ПСИХОЛОГ Яна Дерич (Чернівці).


психолог Яна Дерич
23-09-2013 Яна Дерич (Чернівці) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте 7 дней назад.
Образование
ЧНУ ім. Ю. Федьковича з 2008 р. по 2013 р. Дипломи з відзнакою бакалавра та магістра практичної психології. Московський гештальт інститут з 2012 р. по 2018 р. Сертифікований гештальт-терапевт. Спеціалізація " Гештальт-підхід в роботі з тілесністю" 2017-2018 рр. Участь у психологічних інтенсивах, фестивалях психології та психотерапії, конференціях, різних тренінгах, психологічних та психотерапевтичних групах, тощо.
Опыт психологической практики
Практичний психолог в Загальноосвітньому навчальному закладі (I -III ст.) 2011- 2012 рр. Інструктор дитячих розвивальних занять в клубі "Сімя від А до Я" 2012 - 2013 рр. Приватна практика в якості психолога, психотерапевта (очно та онлайн) з 2012. Стабільна, тривала ( 2012 - 2018 рр.) власна психотерапія (тобто в ролі клієнта). Участь у супервізійних та інтервізійних групах. Ведення психологічних та психотерапевтичних груп.
Працюю з дітками, дорослими, парами, тощо.
Работа с проблемами
Проведение тренингов- Особистісні та міжособистісні конфлікти, труднощі, тощо;
- Робота з емоціями, відчуттями, переживаннями;
- Розвиток творчого потенціалу, творчого пристосування до життя;
- Робота з кризами, травмами;
- Психосоматика;
- Сексуальна тематика, гендерна ідентифікація;
- Проблеми жіночності;
- Пошук себе, свого неповторного шляху.
- Прийняття себе, любов до себе;
- Проблеми нерозділеної любові, трикутники, тощо;
- Пошук ресурсів, сил, натхнення, життя в задоволення і насолоду.
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Пауза в отношениях
Эдик, Ви цікавились від чого саме стомилась дівчина? Що саме не влаштовує? А Вас? Чого хоче вона від цих стосунків? А Ви? Чи знає дівчина про Ваші почуття?

Гендерные роли
Андреевна, скільки років Ви так живете? Так, от, щоб сформувати нові звички потрібен час, бажання, звісно, і зусилля волі. Певний час прийдеться приглядати за своїми реакціями і поведінкою і корегувати на нову. І тут важливо, щоб Ви дали собі час і не винитись, не вимагали від себе надто багато. А приймали те, що в силу Вашого, мабуть, не простого досвіду у Вас сформувався от такий спосіб життя. І різко перестрибнути в новий мало можливо. Ваші спроби викликають багато поваги. Помічаєте маленькі зміни, адже це маленькі перемоги і підкріплюйте цей досвід приємними радостями. Успіхів Вам!

Не вижу смысла в жизни.
AndrewS, а якщо шукати не сенс, а задоволення? Досліджувати, що Вас цікавить, захоплює, радує, приносить насолоду. Ви наче зосереджені на результаті, а як же процес? А з приводу психотерапевта, то спробуйте довіритися своєму серцю, ніхто крім Вас краще не знає) Бажаю знайти саме свого!)

Бесплатная рассылка интересностей!

Нападение собак
Зверніться очно до психотерапевта

Отношения
Юлія, що Вам потрібно від чоловіків? Які Ваші потреби вони можуть задовільнити? А що не так в тих, кого Ви посилали? А якщо Ви дозволите собі бути не холодною в стосунках, то тоді що? Чим це Вам загрожує?

забываю часто
Ірина, проконсультуйтесь в лікарів. Невропатолога.

Вопрос
Леся, Ви виносите ці питання на терапію? З яких переживань у Вас виникає бажання зробити боляче Ігорю? Або з фантазій? Чи припускаєте, що це може бути не до Ігора, а до попереднього чоловіка, чи якихось інших чоловіків, які раніше причини Вам біль? І Ви молодець, що ходите до психолога, це викликає повагу.

Вопрос
Лєна, що для Вас в даному описі є ознаками любові до себе? Це один із способів отримання похвали, визнання, підтвердження своєї краси, тощо, таким собі обхідним шляхом, адже є й інші варіанти, наприклад, можна і прямо питати "чи вважаєш ти мене красивою?" Який варіант для Вас більш ризикований? І, безумовно, цікаво що "зачіпає" Вас в цій ситуації, якими емоціями відкликаєтесь?

Продолжить общаться или нет?
Віка, а Ви дозволяєте собі злитись на нього? Так, він не винен, але це не відміняє Ваших потреб і незадоволення. Цікаво чи здогадується хлопець про Ваші відчуття до нього. Наче Ви тільки його розпитуєте, а про себе не говорите?

как донести до парня то, что меня беспокоит в отношениях, если он всё воспринимает как капание на мозг?
Даша, а які ще способи обходження з емоціями у Вас є? Що допомагає Вам справитись із злістю? Й справді подавлятти емоції не найкраща стратегія, а от досліджувати екологічні форми їх проживання і вираження можна. Цікаво, як Ви собі уявляєте стосунки із мужчиною зовсім не схожим на Вашого батька і теперішнього? Якою Ви можете бути біля нього? Якими стосунки?

Как мне разобратся в чувствах?
Про що "тягне" писати? Які відчуття є зараз до одного та іншого? Схоже Ви не прожити образу і всю гаму тих переживань з якими залишились коли пішов колишній. І зараз вони можуть накладатися на ті стосунки, які є і заважати Вам в подальшому їх будувати. І щоб розібратись потрібно "піднімати" значно більше деталей, інформації, переживань, ніж дозволяє формат переписок. Тому, якщо Вам важливо розібратись, то зверніться до психотерапевта.

Тату
Тетяна, а якими ще способами Ви можете показувати батькам, що маєте право на своє життя і свій вибір? Які ще приводи для радості маєте, окрім тату?

Одногруппница мешает общаться
А які у Вас залишились переживання до цієї одногрупниці? Які якості для Вас важливі в людях? Яку подругу хотіли б поруч? Що для Вас є підтримкою і як Ви можете себе забезпечити нею в тому оточенні, де Ви навчаєтесь? Можливо підберете собі психолога очно чи онлайн і попрацюєте з тим, що Вас тривожить? Бо схоже переживань залишилось, підтримки не вистачає, і як забезпечити собі там більш комфортне життя не дуже зрозуміло.

Отношения
Складається враження наче є два шляхи побудови ваших стосунків: 1. ініціативу має проявляти він; 2. ви можете на нього "давити" і знову таки акцент на ньому, на тому що він там надумав/не надумав. А Ви в той час тривожитесь, переживаєте, сумуєте і не хочете втрачати... А чи знає про це Ваш мужчина? Чи є можливість його про це сказати чи написати? А можливий третій варіант.. сказати йому про свої переживання і займатись своїми справами, інтересами, собою. А може є ще якийсь варіант? Тут вже поле для Вашої фантазії...

Не совсем традиционная психологическая помощь
Рина, у Вашому випадку добре працює гештальт-терапія, тілесно-орієнтована, можливо ще арт-терапія. І бажаю Вам знайти "свого" терапевта)

Дополнительно
место приёма клиентов Чернівці, Шевченка 28
Адреса приёма клиентов:
адрес в Чернівці Чернівці, Шевченка 28;
адрес в Чернівці Чернівці, Вул. Гайдара 1-Е
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: ещё нет оценок.

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Сертификаты о дополнительном образовании
Курс Организация Длительность
сертификат    Сертифікат УСППГП (EAGT) (МГИ) 64 мес. (18-09-2012 - 25-01-2018) 1604 час.
сертификат    Сертификат «Работа с телесностью в гештальт-подходе» УСППГП (EAGT) (МГИ) 11 мес. (06-06-2017 - 30-05-2018)
сертификат    Сертификат «Основы гештальт-терапии» УСППГП (EAGT) (МГИ) 14 мес. (16-11-2012 - 07-02-2014)
сертификат    Сертификат участия «Карпатский интенсив» УСППГП (EAGT) (МГИ) (15-08-2017 - 27-08-2017) 80 час.
сертификат    Сертификат участия «Карпатский гештальт на Буковине» УСППГП (EAGT) (МГИ) (15-08-2015 - 27-08-2015) 67 час.
сертификат    Сертификат участия «Карпатский интенсив» УСППГП (EAGT) (МГИ) (15-08-2013 - 27-08-2013) 62 час.
сертификат    Участие в конференции «Гештальт - искусство отношений» УСППГП (EAGT) (МГИ) (17-03-2018 - 18-03-2018)
Публикации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Не найдено публикаций психолога на нашем портале.


Тренинги

ТРЕНИНГИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

16-02-2019 - 16-02-2019
Черновцы
Ресурси творчості
А давай творити разом? А якщо спонтанно? малювати... відкинувши всі правила як це має бути, всі "невмію", " не гарно", "не виходить", пробувати насоло...

23-06-2018 - 23-06-2018
Черновцы
Ах, какая женщина
Запрошуємо досліджувати свої непізнані сторони, відкривати нові грані, відтінки.... в теплий, творчий простір. Про що житимемо на групі? - про с...

15-05-2018 - 15-05-2018
Чернівці
Відтінки жінки
Психологічна група про: - світ жінки... такий різний та неповторний, про грані, сторони, відтінки... - стосунки... з собою та оточуючими; - істор...

21-04-2018 - 21-04-2018
Чернівці
50 відтінків жіночності
Запрошуємо на "50 відтінків жіночності" Думаєш про те як: 👉 знайти ресурс, натхнення, насолоду в буденності; 👉 залишатися вірній с...

Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr