ПСИХОЛОГ Яна Дерич (Чернівці).


психолог Яна Дерич
23-09-2013 Яна Дерич (Чернівці) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте 7 дней назад.
Образование
ЧНУ ім. Ю. Федьковича з 2008 р. по 2013 р. Дипломи з відзнакою бакалавра та магістра практичної психології. Московський гештальт інститут з 2012 р. по 2018 р. Сертифікований гештальт-терапевт. Спеціалізація " Гештальт-підхід в роботі з тілесністю" 2017-2018 рр. Участь у психологічних інтенсивах, фестивалях психології та психотерапії, конференціях, різних тренінгах, психологічних та психотерапевтичних групах, тощо.
Опыт психологической практики
Практичний психолог в Загальноосвітньому навчальному закладі (I -III ст.) 2011- 2012 рр. Інструктор дитячих розвивальних занять в клубі "Сімя від А до Я" 2012 - 2013 рр. Приватна практика в якості психолога, психотерапевта (очно та онлайн) з 2012. Стабільна, тривала ( 2012 - 2018 рр.) власна психотерапія (тобто в ролі клієнта). Участь у супервізійних та інтервізійних групах. Ведення психологічних та психотерапевтичних груп.
Працюю з дітками, дорослими, парами, тощо.
Работа с проблемами
Проведение тренингов- Особистісні та міжособистісні конфлікти, труднощі, тощо;
- Робота з емоціями, відчуттями, переживаннями;
- Розвиток творчого потенціалу, творчого пристосування до життя;
- Робота з кризами, травмами;
- Психосоматика;
- Сексуальна тематика, гендерна ідентифікація;
- Проблеми жіночності;
- Пошук себе, свого неповторного шляху.
- Прийняття себе, любов до себе;
- Проблеми нерозділеної любові, трикутники, тощо;
- Пошук ресурсів, сил, натхнення, життя в задоволення і насолоду.
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Если шанс, что мужа, который пьет изменит появление ребенка?
Співчуваю. Про що Ваш страх? І як і чим можете себе підтримати? Чи є у Вашому оточенні люди на яких можна покластись, і отримати підтримку, допомогу? Ваша увага зараз наче більше орієнтована на чоловіка, і було б добре, щоб Ви не забували про себе і більше часу приділяли турботі про себе. Чим Ви можете себе потішити, що приносить Вам задоволення?

Ничего не могу себе позволить
А якщо пофантазувати що Ви собі дозволили купити те, що хочете... то що тоді? З які відчуття/переживання Ви попадаєте? Чи в які роздуми? І які бонуси Ви могли б отримувати від того, що собі не дозволяєте цього? Як реагують близькі люди на такий Ваш спосіб обходження з собою? Ці обмеження стосуються тільки покупки речей чи і не можливість себе радувати себе маленькими побутовими дрібничками? А від чого Ви отримуєте задоволення? Що приносить радість? І про тему, яку Ви описали... Це правда те, що Вам відгукується у Вашому серці? Чи то так "правильно" і "треба"? А що подумають/робитимуть близькі люди коли Ви куплятимете собі речі, будете наповнюватись і не захочете ділитись цим ресурсом?

Что делать
Тетяна, а на що саме чекати? І терпіти з якою метою? Якщо Ви будете чекати і терпіти, то що тоді? Тетяна, а що Вам хочеться робити в цій ситуації? Наскільки у ваших стосунках є можливим відвертий діалог з пред'явленням своїх переживань, відчуттів? Чи важлива Вам ясність в стосунках? І так, прийміть мої співчуття і підтримку.

Бесплатная рассылка интересностей!

обида
svetsha, а може все-таки психотерапевта спробуєте? Насправді співчуваю Вам і поважаю Ваші відчайдушні спроби справитись із проблемою. Є бажання розпитувати Вас про плюси і мінуси цієї образи, що втрачаєте і чого уникаєте. Що буде коли Вас ця образа відпустить? Які ще є переживання в цій образі? Що хочеться робити? Є відчуття, що Ви робите багато, і наче так як "треба", але ніби трохи не те, що підходить саме Вам, Ви прислухаєтесь до себе? І чи є хтось, хто слухаючи Вашу розповідь проникався Вашим болем, і, можливо, плакав разом з Вами і співчував, чи відчуваєте Ви в цьому потребу? Наче Ви підходите механічно до вирішення цієї проблеми, і отримуєте поради, а вони можуть заплутувати і збивати внутрішній компас, адже люди радять із свого досвіду, стереотипів, правил, і вони не завжди підходять Вам. Питань багато, і формату переписки маловато для того, щоб Вам допомогти.
Тому бажаю Вам знайти свого "провідника", який бережно розділить Ваші переживання і буде поруч на цьому непростому етапі Вашого життя.

Хочу снова радоваться жизни
Анастасія, співчуваю Вам. Зверніться, будь ласка, до психотерапевта очно або хоча б онлайн. Тут можна багато Вас розпитувати про переживання, життєві обставини, інтереси, потреби, але боюсь цього буде недостатньо для допомоги Вам в такому форматі переписки. Ще раз співчуваю і підтримую Вас. І щиро бажаю знайти саме свого психолога. І пробуйте піклуватися про себе, згадуйте що приносило Вам задоволення і радість, прислухайтесь до себе і приглядайтесь до людей, можливо в когось з них буде те що Вам потрібно.

Можно ли вернуть интерес?
Анна, схоже у вас різні мови любові, різні потреби в кількості і якості контакту і спілкування. Цікаво що змінилось у ваших стосунках, адже спочатку він проявляв ініціативу. Або це може бути і його особливість така собі завойовницька, а коли ціль досягнута то він розслабляється. Тут потрібно глибше розбиратися і більше деталів знати. А стосовно того що Ви можете робити, то перш за все дбати про себе, і говорити про свої потреби в цих стосунках, говорити про той дискомфорт, який відчуваєте. І любіть себе)

Запутался в чувствах, любовь это или нет. Для меня это впервые
Алексей, чиєї оцінки Ви боїтесь? Хто вирішує що робите погано чи добре? Погано для кого? Чи думаєте Ви про себе в цей момент? Наче у Вас вже є ідея про те, що ця жінка буде щасливішою з чоловіком і Ви ніби намагаєтесь її в цьому запевнити. Цікаво чи перепитуєте Ви її про те, що для неї щастя? З ким вона хоче бути, і що заважає це зробити. Ніби їй не вистачає підтримки і Вам теж. Наче більше людей проти цих стосунків. Може Вам заручитись чиєюсь підтримкою, як варіант можете спробувати сходити на парну психотерапією, і + працювати кожен із своїм психотерапевтом. І наскільки Ви схильні швидко відмовлятись від чогось бажаного для себе, ніби жертвувати собою, своїми інтересами.

Ревную к бывшей
Лєна, а чи припускаєте, що Ваш хлопець може бути просто товариською людиною, і йому важливо зберігати велике коло знайомств і спілкуватись більше? Чи існує для Вас дружба між чоловіком і жінкою? Цікаво як ви будуєте діалог, чи говорите про свої потреби і переживання, про те, що Ви хвилюєтесь, тривожитесь і ревнуєте? Які у Вас фантазії на рахунок його переписок? Що буде якщо Ваші страхи підтвердяться? А якщо спростуються? З якими переживаннями стикаєтесь? Чи можете йому так і говорити про свої сумніви і те, що не знаєте чи в нього почуття чи він з Вами просто гуляє? Схоже Ви не почуваєтесь достатньо важливою в цих стосунках і як ще Ви в них почуваєтесь?

муж не считает нужным обеспечивать семью и заставляет работать официанткой
Схоже у вас різні погляди на сімейні відносини і тут важливо домовлятись і говорити про те, що Вам важливо, про свої переживання та бажання, і по можливості не використовувати звинувачення та докори. А чи розглядає Ваш чоловік варіант підзаробітку у вільний від навчання час? І якими ще способами Ви можете отримувати підтримку, захист і турботу від чоловіка окрім матеріального забезпечення?

Не могу разобраться в себе
Цікаво чому Вам доводиться бути в спільноті людей, з якими Вам не цікаво? Для чого Ви себе змушуєте? Чи припускаєте, що змінились Ваші інтереси і варіант поприглядатись до інших людей? А що Вам цікаво, які Ваші інтереси, захоплення, хобі? Які люди Вас приваблюють, які справи? Як Ви почуваєтесь коли на одинці? Яким людям Ви не цікаві? Тим, що подобаються Вам, чи тим, з якими Вам не цікаво? Складається враження, що Ви строго себе судите? А чи звертаєте увагу на Ваші ізюминки, на те, що прекрасно у Вас чи просто добре?

Мой парень не верит в меня. Почему?
Анастасія, щиро співчуваю, і дуже підтримую Вас у Вашій рішучості і тому, що Ви робите, це викликає велику повагу. Ви молодець! Хочеться Вас хвалити і підтримувати і підтримувати і хвалити. Чи є у Вашому оточенні люди, які на Вашій стороні, які тримають за Вас кулаки, які радіють Вашим маленьким і великим перемогам? А до Вашого хлопця справді багато злості і обурення, і хочеться Вас захищати. І казати що все у Вас вийде. Цікаво чим Вас приваблює хлопець із таким ставленням до Вас? І чи говорите Ви йому про те, що Вас ранять його слова, і про свої очікування і бажання? І чи розглядаєте варіант звернення до психолога хоча б на кілька сесій?

Как вернуть доверие,и нужно ли?
Саша, цікаво в якій формі Ви говорите своїй дівчині про недовіру і ревнощі, чи говорите про свої переживання чи акцент робите на звинуваченнях і докорах? Що для Вас означав цей поцілунок? Від яких переживань Вас трусило? Чи дозволяєте Ви собі задивлятись, цікавитись іншими дівчатами? Чи розмовляли ви про те, чого кожному не вистачає в цих стосунках, і чого шукає Ваша дівчина в інших відносинах? Цікаво що для Вас змінилось в стосунках і чому через місяць-другий Ви почали приділяти їй менше уваги? Питань і цікавості багато... Може спробуєте підібрати собі психотерапевта і по-тихенько розплутувати цей клубок переживань?

Дочь 12 лет совершенно перестала уважать
Катерина, Ваші спроби налагодити стосунки викликають багато поваги, і хочеться Вас в цьому підтримати. Хвилююсь про те, чи є люди з якими Ви можете розділити ці переживання? Не зайвою буде підтримка психолога. Як Ви гадаєте дочка здогадується про те, що Вас ранять її слова/вчинки? А те, що Ви хвилюєтесь і Вам так важливо зберегти і розвивати їх? Чи є можливість це обговорювати з нею? Тільки було б добре це робити з позиції "я-повідомлень", тобто не звинуваченнями чи докорами починаючи речення зі слів"ти", а говорячи про себе, про свої переживання, про те, що любите і що Вам важливо в цих стосунках.

Стоит ли рассказывать человеку которого безумно любишь на протяжении многих лет о своих чувствах
Співчуваю. Вам справді багато доводиться витримувати, і утримувати скільки переживань, тому тут було б важливо заручитись підтримкою психолога, щоб розділити з ним переживання, можливо спробувати програти ситуацію зустрічі і зізнання, і більше піклуватися про себе. Цікаво які у Вас є захоплення, інтереси, хоббі? Цікаво якими переживаннями/фантазіями Ви спининяєте свою активність щодо цієї жінки.

Как разорвать связь с бывшим мужем
Juliawka, співчуваю. Хочеться Вас підтримати. Чи є у Вашому оточенні близькі люди з якими можна розділити цей біль і образу? Схоже залишилось чимало переживань і, мабуть, невисказаного до колишнього і було б добре підібрати собі психолога, який допоможе допрожити і завершити цю ситуацію, тому Вам успіхів із пошуком спеціаліста.

Дополнительно
место приёма клиентов Чернівці, Шевченка 28
Адреса приёма клиентов:
адрес в Чернівці Чернівці, Шевченка 28;
адрес в Чернівці Чернівці, Вул. Гайдара 1-Е
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: ещё нет оценок.

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Сертификаты о дополнительном образовании
Курс Организация Длительность
сертификат    Сертифікат УСППГП (EAGT) (МГИ) 64 мес. (18-09-2012 - 25-01-2018) 1604 час.
сертификат    Сертификат «Работа с телесностью в гештальт-подходе» УСППГП (EAGT) (МГИ) 11 мес. (06-06-2017 - 30-05-2018)
сертификат    Сертификат «Основы гештальт-терапии» УСППГП (EAGT) (МГИ) 14 мес. (16-11-2012 - 07-02-2014)
сертификат    Сертификат участия «Карпатский интенсив» УСППГП (EAGT) (МГИ) (15-08-2017 - 27-08-2017) 80 час.
сертификат    Сертификат участия «Карпатский гештальт на Буковине» УСППГП (EAGT) (МГИ) (15-08-2015 - 27-08-2015) 67 час.
сертификат    Сертификат участия «Карпатский интенсив» УСППГП (EAGT) (МГИ) (15-08-2013 - 27-08-2013) 62 час.
сертификат    Участие в конференции «Гештальт - искусство отношений» УСППГП (EAGT) (МГИ) (17-03-2018 - 18-03-2018)
Публикации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Не найдено публикаций психолога на нашем портале.


Тренинги

ТРЕНИНГИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

16-02-2019 - 16-02-2019
Черновцы
Ресурси творчості
А давай творити разом? А якщо спонтанно? малювати... відкинувши всі правила як це має бути, всі "невмію", " не гарно", "не виходить", пробувати насоло...

23-06-2018 - 23-06-2018
Черновцы
Ах, какая женщина
Запрошуємо досліджувати свої непізнані сторони, відкривати нові грані, відтінки.... в теплий, творчий простір. Про що житимемо на групі? - про с...

15-05-2018 - 15-05-2018
Чернівці
Відтінки жінки
Психологічна група про: - світ жінки... такий різний та неповторний, про грані, сторони, відтінки... - стосунки... з собою та оточуючими; - істор...

21-04-2018 - 21-04-2018
Чернівці
50 відтінків жіночності
Запрошуємо на "50 відтінків жіночності" Думаєш про те як: 👉 знайти ресурс, натхнення, насолоду в буденності; 👉 залишатися вірній с...

Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr