередитися на житіі навколо?

Дополнительно
место приёма клиентов Львів, вул. Лемківська, 9а
Адреса приёма клиентов:
адрес в Львів Львів, вул. Лемківська, 9а;
адрес в Львів Львів, вул. Стрийська, 45а
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: ещё нет оценок.

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Публикации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Не найдено публикаций психолога на нашем портале.


Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr