ПСИХОЛОГ Яна Дерич (Чернівці).


психолог Яна Дерич
23-09-2013 Яна Дерич (Чернівці) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте 113 дней назад.
Образование
ЧНУ ім. Ю. Федьковича з 2008 р. по 2013 р. Дипломи з відзнакою бакалавра та магістра практичної психології. Московський гештальт інститут з 2012 р. по 2018 р. Сертифікований гештальт-терапевт. Спеціалізація " Гештальт-підхід в роботі з тілесністю" 2017-2018 рр. Участь у психологічних інтенсивах, фестивалях психології та психотерапії, конференціях, різних тренінгах, психологічних та психотерапевтичних групах, тощо.
Опыт психологической практики
Практичний психолог в Загальноосвітньому навчальному закладі (I -III ст.) 2011- 2012 рр. Інструктор дитячих розвивальних занять в клубі "Сімя від А до Я" 2012 - 2013 рр. Приватна практика в якості психолога, психотерапевта (очно та онлайн) з 2012. Стабільна, тривала ( 2012 - 2018 рр.) власна психотерапія (тобто в ролі клієнта). Участь у супервізійних та інтервізійних групах. Ведення психологічних та психотерапевтичних груп.
Працюю з дітками, дорослими, парами, тощо.
Работа с проблемами
Проведение тренингов- Особистісні та міжособистісні конфлікти, труднощі, тощо;
- Робота з емоціями, відчуттями, переживаннями;
- Розвиток творчого потенціалу, творчого пристосування до життя;
- Робота з кризами, травмами;
- Психосоматика;
- Сексуальна тематика, гендерна ідентифікація;
- Проблеми жіночності;
- Пошук себе, свого неповторного шляху.
- Прийняття себе, любов до себе;
- Проблеми нерозділеної любові, трикутники, тощо;
- Пошук ресурсів, сил, натхнення, життя в задоволення і насолоду.
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Муж постоянно унижает за прошлые отношения, что делать?
«Но сейчас я беременна, и мой муж Пришёл домой выпивший и в очередной раз напал на меня со словами, что у меня до него «п-ц» (грубое слово) что было и начал оскорблять.»; дуже сумно в цьому місці, а як Ви почуваєтесь і реагуєте в цій ситуації? Скільки часу Ви вже в стосунках з цим МЧ? Що Вас тримає в них? В чому цінність? Які фантазії маєте про те, чому він так з Вами обходиться, що отримує таким чином?

Не одобряю выбор дочери.
Як дивитесь на те, щоб запропонувати дочці сходити разом на психотерапію? Це могло б допомогти почути одна одну, познайомитись із такої точки стосунків, розмістити свої переживання і чувства.. Та, і важливо, щоб вона розуміла, що їй є куда вернутись, і це не вона "погана", а от зараз робить те, що Ви не одобряєте, але як передумає і захоче до Вас повернутись, то Ви її приймете. І ще важливо, щоб Ви турбувалися про себе, жили своїм життям і дозволили їй жити своїм, та, писати про це легко, а проживати біль, безсилля, розпач і ще купу переживань не просто.., звертайтесь по допомогу, як відчуєте в цьому необхідність) Сил Вам)

Боюсь оставить маму одну...
Ой, Сара, сумно і боляче читати.. І дуже хочеться підтримати Вас в тому, щоб Ви підтримували життя в собі, йшли за своїми інтересами, бажаннями, цілями, тим паче, що Ви така здібна і талановита дівчина і маєте такі можливості жля росту і розвитку. І дуже шкода, що в мами інший сценарій і бачення Вашого майбутнього. Ви можете продовжувати її любити і хотіти для неї найкращого, але йти своєю дорогою, і Ви точно не зобовязані жертвувати свобою і своїм майбутнім заради того, щоб бути поруч. Якщо Ви будете реалізованою і щасливою, то зможете іншими способами допомагати мамі і підтримувати її, і дасте їй можливість і шанс знайти себе, свої інтереси, хоббі, цікавих людей... І це не відміняє Вашої вдячності їй і інших чувств, просто Ви інша людина, окрема від мами, Ви не її продовження, не її частина, Ви повноцінна жінка, яка має право йти своєю унікальною дорогою і жити, так як хоче.
«И я безумно расстраиваюсь, думая, что в погоне за своими целями и хорошей жизнью, я обрекаю маму на несчастную и одинокую жизнь. И я не знаю, что мне делать...»; Думаю кожна мама хоче для своєї дитини найкращого, і як Ви можете обрікати маму на нещастя і самотність роблячи себе щасливою?
Звісно, це просто слова, і Вам може бути складно в них вірити, але якщо Вам відкликається і Ви хотіли б йти за своїм інтересом, то помічною буде індивідуальна психотерапія, хочаб кілька сесій.. Подумайте про це, поприглядайтесь до спеціалістів...

Бесплатная рассылка интересностей!

Не хочу секса
Доброго дня, Таня. «У меня нет сексуального желания, мне почти никогда не хочется секса.»;
так завжди було? Які стосунки у Вас з МЧ, що відчуваєте до нього? А що для Вас означає секс, які відчуття/асоціації виникають?

Моя жизнь семейная пришла в тупик
Від Вашої розповіді мурашки по шкірі і одні мати як реакцію на ситуацію в якій живете. Дуже співчуваю, сумно, печально, боляче читати. Хочеться Вас підтримати, і багато поваги до Вашої сили волі і залізного терпіння. І в голові тільки одне питання:"для чого Вам терпіти таке відношення? Що це Вам дає, які бонуси отримуєте, чому живете із чоловіком який так до Вас ставиться?" Якщо раптом Вам не відгукуються мої слова чи питання - пропустіть і не зважайте. Це зона мого інтересу і реагую так від безсилля і болю, тому що зі сторони важко споглядати таку картину, бо мені важливі рівноправні, теплі, чесні, ясні стосунки, де екологічно, бережно і з турботою) а кажу це Вам, мабуть, з тогл, що вірю, що і у Вас так може бути, якщо Вам це буде важливо і потрібно) і так, терапія в цьому ділі помічна, можливо знайдете грошей і спеціаліста, якщо вам близька така ідея)

Измена мужа
«Не раз собирала документы на развод но как вижу как она его любит-опускаются руки»;
Чи припускаєте, що ця любов і стосунки з батьком можуть бути незалежно від штампа в паспорті і Ваших страждань від спільноги проживання? Було б добре розділяти Ваші стосунки із цим чоловіком і стосунки дочки з ним, вони можуть жити окремо) а прийняття цього може дати Вам більше своьоди і впевненості, може.. чисто теоретично і Ви в праві вибирати чи чути, віри чи пробувати чи ні) хочетьмя Вас підтримати в бережному і екологічному ставленні до себе) і щаслива і здорова мама для дитини є важливим фактором) турбуйтесь про себе, шукайте підтримки в оточуючих, поприглядайтесь до спеціалістів на цьому сайті, звісно, психотерапія зараз була б для Вас помічною і ресурсною, тому підтримую Вас в цьому)

Семья
« В общем, я в полном тупике( помогите хоть каким-то советом...»;
Відчуття наче у Вас багато накопичених переживань і в такому разі була б дуже доречною підтримка психотерапевта, поприглядайтесь, при баданні, до спеціалістів, можливо знайдете "свого", з яким розділите свій біль, переживання і знайдете свій екологічний і теплий шлях)

Что мне делать дальше?
А які у Вас емоції, переживання з цього приводу? Наскільки важливо для Вас підтримувати/розвивати ці стосунки? Що можете і хочете робити в цій ситуації?

Стоит ли говорить мужу
«Я теперь боюсь, что он меня снова обманит. Как побороть это чувство, как над собой работать?»;
Цікаве місце.. а якого "результату" Ви хочете досягти? Перестати відчувати, чи що? А як Ви взагалі живете, почуваєтесь біля свого МЧ? Що заважає говорити з ним відверто? І чомусь, хочеться звертатись до Вас по імені, от прям важливо.. Не знаю про що це у Вашому житті, чи відгукується і важливо Вам, але зараз така потреба в мене виникає)

Как перебороть страх, что останусь одна ?
Чи розглядаєте варіант індивідуальної психотерапії? Із подібними переконаннями, страхами, труднощами добре допомагає справитись психотерапія, тому щиро підтримую Вас в пошуку свого спеціаліста)) Сумно, що Вам доводиться проживати такий не простий досвід, і важливо, щоб були поруч люди із якими можна розділити біль і отримати підтримку. Якщо у Вас поки що немає таких, то це привід шукати і знаходити)) думаю, хорошою підтримкою у Вашій ситуації була б психотерапевтична група, там Ви б могли отримувати, окрім підтримки і розділення труднощів, зворотній звязок про свої сильні і прекрасні сторони, про моменти, на які важливо звертати увагу, про труднощі і способи їх проживання, про світле майбутнє)) Дуже не хочеться, щоб Ви залишались на одинці із цими переживаннями, на всяк випадок є телефони довіри, куди можете телефонувати і Вас вислухають і підтримають. Спробуйте поприглядатись до психотерапевтів, а раптом знайдете свого)) чи групку психологічну, яка Вам відгукнеться)) Вірю, що все у Вас налагодиться)

Не могу решиться на развод, постоянно сомневаюсь в своих решениях
Ольга, у Вас є можливість і бажання попрацювати індивідуально із психотерапевтом? Ваша тема дуже обємна, багато інтересу викликає) у Вашому оточенні є люди, на яуих можете опиратись, які Вас підтримують, яким можна пожалітись, отримати тепло, турботу окрім Вашого МЧ? Що Вас цікавить в житті, які сфери діяльності?

Хочу научиться любить себя и найти цели в жизни
Співчуваю... Чи розглядаєте варіант звернення до психотерапевта на особисту терапію? Викликає багато поваги те, що Ви пишете сюди і намагаєтесь допомогти собі і вирішити те, що Вас не влаштовує. Та, нажаль, поради із переписок малоефективні, тому, важливо знайти свого спеціаліста, який допоможе Вам прожити труднощі.

Чоловік не хоче сексу зі мною
«Я пробувала з ним говорити що не так а він не хоче говорити про це.»;
А можете описати як це виглядало, в якій формі? Співчуваю Вам. В такому випадку була б помічною парна психотерапія, можливо запропонуєте Вашому МЧ такий спосіб прояснення стосунків?

Как такое простить ?
«так вот вопрос это он просто «погулять хочет» или действительно не любит и как спустя меньше месяца можно бы принять таке жестокое решение ?»;на ці питання може відповісти тільки МЧ((нажаль. А як Ви відчуваєте, як реагуєте? Багато пишете про нього, про знайомих, рідних, і мало про себе. А мені важливо про Вас, як почуваєтесь, як відчуваєте, як проживаєте?

Проблемы с парннм
Авраам, а Ви розмовляєте про ваші потреби, бажання, переживання?

Дополнительно
место приёма клиентов Чернівці, Шевченка 28
Адреса приёма клиентов:
адрес в Чернівці Чернівці, Шевченка 28;
адрес в Чернівці Чернівці, Вул. Гайдара 1-Е
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: ещё нет оценок.

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Сертификаты о дополнительном образовании
Курс Организация Длительность
сертификат    Сертифікат УСППГП (EAGT) (МГИ) 64 мес. (18-09-2012 - 25-01-2018) 1604 час.
сертификат    Сертификат «Работа с телесностью в гештальт-подходе» УСППГП (EAGT) (МГИ) 11 мес. (06-06-2017 - 30-05-2018)
сертификат    Сертификат «Основы гештальт-терапии» УСППГП (EAGT) (МГИ) 14 мес. (16-11-2012 - 07-02-2014)
сертификат    Сертификат участия «Карпатский интенсив» УСППГП (EAGT) (МГИ) (15-08-2017 - 27-08-2017) 80 час.
сертификат    Сертификат участия «Карпатский гештальт на Буковине» УСППГП (EAGT) (МГИ) (15-08-2015 - 27-08-2015) 67 час.
сертификат    Сертификат участия «Карпатский интенсив» УСППГП (EAGT) (МГИ) (15-08-2013 - 27-08-2013) 62 час.
сертификат    Участие в конференции «Гештальт - искусство отношений» УСППГП (EAGT) (МГИ) (17-03-2018 - 18-03-2018)
Публикации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Не найдено публикаций психолога на нашем портале.


Тренинги

ТРЕНИНГИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

16-02-2019 - 16-02-2019
Черновцы
Ресурси творчості
А давай творити разом? А якщо спонтанно? малювати... відкинувши всі правила як це має бути, всі "невмію", " не гарно", "не виходить", пробувати насоло...

23-06-2018 - 23-06-2018
Черновцы
Ах, какая женщина
Запрошуємо досліджувати свої непізнані сторони, відкривати нові грані, відтінки.... в теплий, творчий простір. Про що житимемо на групі? - про с...

15-05-2018 - 15-05-2018
Чернівці
Відтінки жінки
Психологічна група про: - світ жінки... такий різний та неповторний, про грані, сторони, відтінки... - стосунки... з собою та оточуючими; - істор...

21-04-2018 - 21-04-2018
Чернівці
50 відтінків жіночності
Запрошуємо на "50 відтінків жіночності" Думаєш про те як: 👉 знайти ресурс, натхнення, насолоду в буденності; 👉 залишатися вірній с...

Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr