ПСИХОЛОГ Яна Дерич (Чернівці).


психолог Яна Дерич
23-09-2013 Яна Дерич (Чернівці) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте 7 дней назад.
Образование
ЧНУ ім. Ю. Федьковича з 2008 р. по 2013 р. Дипломи з відзнакою бакалавра та магістра практичної психології. Московський гештальт інститут з 2012 р. по 2018 р. Сертифікований гештальт-терапевт. Спеціалізація " Гештальт-підхід в роботі з тілесністю" 2017-2018 рр. Участь у психологічних інтенсивах, фестивалях психології та психотерапії, конференціях, різних тренінгах, психологічних та психотерапевтичних групах, тощо.
Опыт психологической практики
Практичний психолог в Загальноосвітньому навчальному закладі (I -III ст.) 2011- 2012 рр. Інструктор дитячих розвивальних занять в клубі "Сімя від А до Я" 2012 - 2013 рр. Приватна практика в якості психолога, психотерапевта (очно та онлайн) з 2012. Стабільна, тривала ( 2012 - 2018 рр.) власна психотерапія (тобто в ролі клієнта). Участь у супервізійних та інтервізійних групах. Ведення психологічних та психотерапевтичних груп.
Працюю з дітками, дорослими, парами, тощо.
Работа с проблемами
Проведение тренингов- Особистісні та міжособистісні конфлікти, труднощі, тощо;
- Робота з емоціями, відчуттями, переживаннями;
- Розвиток творчого потенціалу, творчого пристосування до життя;
- Робота з кризами, травмами;
- Психосоматика;
- Сексуальна тематика, гендерна ідентифікація;
- Проблеми жіночності;
- Пошук себе, свого неповторного шляху.
- Прийняття себе, любов до себе;
- Проблеми нерозділеної любові, трикутники, тощо;
- Пошук ресурсів, сил, натхнення, життя в задоволення і насолоду.
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Как понять логику мужчины?
«Я зайнялссь собой, саморазвитиям, нашла новые увлечения, очень увлеклась психологией»;
тут відчуваю до Вас повагу і радію за Вас.
«он дарить два одинаковых огромных букета цветов, новой девушке и своей «бывшей», которая была ище до меня, его друг говорить что он з двумя. Как вы думаете с чем связано такое поведения человека.»;
З тим, що в нього є якісь потреби які, схоже, одна жінка задовільнити не може, або він так думає, а може якісь травмикомплекси, а може стереотипи, сценарії, звички, досвід, а може... тут варіантів і фантазій може бути багато, і це можна дізнатись тільки через його історію. Цікаво, чому Вам це цікаво...

Зацікавленість в дівчині
«І Коли ми почали зустрічатись - буквально через тиждень моя зацікавленість нею пройшла.... я дуже хотів щоб ми були разом.. але не міг і ми розійшлись...»; А у Вас є фантазії якби могла розвиватись історія, якби зацікавленість у Вас залишилась? Так цікаво що у Вас інтерес такий собі "завойовницький", і виникає найбільше в ситуаціях де потрібно/хочеться досягати поставлених цілей, Ви ніби спрямовані на результат. А які відчуття виникають коли "досягаєте" мети, "добиваєтесь" дівчини? Чи маєте фантазії чому пропадає інтерес? Може Вас щось лякає в подальшому розвитку стосунків? Цікаво, що це не перший такий досвід, де пропадає інтерес, тут було б непогано подосліджувати як сформувався у Вас такий досвід, які бонуси отримуєте, що втрачаєте і т.д., це хороше поле для роботи з психотерапевтом.

Что делать?
«Мне он очень дорог...»;
Як думаєте Ваш друг знає про це? Ви говорите йому, що він для Вас важливий, що Ви хвилюєтесь, хоче допомогти і не знаєте як?

Бесплатная рассылка интересностей!

Бросил парень, обвиняет в том, чего не было 3х-летней давности.
Марія, а що у Вашому житті є ще окрім цього МЧ? Як можете потурбуватися про себе? Що Вам цікаво, що приносить радість? Підтримую позицію колег про те, щоб побути з цим, не спішити, поприслухатися до себе, чого хочеться, як хочеться, з ким. Чи розглядаєте варіант очного звернення до психотерапевта?

Я запуталась
Аліса, співчуваю, і хочу Вас підтримати. Не бачу підстав до звинувачень Вас. Чи є у Вас можливість звернутись до шкільного психолога? Хто може підтримати Вас? Що може підтримати Вас, чи є хоббі інтереси?

Целомудрее до брака, реально ли в наши дни
«У меня есть моральные принципы и убеждения выйти замуж целомудренной. »;
Аня, це викликає повагу і інтерес.. хочеться розпитувати Вас яка потреба стоїть за Вашими принципами, якої реакції МЧ очікуєте, як Ви себе почуваєте і якою жінкою, в чому для Вас цінність Ваших переконань? Яких МЧ шукаєте, які Вас приваблюють? Чому зявляються сумніви, це повязано із досвідом чи переживаннями, фантазіями?
«Как правильно об этом сказать парню? »; а тут цікаво.. якої реакції МЧ опасаєтесь, для чого Вам мати "правильну" форму? Загальну інструкцію важко застосовувати до різних "живих" МЧ, і те, що підійде одному, може не підійти іншому і зовсім не підійти третьому, тут хочеться підтримувати спонтанність у Вас і інтуїцію.

Я окончательно запуталась и перестала слышать что нужно в первую очередь мне, что делать?
Марія, а Ви говорите батькам про свої переживання до них про любов, про тривогу, про потребу в них? На яких ще людей можете опиратись? Чую про МЧ, радію, що він є, та наче не вистачає ще людей.., а як Вам? Що для Вас є підтримкою? Підтримую колег в тому, щоб Ви шукали собі психотерапевта, бо, правда, порадами не обійтись.

не могу отпустить прошлое
"К психологу идти и рассказать все не могу, стыдно. ", Ілона, а про що сором? Якої реакції очікуєте/боїтесь від психолога? "Помогите, как мне перестать вспоминать об этом? ", - пошукайте психотерапевта, краще очно.

Как быть, что делать?
Валерий, в чому для Вас цінність цих стосунків і саме цієї дівчини? Схоже Ви намагаєтесь закрити очі на свій біль, і робите зусилля і першим кроки до налагодження стосунків для чого Вам це? Чи говорили про свій біль і переживання дівчині? Що могло б втамувати Ваш біль? Що ще є у Вашому житті окрім дівчини? Що приносить Вам задоволення викликає інтерес?

Что мне делать
Юлія, а в якій формі Ви говорите МЧ про свої потреби, незадоволення? Як це виглядає? На що схоже? Чим для МЧ так важливий цей друг? Що буде якщо він скаже другові про те, що хоче більше часу приділити сімї? Ви цікавились в МЧ що він думає з цього приводу? Може йому складно форму підібрати, або й правда є цінність і потреби в такому спілкуванні. Ви можете поділитись своїми переживаннями з чоловіком з цього приводу, розказати як почуваєтесь, якою себе відчуваєте, чого Вам не вистачає? Розказати що Ви його дуже любите і поважаєте, але така поведінка навіює Вам думки про розлучення, і Ви розгублені і потребуєте ясності і якихось домовленостей... і ще чогось, свого..

Би-гендерность - это нормально?
"Но возможно ли жить с этим? " а що Вам заважає з цим жити? Якщо відкинути всі "вечные вопросы от людей, вечно будут указывать что делать.", то як Вам із Вашою особливістю живеться? Як реагуєте на ці питання людей і укази, що Вам робити? Що хочеться їм відповідати і робити? "А внутри будет шумиха, я не смогу понимать, кто я сейчас." що створює цю "шумиху"? Що допомагає Вам прислухатись до себе, своїх відчуттів, бажань? Радію, що "На данный момент встречаюсь с мальчиком, и он принял меня, сказал что будет встречаться хоть с девушкой, хоть с парней, главное что с личностью." А що Ви хочете виправляти? Чи можливо дозволити бути тому, що зараз є? і насолоджуватись цим..

Чувство,что я не могу нравиться мальчикам
Ніка, а це правда зараз Ваша потреба мати МЧ чи бажання бути як всі? Ви не вказали вік.. і цікаво скільки ж Вам років? Для чого Вам вибирати хлопців, які розглядають Вас як цікаву особистість, та не кохану дівчину? Які Ваші потреби стоять за бажанням мати хлопця?

мой партнер не хочет меня удовлетворять как мне это необходимо
Анна, а чим аргументує Ваш МЧ відмову? Цікаво в якій формі Ви транслюєте йому про свої потреби? Чи є можливим у ваших стосунках відверто говорити про свої переживання, бажання, очікування? І як дивитесь на те, щоб сходити разом на психотерапію?

Просто нічого не хочеться...
Олег, а що потрібно для того щоб Ви відчували, що живете а не існуєте? Чого Вам не вистачає в теперішньому? Про що Ваші мрії? З яких відчуттів відмовляєте друзям в тому щоб погуляти разом? А чи це правда ті люди, яких би Ви хотіли бачити біля себе? Чи близькі вони Вам по духу чи виникає до них інтерес? Як давно помічаєте за собою цей стан "просто нічого не хочеться"? А що було б якби Ви хотіли чогось? Як Ви тоді почуваєтесь? Чим спиняєте такі бажання?

Как вернуть бывшую девушку?
"...так как не каждый мужчина даже в 25 лет может так спокойно познакомиться с родителями, да и я представлюсь им как старый знакомый, чтобы не было у них вопросов к ней", Ви ставите собі цілі і робите рішучість кроки до їх досягнення, Ви обмірковуєте труднощі і звертаєтесь по допомогу, Ви чесно зізнаєтесь і намагайтесь робите все, що від Вас залежить для того, щоб жити так як хочете і дбати про важливу для Вас людину. Це викликає повагу.
"Несколько раз до наших отношений она мне говорила, как ее бывший парень очень сильно пытался ее вернуть, дарил ей подарки и везде бегал за ней. Ее это ещё сильнее отдалило от него." А можете про це їй так відверто і казати, що хвилюєтесь, щоб вона не віддалилась, і при цьому Вам важливо робити все можливе щоб налагодити стосунки? І ще цікавий момент, думаю про те чи не бажаєте подосліджувати в індивідуальній психотерапії те, що намагаєтесь "заповнити" дівчиною, припускаю, що там можуть бути якісь Ваші не прожиті/пропрацьовані зони, в які не дуже хочеться заглядати, і ніби дівчина може їх компенсувати, чи що.. Не знаю як Вам відгукуються мої слова, і чи є інтерес до психотерапії

Дополнительно
место приёма клиентов Чернівці, Шевченка 28
Адреса приёма клиентов:
адрес в Чернівці Чернівці, Шевченка 28;
адрес в Чернівці Чернівці, Вул. Гайдара 1-Е
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: ещё нет оценок.

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Сертификаты о дополнительном образовании
Курс Организация Длительность
сертификат    Сертифікат УСППГП (EAGT) (МГИ) 64 мес. (18-09-2012 - 25-01-2018) 1604 час.
сертификат    Сертификат «Работа с телесностью в гештальт-подходе» УСППГП (EAGT) (МГИ) 11 мес. (06-06-2017 - 30-05-2018)
сертификат    Сертификат «Основы гештальт-терапии» УСППГП (EAGT) (МГИ) 14 мес. (16-11-2012 - 07-02-2014)
сертификат    Сертификат участия «Карпатский интенсив» УСППГП (EAGT) (МГИ) (15-08-2017 - 27-08-2017) 80 час.
сертификат    Сертификат участия «Карпатский гештальт на Буковине» УСППГП (EAGT) (МГИ) (15-08-2015 - 27-08-2015) 67 час.
сертификат    Сертификат участия «Карпатский интенсив» УСППГП (EAGT) (МГИ) (15-08-2013 - 27-08-2013) 62 час.
сертификат    Участие в конференции «Гештальт - искусство отношений» УСППГП (EAGT) (МГИ) (17-03-2018 - 18-03-2018)
Публикации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Не найдено публикаций психолога на нашем портале.


Тренинги

ТРЕНИНГИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

16-02-2019 - 16-02-2019
Черновцы
Ресурси творчості
А давай творити разом? А якщо спонтанно? малювати... відкинувши всі правила як це має бути, всі "невмію", " не гарно", "не виходить", пробувати насоло...

23-06-2018 - 23-06-2018
Черновцы
Ах, какая женщина
Запрошуємо досліджувати свої непізнані сторони, відкривати нові грані, відтінки.... в теплий, творчий простір. Про що житимемо на групі? - про с...

15-05-2018 - 15-05-2018
Чернівці
Відтінки жінки
Психологічна група про: - світ жінки... такий різний та неповторний, про грані, сторони, відтінки... - стосунки... з собою та оточуючими; - істор...

21-04-2018 - 21-04-2018
Чернівці
50 відтінків жіночності
Запрошуємо на "50 відтінків жіночності" Думаєш про те як: 👉 знайти ресурс, натхнення, насолоду в буденності; 👉 залишатися вірній с...

Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr