ПСИХОЛОГ Уляна Зеновіївна Худяк (Ивано-Франковск).

У Психолога » Психологи Украины » Психолог Ивано-Франковск » Уляна Зеновіївна Худяк

психолог Уляна Зеновіївна Худяк
29-01-2019 Уляна Зеновіївна Худяк (Ивано-Франковск) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте 33 дня назад.
Образование
-Базовий курс з позитивної психотерапії, сертифікат Вісбаденської Академії Позитивної Психотерапії (2014)
-"Групова консультативна допомога у Позітум-підході: техніки Екзистенційної позитивної психотерапії та Екзистенційного аналізу. Основні закони групової динаміки" (тренер Юрій Кравченко, В'ячеслав лихогляд, 2015);
-"Составление и проведение тренингов коммуникативных компетенций" (бізнес-тренер, психотерапевт Анна Могильник, 2016);
-"Інститут розвитку символдрами та глибинної психології” (2018) – участь у психотерапевтичній групі; освоєння технік практичної роботи; здобуття звання психотерапевта.
Опыт психологической практики
- Індивідуальні консультації;
- On-line консультування;
-Тренінг «Я жінка: дорога до себе» (ко-тренерство);
- Майстер-класи для підлітків «Побачити свої емоції», «Подружитися зі своїми емоціями», «Виражати свої емоції» (ко-тренерство); "Унікальний універсальний Я";
-«Де взяти сили, або ресурс у фокусі»;
-«Тренінгові технології у роботі з групою»;
-Спікер міжнародного фестивалю «Арт-Практик»;
-Спікер всеукраїнського жіночого фестивалю «Аніма».

Работа с проблемами
Проведение тренингов-Апатія, пошук нових перспектив у житті.
-Страхи.
-Подолання труднощів у міжособистісних стосунках, вирішення конфліктних ситуацій.
-Нормалізація емоційного стану.
-Аналіз деструктивних життєвих установок, сімейних сценаріїв.
-Самореалізація.
-Тілесність.
-Самопізнання, саморозуміння та здійснення вибору у непростих життєвих ситуаціях.
-Сімейні конфлікти. Чоловічо-жіночі стосунки.
Используемые подходы и техники
Позитивна психотерапія
Символдрама(кататимно-імагінативна психотерапія)
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

 • Агрессия
  Вітаю. Якщо Ви кажете, що найглибший поріз був у 16 років, а зараз Вам 20, то, як мінімум, уже 4 роки Ви страждаєте нападами агресії та наносите собі порізи. Тому на Ваше запитання, чи варто звертатися до спеціаліста, відповідь: "Однозначно так".
  Агресія, як і любов, один із основних інстинктів кожної людини. Можна "здорово" агресувати. Але у Вашому житті, вочевидь, назбиралось чомусь занадто багато її, так, що Ви уже не можете нею контролювати.
  У людини є інстинкт самозбереження, тому ми намагаємося вберегти себе від пошкоджень. Коли ж Ви самі собі завдаєте тілесних ран, то значить є ще щось сильніше і нестерпніше, що мучить Вас. Що стало причиною? Коли це почалося? Коли загострюється? Що стає поштовхом? Усе це можна проговорювати, переживати на сеансах психотерапії. Якщо говорити про психотерапію, то це не тільки якісь техніки, "чародійні пігулки". Якщо б так було, то люди б тоді не мали мати проблем. Їм би було достатньо прочитати якусь книжку, чи виконати якусь вправу. Але ж не завжди так є.
  Тому вдалого Вам вибору психолога і життя, яке приноситиме Вам радість.

 • Тревога и навязчивые мысли
  Вітаю.
  Чи говорили Ви про це зі своїм хлопцем? Про свої переживання, страхи? Ви написали, що багато про це думаєте, навіть звернулися сюди. Тобто шукаєте відповіді в собі, запитуєте поради в інших, а стосунки - це контакт, взаємодія двох (Я+Я мого партнера). Що з цим контактом? Як Ви можете охарактеризувати Ваші стосунки? На що вони схожі? Можливо, щира і відверта розмова проллє світло для Вас обох.
  Також Ви написали, що думали уже розійтися з хлопцем, щоб не мучити ні себе, ні його. Тож як саме Ви себе мучите? Що Вас насправді так турбує?
  А коли Ви плачете, то про що ці сльози? Можливо, Ви оплакуєте якусь дійсність у Вашому житті, яка не на пряму пов"язана з Вашим хлопцем. А оскільки це близька для Вас особа, то намагаєтесь вимістити все на нього. У будь-якому разі це лише гіпотези і запитання, які треба перевіряти. І точно, коли розбиретесь із собою, буде легше розібратись у стосунках. Щасти.

  П.С. А до психолога завжди є привід, щоб звернутися))) Якщо ми заплутались, не розуміємо, що з нами відбувається; життєва енергія кудись тікає; коли хочемо одних результатів у нашому житті, а "чомусь" ідемо зовсім протилежним шляхом; коли відчуваємо якийсь "застій" і нас переслідує таке враження, що все йде "як по замкнутому колу"...іт.д.

 • Что делать?
  Дуже підтримую попередню думку про те, що Варто таки порозмовляти з батьками, зізнатися і попросити відвести Вас до психолога. По-перше, зменшиться внутрішня напруга, Ви не утримуватимете й не приховуватимете нічого в собі. Зрештою, зараз звернутися до психолога уже не так соромно, як колись. Тепер це стає все більш прийнятною практикою.
  А по-друге, навіть якщо тут Вам дадуть якісь рекомендації, то яка ймовірність, що вони теж не перетворяться на нав"язливі "задачки", ритуали, які теж потрібно буде виконувати, бо інакше...
  Щасти Вам. І сміливості.

 • Бесплатная рассылка интересностей!

 • Как помочь любимому человеку?
  Вітаю.
  Тут уже було сказано про те, що Вашому хлопцю справді потрібно розібратися в собі, і то на довготривалій психотерапії.
  Але я б хотіла звернути увагу на Вашу особу. У Вас так багато ініціативи щодо життя Вашого хлопця. Ви навіть працюєте за (на) двох. Ви шукаєте йому психолога. А як щодо Вашого життя? Як Вам у стосунках із собою?

  Дякую за ділення, глибоко. Ви зачепили дуже багато: гендерність (а отже, антропологію - хто така людина і що її визначає), стосунки, співзалежність... Бажаю здоровості.

 • Боюсь смерти
  Вітаю. Не хочеться зупинятися на тому, що страхи - це нормально.
  Читаючи Ваше повідомлення, звернула увагу, що Ви особливо концентруєтеся на понятті свідомості. Чому? Чому Вам так страшно втратити/втрачати свідомість, навіть переходячи у стан сну? З чим це пов"язано? Що страшного у тому, щоб втратити свідомість?
  Чи спостерігали Ви колись за тим, як хтось втрачав свідомість? Можливо, це був хтось з рідних, можливо, це була якась хвороба пов"язана із нервовою системою?

  Дякую за сміливість.

 • Боюсь выйти на работу после декрета?
  Вітаю. На Вашу адресу надійшло уже багато слів про те, що відчувати страх - це нормально. Єдине, що хотілося б додати, це те, що, можливо, Вам варто конкретизувати Ваш страх. Наприклад, "Я боюсь розчарувати себе чи чоловіка, чи дитину, а, можливо, батьків чи оточуючих (їхніх очікувань щодо мене)?", "Я боюсь не заробляти грошей і бідності" і т.д. .. Також, можливо, Вам допоможуть наступні запитання: "Якщо я так і не вийду на роботу, то що тоді?", "Якщо я почну працювати, то тоді що?", "Що станеться з моїми страхами в першому і в другому випадку?", "Якщо ця ситуація в моєму житті була б ЗА МЕНЕ, то що вона б мені сказала? Яке її послання зараз для мене?".
  Також практика показує, що хвороби дітей часто пов"язані із станом батьків (особливо мами). Поспостерігайте за собою, з якими думками Ви відводите свою дитину в садочок?

  Ответ отредактирован автором 07-02-2019 12:36:46

Дополнительно
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: ещё нет оценок.

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Публикации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Не найдено публикаций психолога на нашем портале.


Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr