ПСИХОЛОГ Яна Дерич (Чернівці).


психолог Яна Дерич
23-09-2013 Яна Дерич (Чернівці) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте 7 дней назад.
Образование
ЧНУ ім. Ю. Федьковича з 2008 р. по 2013 р. Дипломи з відзнакою бакалавра та магістра практичної психології. Московський гештальт інститут з 2012 р. по 2018 р. Сертифікований гештальт-терапевт. Спеціалізація " Гештальт-підхід в роботі з тілесністю" 2017-2018 рр. Участь у психологічних інтенсивах, фестивалях психології та психотерапії, конференціях, різних тренінгах, психологічних та психотерапевтичних групах, тощо.
Опыт психологической практики
Практичний психолог в Загальноосвітньому навчальному закладі (I -III ст.) 2011- 2012 рр. Інструктор дитячих розвивальних занять в клубі "Сімя від А до Я" 2012 - 2013 рр. Приватна практика в якості психолога, психотерапевта (очно та онлайн) з 2012. Стабільна, тривала ( 2012 - 2018 рр.) власна психотерапія (тобто в ролі клієнта). Участь у супервізійних та інтервізійних групах. Ведення психологічних та психотерапевтичних груп.
Працюю з дітками, дорослими, парами, тощо.
Работа с проблемами
Проведение тренингов- Особистісні та міжособистісні конфлікти, труднощі, тощо;
- Робота з емоціями, відчуттями, переживаннями;
- Розвиток творчого потенціалу, творчого пристосування до життя;
- Робота з кризами, травмами;
- Психосоматика;
- Сексуальна тематика, гендерна ідентифікація;
- Проблеми жіночності;
- Пошук себе, свого неповторного шляху.
- Прийняття себе, любов до себе;
- Проблеми нерозділеної любові, трикутники, тощо;
- Пошук ресурсів, сил, натхнення, життя в задоволення і насолоду.
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Что делать с ревностью?
Ніколь, а які стосунки між Вашими батьками? На що схожа ця тривога біля Вашого МЧ? Можливо вона нагадує якісь ситуації/досвід з минулого? Чи був у Вас інший досвід стосунків із мужчинами? Як виглядають оці Ваші сцени ревнощів? З чого починаються?

Как пережить расставание и не вернуться
Вікторія, відкликаюсь болем, злостю і співчуттям на Вашу історію. А які почуття у Вас до цього МЧ? Що може змусити Вас повернутись до такого чоловіка? Як почуваєтесь без нього? А як з ним? «Я не знаю как должен вести себя мужчина, я не знаю какой должна быть семья и какая роль у женщины. Я только знаю что женщина должна, должна, должна. Эти мысли постоянно у меня в голове.»;
А як би Вам хотілось? Якби у Вас був вибір і Ви могли обрати будь-якого МЧ, стосунки, які вони у Ваших мріях? Хто може Вас підтримати? Чи можете обрати собі психотерапевта, краще очно? Вірю, що Ви варті МЧ і стосунків Ваших мрій, тільки щоб до них дійти потрібно заручись підтримкою)

Как понять что мужчина действительно любит ?
А Ви розглядаєте варіант сходити разом на парну психотерапію? Ви і правда можете любити один одного тільки не знати в якій формі її проявляти, так само і в якій формі виясняти стосунки, схоже є якісь важливі нюанси, які у Ваших стосунках лишаються за кадром і заважають насолоджуватись ними, тому погляд психотерапевта збоку міг би додати ясності і підсвітити сліпі зони)

Бесплатная рассылка интересностей!

Плохое отношение друзей ко мне
Чи є у Вашому отеченні близькі люди із якими можете поділитись своїми переживаннями? Чи є психолог у Вашому навчальному закладі? Чи могли б заручитись підтримкою батьків і спробувати звернутись до психотерапевта?

Что со мной не так?
«Так тупо жити коли ти розумієш що нічого не можнш дати світові»;
А що б хотіли дати? Що було б якби Ви дозволили собі нічого не давати, звідки ідея, що Ви маєте це робити? «Нещодавно задумалась над тим хто я і що я в цьому світі. »;
А що Вам цікаво в цьому світі, що викликає захоплення, бажання, інтерес?

О зрелой любви.
«зрелая любовь это:-Я могу прожить без тебя, но я люблю тебя, и потому хочу быть рядом.»;
З якими чувствами зустрічаєтесь коли читаєте таке визначення? А яке визначення сформулювали б Ви самі з глибини Вашої душі?

дружба
Ой, це так трепетно і зворушливо, стільки тепла у Ваших рядках) радію за Вас, Катя)

Недоверие после измены
Оля, співчуваю Вам. У Вас є відчуття що Ви зробили і сказали все що хотіли бывшому МЧ? Як відреагували на зраду? Тут, правда, порадами із переписки складно допомогти, важливо щоб поруч були людина із якою можна було розділити переживання, отримати підтримку, в ідеалі це, звісно, з психотерапевтом найкраще робити. А з приводу теперішнього МЧ чи розглядаєте варіант поділитись із ним переживаннями, попросити бережно до Вас ставитись, можливо у Вас сформуються ще якісь прохання, побажання..

Рідні сумніваються в мені.
Реагую на Вашу історію сумом і злістю. Вас хочеться підтримати. Чи є у Вашому отеченні люди, які бережніше і тепліше до Вас відносяться, які можуть дати підтримку і допомогу? У Вашому випадку була б корисною психотерапія індивідуальна і групова, можливо поприглядайтесь до спеціалістів, якщо маєте інтерес)

дружба
«с какого момента можно сказать,начинаются отношения между мужчиной и женщиной. Что это должно быть?»;
У Вас є досвід стосунків в яких бракує ясності, чи в чому Ваш інтерес в пошуку маркерів початку стосунків? Що змінюється від того що Вам хтось із оточуючих скаже що "саме це початок стосунків"? Як Вам взагалі отримувати увагу від МЧ? Чи можна просто бути в цьому процесі і насолоджуватись?

Курение
«Совершенно не нравится запах табака и состояние после сигарет. Но курю все снова и снова»;
Цікаво які тоді потреби задовільняєте таким чином? В чому вигода для Вас? Який стан після сигарет, які переживання?

Ребёнок не хочет разговаривать
«Может к врачу-специалисту сводить»;
Так, підтримую Вас в цьому, і це не означає, що з дитиною щось не так, це один із проявів турботи про неї і себе)

Нерешительная
«Подскажите , есть ли упражнения, книги , медитация для этого ? И вообще работают ли они или же это зависит от количества принятых мной решении.»;
Мея, ефективнішою і бережнішою була б психотерапія, бо тут важлива підтримка, емпатія, можливість розділити переживання, допрожити незавершені ситуації і травматичний досвід, які заважають і формувати новий досвід і ставлення до себе.

Стоит ли начинать заниматься психологией или уже поздно?
Анна, що заважає Вам пробувати? Звідки ідея, що 35 пізно? Якими страхами себе спиняєте? Чи цікавитесь якимись напрямками психотерапії і чи готові пробувати їх?

Путь к себе
Каріна, чи є у Вас близькі люди, які Вас підтримують, на яких можете покластись? «Мне так надоели поиски себя ,это утомительно.»; звучить так наче Ви це робите не на хвилі інтересу, а швидше змушуєте, чи не так?
А що буде якщо дозволите собі спинитись і не шукати? «Сейчас все равно чувствую что чего мне не хватает и я хочу снова изменить местоположение или профессию»;
А що не так у вашій професії і місці проживання? Як вибираєте їх, на що опираєтесь? «ищу чувство счастья и покоя и не могу познать его.»; а що для Вас щастя? У Вас є фантазія яким саме воно має бути? А спокій? Як і в чому проявляється неспокій?

Дополнительно
место приёма клиентов Чернівці, Шевченка 28
Адреса приёма клиентов:
адрес в Чернівці Чернівці, Шевченка 28;
адрес в Чернівці Чернівці, Вул. Гайдара 1-Е
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: ещё нет оценок.

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Сертификаты о дополнительном образовании
Курс Организация Длительность
сертификат    Сертифікат УСППГП (EAGT) (МГИ) 64 мес. (18-09-2012 - 25-01-2018) 1604 час.
сертификат    Сертификат «Работа с телесностью в гештальт-подходе» УСППГП (EAGT) (МГИ) 11 мес. (06-06-2017 - 30-05-2018)
сертификат    Сертификат «Основы гештальт-терапии» УСППГП (EAGT) (МГИ) 14 мес. (16-11-2012 - 07-02-2014)
сертификат    Сертификат участия «Карпатский интенсив» УСППГП (EAGT) (МГИ) (15-08-2017 - 27-08-2017) 80 час.
сертификат    Сертификат участия «Карпатский гештальт на Буковине» УСППГП (EAGT) (МГИ) (15-08-2015 - 27-08-2015) 67 час.
сертификат    Сертификат участия «Карпатский интенсив» УСППГП (EAGT) (МГИ) (15-08-2013 - 27-08-2013) 62 час.
сертификат    Участие в конференции «Гештальт - искусство отношений» УСППГП (EAGT) (МГИ) (17-03-2018 - 18-03-2018)
Публикации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Не найдено публикаций психолога на нашем портале.


Тренинги

ТРЕНИНГИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

16-02-2019 - 16-02-2019
Черновцы
Ресурси творчості
А давай творити разом? А якщо спонтанно? малювати... відкинувши всі правила як це має бути, всі "невмію", " не гарно", "не виходить", пробувати насоло...

23-06-2018 - 23-06-2018
Черновцы
Ах, какая женщина
Запрошуємо досліджувати свої непізнані сторони, відкривати нові грані, відтінки.... в теплий, творчий простір. Про що житимемо на групі? - про с...

15-05-2018 - 15-05-2018
Чернівці
Відтінки жінки
Психологічна група про: - світ жінки... такий різний та неповторний, про грані, сторони, відтінки... - стосунки... з собою та оточуючими; - істор...

21-04-2018 - 21-04-2018
Чернівці
50 відтінків жіночності
Запрошуємо на "50 відтінків жіночності" Думаєш про те як: 👉 знайти ресурс, натхнення, насолоду в буденності; 👉 залишатися вірній с...

Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr