ПСИХОЛОГ Яна Дерич (Чернівці).


психолог Яна Дерич
23-09-2013 Яна Дерич (Чернівці) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте 7 дней назад.
Образование
ЧНУ ім. Ю. Федьковича з 2008 р. по 2013 р. Дипломи з відзнакою бакалавра та магістра практичної психології. Московський гештальт інститут з 2012 р. по 2018 р. Сертифікований гештальт-терапевт. Спеціалізація " Гештальт-підхід в роботі з тілесністю" 2017-2018 рр. Участь у психологічних інтенсивах, фестивалях психології та психотерапії, конференціях, різних тренінгах, психологічних та психотерапевтичних групах, тощо.
Опыт психологической практики
Практичний психолог в Загальноосвітньому навчальному закладі (I -III ст.) 2011- 2012 рр. Інструктор дитячих розвивальних занять в клубі "Сімя від А до Я" 2012 - 2013 рр. Приватна практика в якості психолога, психотерапевта (очно та онлайн) з 2012. Стабільна, тривала ( 2012 - 2018 рр.) власна психотерапія (тобто в ролі клієнта). Участь у супервізійних та інтервізійних групах. Ведення психологічних та психотерапевтичних груп.
Працюю з дітками, дорослими, парами, тощо.
Работа с проблемами
Проведение тренингов- Особистісні та міжособистісні конфлікти, труднощі, тощо;
- Робота з емоціями, відчуттями, переживаннями;
- Розвиток творчого потенціалу, творчого пристосування до життя;
- Робота з кризами, травмами;
- Психосоматика;
- Сексуальна тематика, гендерна ідентифікація;
- Проблеми жіночності;
- Пошук себе, свого неповторного шляху.
- Прийняття себе, любов до себе;
- Проблеми нерозділеної любові, трикутники, тощо;
- Пошук ресурсів, сил, натхнення, життя в задоволення і насолоду.
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Ночёвка у парня
А в своїх очах Ви якою будете? В очах хлопця? Що ще Вас спиняє?

Отношения зашли в тупик
Olexandra, а які у Вас є ще способи вираження/справляння з емоціями окрім сварок? Яку потребу задовільняли таким чином? Чи є можливість прямо говорити проо свої потреби та інтереси? Як Вам з тим, що МЧ наче не дає приводів для конфліктів і по максимуму проявляє чувства? Це знайома для Вас картинка стосунків? Ви в такій моделі виросли?

Второй шанс
А що Ваше серце Вам підказує? Що відчуваєте до цього чоловіка? Які свої дії відчуваєте як навязливі?

Бесплатная рассылка интересностей!

когда говорить мужчине о гепатите В
Співчуваю. Цікаво як і в якій формі Ви говорите чоловікам про діагноз? А яких чоловіків вибираєте? Які Вас приваблюють? Який є досвід стосунків? Що для Вас цей діагноз означає?

Могу ли я надеяться на отношения с преподавателем
Vanilla, на що ця ситуація для Вас схожа? Чи нагадує якийсь попередній досвід стосунків? Ви хочете зрозуміти його відчуття, а як же Ваші? Що Ви відчуваєте? Чого хочете? Цікаво, що Вас цікавить чоловік з яким такі не прості стосунки, в силу соц ролей, які зараз є. Чи помічаєте інших мужчин?

Расстались мы или нет?
Кіра, які переживання у Вас залишаються до цього мужчини? А Ви припускаєте, що він можете не надавати ніякого значення тому, що Ви в нього в друзях у ВК і фотки? Кірка, а що у Вашому житті ще ж цікавого, крім цього МЧ? Таке враження наче Ви на ньому зосереджені більше ніж на собі? Для чого це Вам? Яку потребу задовільняєте таким чином?

Як пережити те, що тебе покинули і розлюбили?
А чи є ще з ким поговорити, поплакати? Поки немає можливості звернутися до психолога, можете звертатись в телефон довіри. Що ще Вас підтримує? Як можете потурбуватися про себе?

Боязнь отношений или просто не мой человек?
Анастасія, а дружити Ви з ним хочете? З опису він наче не наполягає на любовних стосунках. Поки що маємо справу з Вашими догадками і фантазіями. То може, Ви перепитаєте його на що він розраховує? Вам взагалі цікаво дізнатися його думку? Можете сказати йому про свої переживання, роздуми? А про що Ваш сором? Якщо Ви в лице йому скажете про те, що Вам не підходить, то що тоді? Чи якою тоді Ви себе почуватимете?

Любит ли меня один молодой человек?
Чи є в нього почуття до Вас знає тільки він. А для чого це Вам? Чи Ви хочете будувати з ним стосунки? І в які переживання попадаєте коли він Вам не відписує? А коли заходить на Вашу соц.сторінку? Що про це думаєте? Чому були проти стосунків? Що Вас спиняло?

Как сообщить сыну, о том, что отец умрет скоро
Анна, співчуваю Вам і Вашим близьким. Син вже достатньо дорослий для того, щоб говорити з ним на рівних і чесно. Важливо, щоб ви могли проживати це горе і біль разом ділитись переживаннями, спогадами і тим, що буде важливо. Щоб не замикатися кожен в своєму горі. Вам сил! І в разі потреби є спеціалісти, звертайтесь за підтримкою.

бывшая девушка парня не дает покоя.
Кээрри, а що для Вашого МЧ значить факт спілкування? Ви порівнюєте себе із його колишньою? Вважаєте себе якою? Цікаво які бонуси Ви могли б отримувати якби Ви цьому мужчині були потрібні для того щоб забути колишню? З якими переживаннями тут стикаєтесь? Чому сумніваєтесь в тому що можете бути коханою і важливою? Наскільки готові довіряти МЧ? Можете звернутися до психотерапевта, якщо Вам цікаво подосліджувати звідки таке ставлення до себе, і змінювати його.

О сомнениях в любви
Чого саме Вам не вистачає в цих стосунках? Вам нудно в цих стосунках? Рутинно? Хочете більше новизни і неочікуваних моментів, більше прєдвкушенія і несподіванок? Чи чого? Як Ви можете собі організувати подібні переживання і досвід в цих стосунках? Чи не в цих? Чи дозволяєте собі право розлюбити і будувати інші стосунки?

Что я делаю не так?
Прочитайте статтю: Аглая Датешидзе "Любовь невозможно заслужить"
І було б добре, щоб Ви підібрали собі психотерапевта і працювали з цим, бо поради мало ефективні в цьому випадку, тут потрібно щоб поруч був чутливий терапевт, який допоможе прожити біль та прийняти реальність, а далі помічати себе, нові можливості і формувати новий досвід. Вірю, що у Вас вийде! І починайте добре ставитись до себе, піклуватися, частіше запитувати, а що зараз Ви хочете, починайте з маленьких повсякденних дрібничок.

Что я делаю не так?
А що Ви можете робити не так в цих стосунках? Я дивуюсь. В стосунках, де є 10 кроків між людьми по 5 кроків робить кожен з партнерів назустріч один одному, а тут таке враження наче всі 10 робите тільки Ви. Цікаво, що Ви любите чоловіка, який, відверто кажучи, до Вас дивно відноситься, мало поваги, мало відповідальності, мало турботи. Наскільки для Вас звичне таке ставлення? А себе Ви любите? Чи вважаєте, що варті любові, турботи, поваги, хорошого ставлення до себе у всіх його проявах? Шкода і прикро, що три роки Ви так живете. Мабуть, є сенс звернутись по допомогу до психотерапевта.

Пауза в отношениях
Эдик, відчувається тривога і багато метушні у Вашому тексті, є бажання розпитувати Вас чим можете себе зайняти і куди направити цю енергію, але підозрюю труднощі криються глибше, ніж дозволяє "копати" і пропрацьовувати формат переписки. То може Ви поприглядаєтесь до спеціалістів на цьому сайті і підберете собі кого для подальшої роботи і підтримки?

Дополнительно
место приёма клиентов Чернівці, Шевченка 28
Адреса приёма клиентов:
адрес в Чернівці Чернівці, Шевченка 28;
адрес в Чернівці Чернівці, Вул. Гайдара 1-Е
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: ещё нет оценок.

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Сертификаты о дополнительном образовании
Курс Организация Длительность
сертификат    Сертифікат УСППГП (EAGT) (МГИ) 64 мес. (18-09-2012 - 25-01-2018) 1604 час.
сертификат    Сертификат «Работа с телесностью в гештальт-подходе» УСППГП (EAGT) (МГИ) 11 мес. (06-06-2017 - 30-05-2018)
сертификат    Сертификат «Основы гештальт-терапии» УСППГП (EAGT) (МГИ) 14 мес. (16-11-2012 - 07-02-2014)
сертификат    Сертификат участия «Карпатский интенсив» УСППГП (EAGT) (МГИ) (15-08-2017 - 27-08-2017) 80 час.
сертификат    Сертификат участия «Карпатский гештальт на Буковине» УСППГП (EAGT) (МГИ) (15-08-2015 - 27-08-2015) 67 час.
сертификат    Сертификат участия «Карпатский интенсив» УСППГП (EAGT) (МГИ) (15-08-2013 - 27-08-2013) 62 час.
сертификат    Участие в конференции «Гештальт - искусство отношений» УСППГП (EAGT) (МГИ) (17-03-2018 - 18-03-2018)
Публикации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Не найдено публикаций психолога на нашем портале.


Тренинги

ТРЕНИНГИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

16-02-2019 - 16-02-2019
Черновцы
Ресурси творчості
А давай творити разом? А якщо спонтанно? малювати... відкинувши всі правила як це має бути, всі "невмію", " не гарно", "не виходить", пробувати насоло...

23-06-2018 - 23-06-2018
Черновцы
Ах, какая женщина
Запрошуємо досліджувати свої непізнані сторони, відкривати нові грані, відтінки.... в теплий, творчий простір. Про що житимемо на групі? - про с...

15-05-2018 - 15-05-2018
Чернівці
Відтінки жінки
Психологічна група про: - світ жінки... такий різний та неповторний, про грані, сторони, відтінки... - стосунки... з собою та оточуючими; - істор...

21-04-2018 - 21-04-2018
Чернівці
50 відтінків жіночності
Запрошуємо на "50 відтінків жіночності" Думаєш про те як: 👉 знайти ресурс, натхнення, насолоду в буденності; 👉 залишатися вірній с...

Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr