ПСИХОЛОГ Яна Дерич (Чернівці).


психолог Яна Дерич
23-09-2013 Яна Дерич (Чернівці) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте 10 дней назад.
Образование
ЧНУ ім. Ю. Федьковича з 2008 р. по 2013 р. Дипломи з відзнакою бакалавра та магістра практичної психології. Московський гештальт інститут з 2012 р. по 2018 р. Сертифікований гештальт-терапевт. Спеціалізація " Гештальт-підхід в роботі з тілесністю" 2017-2018 рр. Участь у психологічних інтенсивах, фестивалях психології та психотерапії, конференціях, різних тренінгах, психологічних та психотерапевтичних групах, тощо.
Опыт психологической практики
Практичний психолог в Загальноосвітньому навчальному закладі (I -III ст.) 2011- 2012 рр. Інструктор дитячих розвивальних занять в клубі "Сімя від А до Я" 2012 - 2013 рр. Приватна практика в якості психолога, психотерапевта (очно та онлайн) з 2012. Стабільна, тривала ( 2012 - 2018 рр.) власна психотерапія (тобто в ролі клієнта). Участь у супервізійних та інтервізійних групах. Ведення психологічних та психотерапевтичних груп.
Працюю з дітками, дорослими, парами, тощо.
Работа с проблемами
Проведение тренингов- Особистісні та міжособистісні конфлікти, труднощі, тощо;
- Робота з емоціями, відчуттями, переживаннями;
- Розвиток творчого потенціалу, творчого пристосування до життя;
- Робота з кризами, травмами;
- Психосоматика;
- Сексуальна тематика, гендерна ідентифікація;
- Проблеми жіночності;
- Пошук себе, свого неповторного шляху.
- Прийняття себе, любов до себе;
- Проблеми нерозділеної любові, трикутники, тощо;
- Пошук ресурсів, сил, натхнення, життя в задоволення і насолоду.
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Боязнь собак
Инна, зверніться очно до психотерапевта, бо просто порадами з сайту буде складно Вам допомогти. Важливо, щоб Ви цей страх пропрацювали в терапії, відреагували переживання і отримали підтримку.

Как не реагировать на критику
А які у Вас переживання до людини, яка ось таку "пораду" дала Вам? Щоб Ви їй сказали у відповідь? Чи з ким розділити ці переживання? І підтримую Вас в тому, щоб Ви звернулися по допомогу до психолога очно.

Возможно депрессия?
Angelo, щиро співчуваю Вам. І багато поваги викликають Ваші спроби все налогодити. Ви пишете, що приховували свої переживання від дівчини, і тим самим, мабуть, залишались з ними на одинці і без підтримки. Чи знають Ваші батьки про те, що з Вами відбувається? Зараз важливо, щоб Ви шукали підтримку в людях, звернулись до психотерапевта, + є інтернет ресурст де і безкоштовно можна виговоритися і отримати підтримку. Бережіть себе! І зверніться по допомогу очно. Підтримую Вас і тримаю кулаки за те, щоб у Вас все налагодилося)

Бесплатная рассылка интересностей!

Добрый вечер Уважаемые психологи!
Скільки ще часу Ви готові чекати і терпіти? А яке бачення вирішення даної ситуації бачите Ви? Чи ділились Ви ним із цим МЧ?

Страх остаться одной
Tykovka... як Вам з тим, що Ви себе так називаєте? Як Вам проводити час на одинці із собою? Цікаво для чого Вам мужчина і яким Ви собі уявляєте "свого"? А наскільки Ви собі дозволяєте жити так як хочете, йти своїм неповторним шляхом? А що ще є у Вашому житті, окрім цих відчайдушних спроб знайти МЧ? Які у Вас інтереси, хоббі, захоплення?

Как поступить?
Irma, як гадаєте цей МЧ знає про Ваші почуття до нього, про Ваші потреби і очікування? І в які переживання Ви попадаєте коли він не відповідає?

Как он воспримет это?
Світлана, а як Ви до цього ставитесь? Як би Ви відреагували якби були на місці цього чоловіка? Чи як би поставились коли б так вчинила Ваша подруга? Чи є можливим для вас обговорювати ці стосунки і подальші плани, очікування один одного?

Мне нужно раскрепоститься и перестать стесняться людей.Как это сделать?
Ника, Ви танцями не хотіли б зайнятись? А можете на одинці перед зеркалом (чи без) спробувати співати і дозволяти тілу рухатись? Просто рухатись не оцінюючи, не думаючи як це виглядає (ніхто ж і не бачитиме) просто для себе, для насолоди, так як хоснться. І якщо Ви розвинене в собі такі навички, то цілком можливо потім їх використовувати на сцені. Чи є для Вас підтримкою близькі люди в залі? І яка саме пвдтоимка? Важливо щоб Ви бачили їхні очі, чи посмішки, чи щоб потримати Вас за руку перед виходом?

Прощать ли измену мужа?
Вікторія, а Ви помічаєте владу, яка у Вас зараз є? Як Вам з цим? і як була розподілена влада у ваших стосунках раніше?Як з тим, що чоловік так відчайдушно намагається спокутувати свою провину і зберегти стосунки? В цьому є якась цінність для Вас? Чи відчуваєте, за всіма діями чоловіка що Ви йому важлива? Чи з яких мотивів він так вибачається, як гадаєте? А точно немає нічого такого, чим би він міг спокутувати свою провину? Цікаво Ви його проганяєте і кажете про розлучення щоб що? Якої його реакції на це очікуєте? Яка бажана а якої б не хотіли? Ви правда хочете розлучення, чи хочете показати що...? Коли Ви відчуваєте злість і агресію, то що допомагає справитись? Чи є якась діяльність, яка полегшує ці переживання? І ще.. може розглянете варіант очного звернення до психолога в парі з чоловіком і без.

Как побороть страхи перед устройством на работу
Яна, а яку роботу Ви б хотіли? Чи зменшується Ваша тривога/страх коли бачите у вакансії, що роботодавці шукають без досвіду і проводять навчання? Чи є можливість домовились з кимось із близьких для Вас людей про те, щоб вони пішли з Вами на співбесіду і зачекалися десь неподалік, і підтримали Вас? Чи просто були б поруч коли Ви збираєтесь подзвонити за роботу? Що для Вас є підтримкою? Слова, обійми, побути поруч чи потримати за руку? Можете попросити близьких про ту підтримку яка Вам потрібна? Чи є у Вас досвід де б Ваші страхи спростовувались? Наприклад, Ви боялись що з чимось не справитись, а подія відбулась, Ви достатньо добре впорались чи було відчуття, що не так страшно як здавалось? Складається враження, що Ви не даєте собі право на помилки, на те, щоб пробувати і пробувати, і йти з місця де Вам не подобається, і шукати щось краще. Що про це думаєте? І які у Вас є сильні сторони, чим можете приваблювати роботодавців?

Як розслабитись, щоб не здавали нерви?
Оксана, хочеться Вас підтримати і поспівчувати. Це, мабуть, дуже виснажливо. Я б Вас підтримала в тому щоб Ви звернулися до психотерапевта хоча б на кілька сесій. Бо переживаннями і тривогами краще ділитись ніж накопичувати в собі, і тривоги/страхи подібного роду часто зв'язані із неусвідомленою злістю і агресією, і тут дуже доречною буде бережна робота з спеціалістом.

Отношения в семье
А які для Вас ще є цінності в людях окрім освіти і працевлаштованості? Ви наче не приймаєте себе такою як Ви зараз, тоді й іншим людям транслюєте те саме послання. Співчуваю. А які у Вас є інтереси? Яка робота для Вас цікава чи достатньо хороша? Яких людей хочете бачити поруч? Чим можете помічати свої маленькі успіхи і перемоги?

Не люблю свою свекровь
Співчуваю..., таке враження, що Вас не чують і не розуміють, це прикро. Може виберете собі психолога і попрацює з цим? Бо просто рекомендаціями з переписок щвидш за все не обійтись. Важливо, щоб хтось був на Вашому боці, не звинувачував Вас і не транслював Вам послання, що то Ви якось не правильно реагуєте. А підтримав Вас, поспівчував, допоміг відреагувати переживання, подосліджувати потреби, які за ними стоять. І розібратись, що Ваше, а що ні, як Ви хочете далі будувати стосунки. Ключове слово "хочете", а не "треба" і "повинні".

как мне быть с моими родителями
Відчуваю до Вас багато поваги) Ви молодчинка! І дуже шкода, що живете в такій непростій обстановці. Хочеться Вас підтримати в тому щоб Ви йшли за покликом свого серця, і перш за все дбали про себе, і робили вибір в сторону своїх інтересів. І було б непогано заручитись підтримкою психолога.

Проблемы в отношениях
Карина, за емоціями стоять певні потреби, і тут цікаво, які ж тоді потреби у Вашого хлопця. І які цінності у ваших стосунках і в кожного з вас. Що ще є у ваших стосунках? Чи можете ви про це все розмовляти? Чи знає Ваш хлопець про Ваші переживання з цього приводу, чи говорите про цінність цих стосунків і те, що хочете допомогти, але не знаєте як?

Дополнительно
место приёма клиентов Чернівці, Шевченка 28
Адреса приёма клиентов:
адрес в Чернівці Чернівці, Шевченка 28;
адрес в Чернівці Чернівці, Вул. Гайдара 1-Е
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: ещё нет оценок.

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Сертификаты о дополнительном образовании
Курс Организация Длительность
сертификат    Сертифікат УСППГП (EAGT) (МГИ) 64 мес. (18-09-2012 - 25-01-2018) 1604 час.
сертификат    Сертификат «Работа с телесностью в гештальт-подходе» УСППГП (EAGT) (МГИ) 11 мес. (06-06-2017 - 30-05-2018)
сертификат    Сертификат «Основы гештальт-терапии» УСППГП (EAGT) (МГИ) 14 мес. (16-11-2012 - 07-02-2014)
сертификат    Сертификат участия «Карпатский интенсив» УСППГП (EAGT) (МГИ) (15-08-2017 - 27-08-2017) 80 час.
сертификат    Сертификат участия «Карпатский гештальт на Буковине» УСППГП (EAGT) (МГИ) (15-08-2015 - 27-08-2015) 67 час.
сертификат    Сертификат участия «Карпатский интенсив» УСППГП (EAGT) (МГИ) (15-08-2013 - 27-08-2013) 62 час.
сертификат    Участие в конференции «Гештальт - искусство отношений» УСППГП (EAGT) (МГИ) (17-03-2018 - 18-03-2018)
Публикации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Не найдено публикаций психолога на нашем портале.


Тренинги

ТРЕНИНГИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

16-02-2019 - 16-02-2019
Черновцы
Ресурси творчості
А давай творити разом? А якщо спонтанно? малювати... відкинувши всі правила як це має бути, всі "невмію", " не гарно", "не виходить", пробувати насоло...

23-06-2018 - 23-06-2018
Черновцы
Ах, какая женщина
Запрошуємо досліджувати свої непізнані сторони, відкривати нові грані, відтінки.... в теплий, творчий простір. Про що житимемо на групі? - про с...

15-05-2018 - 15-05-2018
Чернівці
Відтінки жінки
Психологічна група про: - світ жінки... такий різний та неповторний, про грані, сторони, відтінки... - стосунки... з собою та оточуючими; - істор...

21-04-2018 - 21-04-2018
Чернівці
50 відтінків жіночності
Запрошуємо на "50 відтінків жіночності" Думаєш про те як: 👉 знайти ресурс, натхнення, насолоду в буденності; 👉 залишатися вірній с...

Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr