ПСИХОЛОГ Софія Невойт (Львів).


психолог Софія Невойт
09-10-2017 Софія Невойт (Львів) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте 158 дней назад.
Образование
- Львівський національний університет ім. І.Франка, магістр психології (2014 р.)
- Івано-Франківський обласний центр практичної психології та соціальної роботи, курс «Використання арт-терапії у роботі практичного психолога» (2016 р.)
- Польський Інститут Інтегративної Психотерапії (Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej), курс «Метасистемна психотерапія тривожних розладів» (2016 р.)
- Український Гештальт інститут,закінчення ІІ ступені в лютому 2021 року
- Спеціалізація "Оргконсульування", закінчення осінню 2020 року
Опыт психологической практики
З 2016 р. – приватна практика
2014-2016 - робота в Психологічній службі Військово-медичного клінічного центру Західного регіону (з бійцями АТО)
З 2011 – телефонне консультування у службі "Телефон Довіри"
2018-2019 - робота в організаціях: психологічна оцінка, проведення тренінгів, коучінг, здійснення HR-процесів
З червня 2017 р. - проведення розвиваючих занять для підлітків (розвиток soft-skills)
Работа с проблемами
Проведение тренингов- Кризові стани: втрата/відсутність сенсів, апатія, депресивний стан, емоційне вигорання, не розуміння/пошук себе;
- Втрати: смерть, розрив стосунків, звільнення/втрата діяльності;
- Складнощі у стосунках (партнерських, батьки-діти, діти-батьки): постійні сварки, непорозуміння; неможливість зав’язати бажані стосунки; труднощі у залишення токсичних стосунків; складнощі соціалізації, тощо;
- Коучінг, оргконсультування.
Используемые подходы и техники
Гештальт терапия
Арт-терапія
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Не знаю, что мне делать
Доброго дня!
Мені Ваше звернення звучить так, що Ви мали дуже класні відносини, в яких Ви почувались дуже добре, а за останній період вони трісли, наче мильна бульбашка і Ви в відчаї намагаєтесь повернути те, що було. Дуже співчуваю та співпереживаю Вам, бо це дуже складні переживання.
Зараз Ви наче на самоті із собою і своїми прееживаннями і не знаєте, як бути. З однієї сторони Вам обідно, противно бути в одному ліжку з злопцем який зрадив/мав(має) бажання зрадити, боляче бути у таких стосунках, з іншої сторони - Ви не надто уявляєте свого життя без цих стосунків.
Як на мене це питання тривалої роботи в психотерапії, щоб можна було у безпечному просторі розібратись в цьому всьому і прийти самій до відповіді "що мені робити?"

Как воспринимать претензии от мужа в мой адрес?
Мені видається, що "Не представляю, как можно дальше жить с человеком, которого я, оказывается, во всем не устраиваю. И еще шокирует уровень лицемерия: оказывается, когда он смотрел мне в глаза, говорил, что любит, обнимал - в душе он думал, что я бездетная толстая бездельница" - трохи завчасні висновки. Чоловіку може не подобатись щось у дружині і тим часом продовжувати її любити.

На скільки звичним для Вашої пари є проговорення того, що не подобається/не влаштовує? Виглядає так, що для чоловіка звичним сценарієм є приховувати те, що йому не подобається (а причини тут вже різні, можливо якраз зі страху, що образить Вас), поки не настане останнє крапля в переповненій чаші.

Особисто мені шкода, що він не захотів обговорювати цю ситуацію після. Бо напруга залишилась, є непорозуміння і вона наче просто не має можливості розрядитись.
Виглядає, що ця ситуація для Вас дійсно вагома, тому може варто зробити ще кроки, щоб обговорення
таки відбулось? В цьому допомагають я-повідомлення, щось типу "слухай, я ще досі в шоці від нашої останньої розмови, я спантеличена і в мене неприємний осад, з яким я не хочу просто залишатись і вдавати вигляд, що все гаразд. Мені важливо це обговорити"

А щодо самооцінки, то цілком зрозуміло, що вона похитується, коли стаються такі ситуації, коли найближча (можливо?) людина висвітлює твої слабкі сторони як недоліки. Якщо загалом Ваша самооцінка є адекватною, то повернути на попередній рівень може негативна відповідь на питання: "Чи робить мене поганою дружиною, а тим паче поганою людиною, те, що у зв’язку із моєю роботою (тим, що я самостійно заробляю і вкладаю у сімейний бюджет) моєму чоловіку доводиться просинатись раніше чи приймати участь у веденні домашнього побуту? Чи робить мене поганою дружиною, а тим паче поганою людиною те, що я поки не надто сильно хочу/готова народжувати дитину? Чи робить мене поганою дружиною, а тим паче поганою людиною, моя тілесна комплекція? Чи робить мене поганою дружиною, а тим паче поганою людиною те, що я власник квартири, в якій я з чоловіком маємо можливість жити окремо від наших батьків, не платити за оренду, а це в свою чергу приносить дискомфорт і страхи моєму чоловіку"?

Дополнительно
место приёма клиентов Львів, Центр
Диплом проверен администратором Диплом проверен администратором
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: ещё нет оценок.

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Публикации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА
Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr