ПСИХОЛОГ Яна Дерич (Чернівці).


психолог Яна Дерич
23-09-2013 Яна Дерич (Чернівці) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте 7 дней назад.
Образование
ЧНУ ім. Ю. Федьковича з 2008 р. по 2013 р. Дипломи з відзнакою бакалавра та магістра практичної психології. Московський гештальт інститут з 2012 р. по 2018 р. Сертифікований гештальт-терапевт. Спеціалізація " Гештальт-підхід в роботі з тілесністю" 2017-2018 рр. Участь у психологічних інтенсивах, фестивалях психології та психотерапії, конференціях, різних тренінгах, психологічних та психотерапевтичних групах, тощо.
Опыт психологической практики
Практичний психолог в Загальноосвітньому навчальному закладі (I -III ст.) 2011- 2012 рр. Інструктор дитячих розвивальних занять в клубі "Сімя від А до Я" 2012 - 2013 рр. Приватна практика в якості психолога, психотерапевта (очно та онлайн) з 2012. Стабільна, тривала ( 2012 - 2018 рр.) власна психотерапія (тобто в ролі клієнта). Участь у супервізійних та інтервізійних групах. Ведення психологічних та психотерапевтичних груп.
Працюю з дітками, дорослими, парами, тощо.
Работа с проблемами
Проведение тренингов- Особистісні та міжособистісні конфлікти, труднощі, тощо;
- Робота з емоціями, відчуттями, переживаннями;
- Розвиток творчого потенціалу, творчого пристосування до життя;
- Робота з кризами, травмами;
- Психосоматика;
- Сексуальна тематика, гендерна ідентифікація;
- Проблеми жіночності;
- Пошук себе, свого неповторного шляху.
- Прийняття себе, любов до себе;
- Проблеми нерозділеної любові, трикутники, тощо;
- Пошук ресурсів, сил, натхнення, життя в задоволення і насолоду.
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

как возобновить отношения с мамой
Відчуваю до Вас багато співчуття. І поваги до рівня усвідомленості і бажання, щось змінювати в цих стосунках. Ви молодець. Вас хочеться жаліти і підтримувати. У Вас є можливість звернутись до психолога у Вашому навчальному закладі? Чи можливість поговорити з мамою про те, що Вам потрібна допомога психолога? І коли у Вас буде потреба виговоритись, пожалітись чи отримати підтримку, то звертайтесь і в телефони довіри.

Бабушка в доме
Тетяна, як гадаєте, що дочка може отримувати від бабусі, чого не отримує від Вас з чоловіком? Поспостерігайте за їхньою взаємодією... А ще тут багато любопитства до Вас і взаємодії у Вашій сімї, до того як ставитесь до свекрухи, які відчтуття, стосунки з нею? адже дітки часто є такими собі "провідниками" і "помічниками" в сімейній системі і підсвідомо відігрують ті ролі, які від них вимагає сімейна система. Це так, питання для роздумів, і при бажанні - сфера дослідження в психотерапії. Ще розмишляю про те, як Вам варіант коли доця хоче з бабусею щось робити, то домовитись, що Ви теж братимете в цьому участь і будете допомагати стомленій бабусі, беручи більшу частину догляду за дитиною в цей момент на себе?
А з якими переживаннями зустрічаєтесь Ви коли дочка так пристрасно реагує на бабусю? Ви тоді як мама, жінка, невістка як почуваєтесь? Якою? Що хочете робити в цей момент?

Отношения с мамой
Спробуйте виділити собі кілька хвилин, щоб пофантазувати. Уявіть першу ситуації: 1) Що відчуваєте коли уявляєте, що в ЗАГСі присутня мама? Не спішіть, дайте собі час прислухатись до себе. І 2) А що відчуваєте коли уявляєте, що мами в ЗАГСі немає? І як мама реагує на Ваше запрошення? Що каже Ваш наречений? І ще мені цікаво, як Ви спілкуєтесь з мамою, чи говорите їй про те, що Вас ранить і причиняє біль її ставлення, слова? Як Ви справляєтесь із цими переживаннями? Що Вам допомагає?

Бесплатная рассылка интересностей!

Что мне делать
"Когда я говорю,как я себя чувствую,говорит, что ему все равно." В якій формі Ви йому про це говорите? Без звинувачень і докорів? Просто про себе? Якщо так, то мені боляче і шкода, що Ви миритесь із таким ставленням до себе. А як Ви реагуєте, на те, що МЧ байдуже? Читаючи Вашу історію фонове відчуття важкості, напруження, роздратування, розгубленості, багато незадоволених потреб, пригнічення, хмуряться брови, морщиться лоб і починає боліти голова... припускаю Вам знайомі ці переживання. Я от починаю хвилюватись за Вас, і хочу запропонувати Вам поприглядатись до психотерапевтів і звернутись особисто попрацювати із цим, розділити переживання, побачити інші сторони ситуації, сценарію в якому живете, і формувати новий досвід ставлення до себе, з любовю і повагою.

Походка человека
Читаючи Ваші строчки зявляється тепло і умілєніє.. а що у Вас? Що Ви відчуваєте коли бачите таку картину? А що до цього хлопця відчуваєте? Які маєте фантазії про таку поведінку? І який він, цей хлопець?

Не могу усроиться на работу
Надія, цікаве заняття, це яке? Що Вас захоплює? Курси по новій професії Вам зараз подобаються? Хочете в цій сфері розвиватись і бути? Що для Вас є підтримкою? А якби Ви почули, що ще в кого аналогічна ситуація, то що б Ви порадили тій людині?

Слезы после секса
Ви не могли знайти собі місця від яких переживань? Які слова лунали всередині Вас? Як саме "інакше" себе почуваєте? Як реагує чоловік на вашу реакцію, самопочуття і сльози? Що в цей момент Вам хочеться від нього? Раз Ви вирішили не говорити чоловікові про те, що ранились об його слова/поведінку, то може Ваші сльози це роблять за Вас? Якщо він вирішить, що винен, то чим гірше буде, що тоді відбуватиметься? І якщо Ви скажете про свої переживання, про те, що любите його і боїтесь образити, але Вам теж боляче і образливо було в тій ситуації...? Галина, думаєте він як відреагує?

Сын замкнулся в себе
Анна, може спробуєте поговорити з сином про свої переживання? Про те що любите і хвилюєтесь, про те що він Вам важливий і Ви хочете його підтримати і допомогти, про те, що..... підказує Ваше материнське серце... І запропонуте сходити до психотерапевта, поясніть чому це важливо, підтримайте його. І поспілкуйтесь із психотерапевтом на рахунок Вашого ужасу і страху того, що син може бути геєм, тільки це окремо без сина, маю на увазі.

Как жить дальше в одно квартире с парнем, с которым рассталась
А що Вам заважає насолоджуватись цією турботою? Наче пошук "правди" важливіший за самі процеси, які відбуваються в стосунках. Чи яка у Вас була картинка про подальших 6 місяців спільного життя? Якщо для Вас так важливо розуміти для чого і чому він це робить, то можете поцікавитись в нього, поділитись своєю розгубленість, й іншими переживаннями.

Почему даже после разрыва отношений парень заходит на страничку в соц. сеть?
Цікаво чому Вас так хвилює його поведінка? Які переживання до нього залишаються? А які у Вас фантазії на рахунок того чому він це робить? Що б Вам хотілось від нього насправді?

Как с этим справиться?
Так шкода, що в свій юний вік, Ви так багато гіркого досвіду пережили. Ви молодець, що справились і зараз звертаєтесь по підтримку. Вам і справді потрібно звернутись очно до психолога у Вашому навчальному закладі або з маминою допомогою обрати психотерапевта. І ще є телефон довіри на який Ви можете звонити і Вас вислухають. І як Ви відноситесь до творчості? Вона теж може бути Вам корисною і помічною)

Меж двух огней.
Так цікаво, що для Вас симпатичний хлопець, якому і Ви подобаєтесь дорівнює рвати стосунки із чоловіком, з яким плануєте сімю. А є вавріант просто перебувати в цих трепетних чи .... ще якихось переживаннях і просто насолоджуватись, просто брати енергію з них на якісь інші справи? Як чи якою Ви себе почуваєте коли стається от така взаємна симпатія, при чому по Вашому описі, така досить не тривала? Хто б міг Вас за це захоплення оцінити чи осудити? Чи у Вас картинка про сімейне життя така, що неможна задивлятись на інших чоловіків та щей симпатію відчувати?

Боюсь близости с мужчинами
Схоже, Ви і зараз намагаєтесь доказати своїм рідним, що Ви не така, як вони Вас обізвали, що Ви "хороша дівчинка". І це боляче, дуже. Співчуваю. І це не про звинувачення, це про звичку, про те, що поки що, в силу того досвіду який у Вас є, ніби інші варіанти були не можливі. Добре, що Ви звертаєтесь по допомогу, це вже перший важливий крок. Виберіть собі психотерапевта і розділіть з ним цей біль, а далі він допоможе Вам сформувати новий досвід.

Ответ отредактирован автором 28-01-2019 21:24:22

Неуверенность в себе, боязнь доверять людям
А для Вас в стосунках є кнопка "Стоп", Ви ж момеже обирати міру відвертості, чи не так? Звучить наче при знайомстві обовязково треба відкриватись. Чи що для Вас означає це слово? Чим боїтесь ділитись? А що в гіршому випадку? І наче Ви цю закономірність поширюєте автоматично на всіх людей, з якими можете познайомитись, наче обєднуєте їх? Для чого Вам себе лякати? А в чому Ви почуваєте впевненість, повагу, гордість до себе, за що можете себе похвалити? Ну точно, є такі речі, може Ви не звертаєте увагу на них? Хто може Вас підтримати?

Дополнительно
место приёма клиентов Чернівці, Шевченка 28
Адреса приёма клиентов:
адрес в Чернівці Чернівці, Шевченка 28;
адрес в Чернівці Чернівці, Вул. Гайдара 1-Е
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: ещё нет оценок.

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Сертификаты о дополнительном образовании
Курс Организация Длительность
сертификат    Сертифікат УСППГП (EAGT) (МГИ) 64 мес. (18-09-2012 - 25-01-2018) 1604 час.
сертификат    Сертификат «Работа с телесностью в гештальт-подходе» УСППГП (EAGT) (МГИ) 11 мес. (06-06-2017 - 30-05-2018)
сертификат    Сертификат «Основы гештальт-терапии» УСППГП (EAGT) (МГИ) 14 мес. (16-11-2012 - 07-02-2014)
сертификат    Сертификат участия «Карпатский интенсив» УСППГП (EAGT) (МГИ) (15-08-2017 - 27-08-2017) 80 час.
сертификат    Сертификат участия «Карпатский гештальт на Буковине» УСППГП (EAGT) (МГИ) (15-08-2015 - 27-08-2015) 67 час.
сертификат    Сертификат участия «Карпатский интенсив» УСППГП (EAGT) (МГИ) (15-08-2013 - 27-08-2013) 62 час.
сертификат    Участие в конференции «Гештальт - искусство отношений» УСППГП (EAGT) (МГИ) (17-03-2018 - 18-03-2018)
Публикации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Не найдено публикаций психолога на нашем портале.


Тренинги

ТРЕНИНГИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

16-02-2019 - 16-02-2019
Черновцы
Ресурси творчості
А давай творити разом? А якщо спонтанно? малювати... відкинувши всі правила як це має бути, всі "невмію", " не гарно", "не виходить", пробувати насоло...

23-06-2018 - 23-06-2018
Черновцы
Ах, какая женщина
Запрошуємо досліджувати свої непізнані сторони, відкривати нові грані, відтінки.... в теплий, творчий простір. Про що житимемо на групі? - про с...

15-05-2018 - 15-05-2018
Чернівці
Відтінки жінки
Психологічна група про: - світ жінки... такий різний та неповторний, про грані, сторони, відтінки... - стосунки... з собою та оточуючими; - істор...

21-04-2018 - 21-04-2018
Чернівці
50 відтінків жіночності
Запрошуємо на "50 відтінків жіночності" Думаєш про те як: 👉 знайти ресурс, натхнення, насолоду в буденності; 👉 залишатися вірній с...

Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr