ПСИХОЛОГ Яна Дерич (Чернівці).


психолог Яна Дерич
23-09-2013 Яна Дерич (Чернівці) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте 23 дня назад.
Образование
ЧНУ ім. Ю. Федьковича з 2008 р. по 2013 р. Дипломи з відзнакою бакалавра та магістра практичної психології. Московський гештальт інститут з 2012 р. по 2018 р. Сертифікований гештальт-терапевт. Спеціалізація " Гештальт-підхід в роботі з тілесністю" 2017-2018 рр. Участь у психологічних інтенсивах, фестивалях психології та психотерапії, конференціях, різних тренінгах, психологічних та психотерапевтичних групах, тощо.
Опыт психологической практики
Практичний психолог в Загальноосвітньому навчальному закладі (I -III ст.) 2011- 2012 рр. Інструктор дитячих розвивальних занять в клубі "Сімя від А до Я" 2012 - 2013 рр. Приватна практика в якості психолога, психотерапевта (очно та онлайн) з 2012. Стабільна, тривала ( 2012 - 2020 рр.) власна психотерапія (тобто в ролі клієнта). Участь у супервізійних та інтервізійних групах. Ведення психологічних та психотерапевтичних груп.
Працюю з дітками, дорослими, парами, тощо.
Работа с проблемами
Проведение тренингов- Особистісні та міжособистісні конфлікти, труднощі, тощо;
- Робота з емоціями, відчуттями, переживаннями;
- Розвиток творчого потенціалу, творчого пристосування до життя;
- Робота з кризами, травмами;
- Психосоматика;
- Сексуальна тематика, гендерна ідентифікація;
- Проблеми жіночності;
- Пошук себе, свого неповторного шляху.
- Прийняття себе, любов до себе;
- Проблеми нерозділеної любові, трикутники, тощо;
- Пошук ресурсів, сил, натхнення, життя в задоволення і насолоду.
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

как забыть любимого человека
Маргарита, підтримую Вас в тому, щоб звернутися по психотерапію.
«Так вышло,что спустя несколько месяцев я узнала,что беременна от него и была счастлива. Он тоже был рад ,ведь так давно хотел семью. Казалось бы,вот то.что я хотела. »; а чого не вистачає в цих стосунках?
А як Ви реагуєте на таке ставлення до Вас бывшего МЧ? І що Ви очікували від нього почути/отримати коли розповіли про вагітність?

Как вести себя с бывшим?
Співчуваю.. Хочеться Вас підтримати. Радує, що працюєте з психологом. Чи пропонували МЧ сходити разом на парну терапію? Чи є можливість відверто з ним говорити про свої почуття, тривоги, очікування і бажання?

У меня был парень встречалист полтора года
І як Ви зараз почуваєтесь? Чого очікуєте від психологів, як могли б сформулювати свій запит, чи просто Вам важливо було поділитися цією історією?

Бесплатная рассылка интересностей!

Что делать с отношениями
Що саме в стосунках Вас виснажує і приносить страждання? Чи вдається із МЧ відверто про це говорити? Про очікування, незадоволення, тощо..? Чи розглядаєте варіант парної терапії?

Депрессия у девушки
А як Ви реагуєте на поведінку дівчини? Що відчуваєте, що хочеться робити? Чи пропонували варіант парної терапії, тобто разом сходити на прийом? Як давно триває такий стан у дівчини? В якій формі Ви виражаєте їй свої хвилювання і турботу? Дуже багато інтересу і питань виникає про Вас і Ваші стосунки і думається про форми, вони важливі, бо іноді буває, що люди не чують один одного бо на різних мовах розмовляють, можливо це і не про Ваші стосунки, а можливо щось і відгукнеться.

Помогите
Сумно від Вашої історії, співчуття і повага до того, що звертаєтесь, ділитесь і доклдаєте зусиль, щоб змінити це. Наче багато робите для того, щоб "заслужити, досягати" і хочеться питати а що робите для себе? Маленькі буденні радості? Що цікаво саме Вам саме зараз? Поки читала, згадався мульт "Душа" з його цінністю просто бути, помічати і насолоджуватись моментом. Багато поваги до Ваших спроб змін і в цьому хочеться Вас підтримати і сказати, що вірю в Вас і побажати таки вийти з цього замкненого кола. Ще приходять ідеї про користь психологічних груп для Вас, адже там Ви могли б пробувати будувати стосунки по новому, отримувати зворотній зв'язок і це все в безпечному середовищі.

Переживаю за маму
Дмитрий, а Ви пробували мамі розповісти про свої чувства, хвилювання, турботу, любов? В якій формі у Вас проявляються ці переживання за її здоров'я?

Комплекс отношений на расстоянии
Роман, а які плюси від стосунків на відстані? Що Вам подобається і цінуєте в теперішніх стосунках? Чия думка для Вас важлива, а осудження страшне? І чи є у Вашому навчальному закладі психолог до якого могли б звернутися?

Родичі
Віра, співчуваю Вам... Хочеться Вас підтримати а тому, що Ваші чувства і реакції цілком нормально і природні, і радує те, що намагаєтесь мінімізувати спілкування, і можете відверто говорити про свої переживання і сприйняття, це вже хороший старт і викликає багато поваги. Що може вас підтримати і відновити? Як можете потурбуватися про себе? Чого очікуєте від чоловіка і його родичів?

Как побороть свой саботаж успеха?
От прочитала Вашу історію і дуже хочеться ставитись із повагою і любов'ю до Вашого тіла, як до мудрого провідника і помічника, і точно не як до того, хто псує результати і підводить. Якби Ваше тілко Вам щось підказувало, то щоб це могло бути? Чи можете собі дозволити рухатися в своєму темпі? І опиратися на тіло, як маячка, який підказує коли пригальмувати, зупинитись, відпочити і коли, дуда рухатися далі? Ще наче звучить про "наказувати" себе через симптоми, а Вам як звучить чи відгукується?

Как научить любить себя и забыть человека
Катюшка, співчуваю Вам.. Мене радує фокус Вашої уваги про любов до себе, дуже підтримую Вас в цьому. А як для Вас виглядає і які форми, прояви може мати ця любов? Як думаєте, чого не вистачає щоб в повній мірі проявляти, відчувати цю любов? Хто і як може Вас зараз підтримати? Як можете турбуватися про себе щодня хоча б малесенькими кроками? ну і які чувства залишаються до цього МЧ?

Психологическое давление
Руслана, щиро співчуваю Вам.. і виражаю вдячність та повагу за те, що звертаєтесь сюди, що намагаєтесь вирішити те, що Вас хвилює, за те, що робите і просто те, що Ви є! Це важливо і цінно) і я рада, що звертаєтесь по допомогу, підтримку чи ще щось своє.. Чи є у Вашому оточенні ще люди які могли б Вас підтримати? Що Вам додає сил, ресурсу? Чи маєте можливість і бажання звернутися до психолога у Вашому навчальному закладі? Чи важливо Вам тут поділитись тим хто і як Вас пригнічує і всім, що Вас тривожить і хвилює?

Оттдала ребенка в 6 лет и 2 месяца в первый клас
Належала, а як Ви реагуєте на те, що дитина не встигає за вчителем і поки має труднощі із навчанням? Що транслюєте їй? Чи є у Вас віра що в неї все вийде, що поки так, але з підтримкою близьких їй і Вам буде легше адаптуватися? Як дитина реагує на процес навчання? Чи важливо Вам щоб вона була "відмінницею"? чи готові приймати її навіть якщо навчання буде не її сильною стороною? Словом, багато інтересу... Можливо зверніться до психотерапевта очно разом із дитиною, чи самі для прояснення своїх страхів, тривог, очікувань, це важливо, адже дорослі транслюють дітям свої стани, емоції, очікування.. Хто і як може Вас підтримати? Як можете дитину підтримати?

хочу бросить учебу, но я не могу из-за чувства вины
Оксана, співчуваю. Було б добре почати із пошуку підтримки і ресурсу, що вже Ви робите (написавши сюди), і це радує і викликає багато поваги. Що ще Вам може додати сил, радості? Можливо спробуйте виписати список всього що приносить Вам радість і кожного дня робити по кілька пунктів. Було б добре обрати собі психотерапевта і попрацювати із ним, або заручитися підтримкою когось із близьких.

Как справиться с человеком который делает подлости
Співчуваю... та разом з тим любопитно для чого Вам допомагати їй? виглядає важливе місце, бо, думаю, знайшовши чесну відповідь можна внести більше ясності у ваші стосунки і розширити кругозір. Як Ви реагуєте на її "вдячність", вчинки? А як хотіли б реагувати? Цікаво, що працюєте на одній роботі... В чому для Вас цінність стосунків із цією жінкою?

Дополнительно
место приёма клиентов Чернівці, Шевченка 28
Адреса приёма клиентов:
адрес в Чернівці Чернівці, Шевченка 28;
адрес в Чернівці Чернівці, Вул. Гайдара 1-Е
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: ещё нет оценок.

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Сертификаты о дополнительном образовании
Курс Организация Длительность
сертификат    Сертифікат УСППГП (EAGT) (МГИ) 64 мес. (18-09-2012 - 25-01-2018) 1604 час.
сертификат    Сертификат «Работа с телесностью в гештальт-подходе» УСППГП (EAGT) (МГИ) 11 мес. (06-06-2017 - 30-05-2018)
сертификат    Сертификат «Основы гештальт-терапии» УСППГП (EAGT) (МГИ) 14 мес. (16-11-2012 - 07-02-2014)
сертификат    Сертификат участия «Карпатский интенсив» УСППГП (EAGT) (МГИ) (15-08-2017 - 27-08-2017) 80 час.
сертификат    Сертификат участия «Карпатский гештальт на Буковине» УСППГП (EAGT) (МГИ) (15-08-2015 - 27-08-2015) 67 час.
сертификат    Сертификат участия «Карпатский интенсив» УСППГП (EAGT) (МГИ) (15-08-2013 - 27-08-2013) 62 час.
сертификат    Участие в конференции «Гештальт - искусство отношений» УСППГП (EAGT) (МГИ) (17-03-2018 - 18-03-2018)
Публикации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Не найдено публикаций психолога на нашем портале.


Тренинги

ТРЕНИНГИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

16-02-2019 - 16-02-2019
Черновцы
Ресурси творчості
А давай творити разом? А якщо спонтанно? малювати... відкинувши всі правила як це має бути, всі "невмію", " не гарно", "не виходить", пробувати насоло...

23-06-2018 - 23-06-2018
Черновцы
Ах, какая женщина
Запрошуємо досліджувати свої непізнані сторони, відкривати нові грані, відтінки.... в теплий, творчий простір. Про що житимемо на групі? - про с...

15-05-2018 - 15-05-2018
Чернівці
Відтінки жінки
Психологічна група про: - світ жінки... такий різний та неповторний, про грані, сторони, відтінки... - стосунки... з собою та оточуючими; - істор...

21-04-2018 - 21-04-2018
Чернівці
50 відтінків жіночності
Запрошуємо на "50 відтінків жіночності" Думаєш про те як: 👉 знайти ресурс, натхнення, насолоду в буденності; 👉 залишатися вірній с...

Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr