ПСИХОЛОГ Вероніка Степанівна Савчин (Львів).


психолог Вероніка Степанівна Савчин
26-10-2020 Вероніка Степанівна Савчин (Львів) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте 45 дней назад.
Образование
Закінчила бакалаврат з психології в Українському католицькому університеті та вже другий рік навчаюся на магістерській програмі з клінічної психології та психотерапії з основами психодинамічної психотерапії. Закінчила курси телефонного консультування та два роки працювала у Телефону Довіри в м. Львові.
Зараз є кандидатом в психотерапевти за нарямком психоаналітична психотерапія в Українському психотерапевтичному університеті. Учасниця інтервізійних та супервізійх груп.
Постійний професійний саморозвиток.
Опыт психологической практики
Майже 2 роки є волонтером психоневрологічного диспансеру, психологом-консультантом в консультаційному центрі "Порадня" при УКУ та має власну приватну практику (онлайн та в кабінеті).
Якщо вже певний час Ви відчуваєте труднощі в стосунках, в саморозумінні, або, загалом, є бажання поговорити і розділити з кимось власні переживання, тоді, можливо, саме зараз варто зробити цей крок. Пропоную безпечний простір, стосунок двох людей, які усвідомлюють всю важкість процесу змін, але відчувають силу рухатися до покращення.
Работа с проблемами
Особисті кризи, труднощі; прагнення більше пізнати себе та інших; проблеми в стосунках; депресивні стани, відчуття самотності тощо.
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Я и сам не знаю что со мной
Доброго дня!
Варто зрозуміти, як давно у Вас такий стан, з чим він пов'язаний, які відчуття ви переживаєте на самоті. Можливо, проблема носить тимчасовий характер, як реакція на якусь подію чи життєвий період, можливо, справ в більш глибших переживаннях.

Проблемы с родителями
Так, розумію, що можна відчувати біль за те, що близькі люди не розумію і не підтримують...
Можливо, Ви хочете про це більше поговорити?

Проблемы с родителями
Вітаю!
Тема дитячо-батьківських стосунків завжди важка. Розумію, наскільки Вам може бути важко. Батьки - найрідніші люди в житті, але одного дня ми всі стаємо дорослими і батькам треба це прийняти. Але як Вам з власною дорослістю, чи готові відстояти її? Ми не можемо зміти ситуації, але можемо змінити своє ставлення до неї, зокрема до поведінки батьків. Ми може намагатися їх зрозуміти, але при цьому донести власні почуття й бажання.

Бесплатная рассылка интересностей!

Окр
Вітаю!
Напевно, Вам важко жити з цими труднощами. Чи зверталися Ви за допомогою?
Зрозуміти причини неврозу нелегко і, наврядчи, Вам це вдасться зробити самостійно. Ваші проблеми не є Вами, не дозволяйте неврозу перетворити Ваше життя на жахіття. Подбайте про себе, звернувшись до спеціалістів (психіатра, психолога).

Ситуация повторяется?
Вітаю, milosha!
Пропоную відповісти собі на такі запитання:
Що в цій ситуації Вас турбує найбільше? Чому Ви готові підлаштовувати свій час для зустрічей з людьми, які не виявляють такої ж ініціативи? Вам сумно, що ваша дружба може завершитися? Що для Вас є цінним в цих дружніх стосунках? І що Ви очікуєте від можливих нових знайомств.
Також варто сказати подругам про свої переживання і поговорити про ситуацію, що склалася. Можливо, варто поговорити і ще з кимось, що розібратися у власних почуттях, потребах та бажаннях.

Переписка з колишньою
Доброго дня!
Важливо бути щирою із собою та розібратися, як Ви почуваєтесь у цих стосунках, чи бачите майбутнє з цим чоловіком. Ви кажете, що інтуїція підказувала, що не варто продовжувати ці стосунки. То що Вас зупинило? Як Ви будете почуватися, якщо ці стосунки закінчаться?

Желание понравится ,страх отвержения
Добрий вечір, Аню!
Напевно, важко знаходитися в такому стані. Наш внутрішній критик може бути дуже жорстоким і несправедливим. Тут згадується жарт про те, щоб почуватися добре потрібно приймати себе три рази на день.
Чи не забули Ви про себе? Чи знаєте себе? Можливо, ваш внутрішній критик зайняв значне місце і ви вже не чуєте власного голосу. Напевно, немає однозначного єдиного рецепту, як знайти внутрішній спокій і відновити впевненість у собі. Але є добра новина - з цим можна працювати. І, можливо, запис до психолога буде першим кроком турботи про себе.

Как принять общение парня с его бывшей девушкой
Вітаю!
Ви пишете, що Ваш хлопець нічого такого не бачить в спілкуванні з подругою. А як Ви сама до цього ставитесь? Що відчуваєте з цього приводу? Якщо Вам неприємно, то не варто себе змушувати приймати це і не переживати. Краще бути чесною із собою та з своїм хлопцем. Стосунки варто будувати на взаємній довірі та щирості.

Как избавиться от чувства страха
Вітаю!
Такі стани часто є причиною неусвідомлених переживань. Можливо щось мучить Вас всередині, щось залишається непроговореним, справжні потреби незадоволеними.
Думаю, варто подбати про себе, а не страждати від цього.

Почему я закрыта и агрессивно настроена к людям?
Вітаю!
Кожній люди важливо вміти проявляти здорову агресію, установлювати свої власні кордони!
Схоже, що на Вас "накинули" певний образ, так що зараз Вам важко побачити, якою Ви є насправді.

Проблеми в стосунках, важко почути один одного
Доброго дня, Аделіно!
Важливо розібратися, коли почались сварки, з найчастіше вони спровоковані.
Кризи бувають у всіх, тим більше, якщо ви живете разом, то часто причинами суперечок можуть бути різні погляди на побутові питання. Можливо, також спільне життя піднімає власні глибші переживання у кожного. Тут потрібно вміти слухати себе і партнера. Якщо Ви будете знати, що самі відчуваєте, чого хочеться, то це буде перший крок до налагодження комунікації з хлопцем.

Загоны
Добрий вечір!
Напевно, такі переживання є важкими і лякаючими. Але, на жаль, швидко, за допомогою якось рецепту від проблеми не позбудешся. Справді, важливо розібратися, коли і за яких обставин з'явилися подібні переживання й думки, поділитися цим з кимось. Можливо, потрібна допомога спеціаліста.

Выбираю мужчин одного типа
Добрий вечір!
Так, це можна назвати певним сценарієм, який відігрується у Вашому житті. Колись, в дитинстві певна поведінка, емоції, чи їх відсутність були необхідні нам, щоб пережити певну для нас травмуючу ситуацію. Але пройшов час, ми дорослішаємо, а питання, які зачіпають певні переживання, певну потребу вирішуються тим самим, вже тепер, деструктивним способом.
І так, це можна "переграти", можна навчитися не наступати на "одні і ті ж граблі". Важливо глибше розібратися у ваших переживаннях, проаналізувати ваші страхи і очікування. Коли Ви зможете дозволити собі наблизитися до того травмуючого досвіду і усвідомите свої страхи і потреби, тоді є великий шанс, що сценарій вже не буде потрібен і Ви будете здатні до творчого процесу в житті.

У всьому винен чоловік.
Добрий вечір!
Часто за такими переживаннями й поведінкою лежить якась незадоволена потреба. Так, наприклад, Вам важко проявляти себе у групах, бо відчуваєте, можливо, небезпеку. Однак, з людиною, якій може довіряти намагаєтесь реалізуєте свою потребу у визнанні, що є певним
заміщенням. Це коли ми в стосунку з певними людьми не дозволяємо собі виразити свої емоції, відстояти себе, виявляємо весь негатив близькій людині. Добре, що така поведінка усвідомлюється, тоді можна намагатися з цим працювати.
Варто прислухатися до себе, спробуйте відчути й описати переживання, які супроводжують Вас з зв'язку з цією поведінкою. Можливо, Ви щось хочете донести собі чи чоловіку.
Ви питаєте, як не виливати всі свої негативні емоції на свого чоловіка. Думаю, що всі емоції потрібно виражати, особливо негативні, бо вони нікуди не подінуться, лише будуть накопичуватися. Тут справа в тому, щоб усвідомити свою справжню потребу, визнати, чого Вам хочеться і навчитися конструктивно доносити з до свого чоловіка.

Навязчивая бредовая мысль.
"Где то две недели назад, я очень сильно загнался из-за своей самооценки и подумал, что как меня вообще можно любить". Тут варто подумати, пригадати, як ситуація запустила такий хід думок, що відбувалося тоді. Чи такі думки і переживання з'явилися тільки тепер вперше, чи Ви вже раніше подібне відчували.
Звісно, наші переконання про себе та світ є доволі суб'єктивними, не мають чіткого доказу. Тут вже потрібно розбиратися звідки, та би мовити, "ростуть ноги" таких ірраціональних нав'язливих переживань та думок.

Дополнительно
место приёма клиентов Львів
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: ещё нет оценок.

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Любимые цитаты

ОБЗОРЫ ПСИХОЛОГА

Публикации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Не найдено публикаций психолога на нашем портале.


Тренинги

ТРЕНИНГИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

21-11-2020 - 05-12-2020
онлайн
Павутина любовних стосунків: знаходимо психологічні точки перетину інь і янь
«Як часто ми плутаємо кохання з феєрверками – з драмою і суперечками. Але справжнє кохання дуже спокійне, дуже тихе. Воно нудне, з точки зору високої ...

Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr