ПСИХОЛОГ Яна Дерич (Чернівці).


психолог Яна Дерич
23-09-2013 Яна Дерич (Чернівці) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте 7 дней назад.
Образование
ЧНУ ім. Ю. Федьковича з 2008 р. по 2013 р. Дипломи з відзнакою бакалавра та магістра практичної психології. Московський гештальт інститут з 2012 р. по 2018 р. Сертифікований гештальт-терапевт. Спеціалізація " Гештальт-підхід в роботі з тілесністю" 2017-2018 рр. Участь у психологічних інтенсивах, фестивалях психології та психотерапії, конференціях, різних тренінгах, психологічних та психотерапевтичних групах, тощо.
Опыт психологической практики
Практичний психолог в Загальноосвітньому навчальному закладі (I -III ст.) 2011- 2012 рр. Інструктор дитячих розвивальних занять в клубі "Сімя від А до Я" 2012 - 2013 рр. Приватна практика в якості психолога, психотерапевта (очно та онлайн) з 2012. Стабільна, тривала ( 2012 - 2018 рр.) власна психотерапія (тобто в ролі клієнта). Участь у супервізійних та інтервізійних групах. Ведення психологічних та психотерапевтичних груп.
Працюю з дітками, дорослими, парами, тощо.
Работа с проблемами
Проведение тренингов- Особистісні та міжособистісні конфлікти, труднощі, тощо;
- Робота з емоціями, відчуттями, переживаннями;
- Розвиток творчого потенціалу, творчого пристосування до життя;
- Робота з кризами, травмами;
- Психосоматика;
- Сексуальна тематика, гендерна ідентифікація;
- Проблеми жіночності;
- Пошук себе, свого неповторного шляху.
- Прийняття себе, любов до себе;
- Проблеми нерозділеної любові, трикутники, тощо;
- Пошук ресурсів, сил, натхнення, життя в задоволення і насолоду.
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Отношения с парнем
«я не могу без него ..что мне делать у меня истерика постоянно когда его нет рядом я сильно принимаю всё к сердцу..
»;
из каких чувств? В вашей жизни есть люди, которые могут Вас поддержать? В чем для Вас ценность этого парня?

Ревность
«И даже если просто в компании будет красивая девушка, у меня уже пропадает настроение и я начинаю себя накручивать, а может она ему нравится.»;
какими чувствами сопровождается этот процесс? Какой тогда Вы себя чувствуете? И что происходит с осознанием и ощущением что
« Мы с мужем любим друга друга, он старается дать мне все, что я хочу. И я чувствую, что он меня любит.»;

Почему не зовёт замуж
А що заважає Вам бути щасливою тут і зараз з мужчином якого Ви любите і вже 2 роки разом? Що означає для Вас заміжжя? Це якісь гарантії, ідеї? Ви ніби "зафіксувати" його хочете біля себе, чи отримати гарантію що не залишитесь самі? Чого ще Вам не вистачає в цих стосунках окрім одруження? Як має змінитися Ваше життя після заміжжя?

Бесплатная рассылка интересностей!

Вернётся ли парень?
Марія, прислухайтесь до себе, от взяли паузу і як Вам в ній? Що хочеться робити? Ви ніби чекаєте від нього ініціативи, а що буде якщо Ви її проявите?

Спорный вопрос на почве ревности
А Ви їдете без цього МЧ? Чи пробували поділитись своїми потребами і роздумами про те навіщо Вам речей стільки, скільки хочете? Чи розумієте для чого це Вам?

Недоверие к людям
Дарья, а у Вас є продовження фантазій як саме "больно" можуть робити Вам інші люди? Чи це різний біль і способи від різних людей, чи Ви схильні їх узагальнювати і "підганяти" під один шаблон? І які відповіді у Вас народжуються на Ваші питання "що робити"? А що хочеться робити в таких ситуаціях? Розкажіть трішки про те в якій сім'ї росли?

Стоит ли доказать свекрови беременность?
Юлія, співчуваю, що Ви вимушені жити в такій токсичній обстановці. Чи є можливість переїхати від свекрухи? Як ще можете виставляти границі і відмежовуватися від неї? Як реагуєте на її таку поведінку і ставлення? Чи є у Вас злість, роздратування, ще якісь переживання? Як можете потурбуватися про себе?

Отношения, измена.
Наталья, можете спробувати онлайн формат)

Живу с парнем уже год, а становится все хуже и хуже. Помогите разобраться стоит ли рродолжать
«Месяц или пару недель это максимум того что я готоаа бороться, если не увижу ничего в ответ.»;
А Ви якось даєте йому зрозуміти, що не готові довго чекати на зміни? І як думаєте, що має статись, щоб він змінився? Ви вірите в його зміни? Чи уявляєте собі життя без нього? Яке воно?

Пугают псевдоврачи
Зверніться в правоохоронні органи. А психологи можуть Вам хіба що допомогти прожити, ті переживання з якими зіштовхуєтесь, досліджувати якісь особистісні труднощі, тощо. Чи якої допомоги Ви очікуєте від психологів?

Отношения, измена.
Складається відчуття, що Ви не дуже вірити в його вибір, чи то в те, що варті хорошого МЧ, ставлення, стосунків, сім'ї. Ніби Ви шукаєте приводів, щоб підтвердити свою фантазію, що він до Вас повернувся тільки заради дитини, що любить ту жінку. Для чого Вам акцентуватись на тому, що могла дати та жінка, що Ви на неї не схожі? Чому не згадує про свої сильні сторони, про те, що даєте цьому МЧ і що можете) Якщо він обрав Вас, значить Ви для нього цікавіші, кращі, чи ще якісь... Ваша цінність для нього на даний момент більша, ніж тієї жінки. Що заважає Вам повірити в це і насолоджуватись? Ніби є якісь установки, уявлення про себе і ставлення до себе, які не дають повірити, що Вас вибирають, люблять такою як Ви є. А такими порівняннями, фантазіями не у Вашу користь Ви знижуєте собі самооцінку, або просто підтримуєте її на низькому рівні. Було б корисно Вам попрацювати з цим в психотерапії. Це коригується)

Все беру близко к сердцу
Іра, викликає повагу те, що Ви розумієте свій вклад в те, що стосунки такі які є зараз, і це не привід себе звинувачувати, ставити хрест, страждати, а скоріше можливість подосліджувати це місце, чому, звідки, як, навіщо така форма, що отримуєте, можливо це не усвідомлювані сценарії, можливо непрожиті травми, незавершені гештальти...можливо.. тут багато інтересу, і можливостей змінювати. З психотерапевтом це можливо) Тільки чи Вам цікаво досліджувати?

Что делать если нравится друг, но встречаюсь с другим?
«Я встречаюстиция с парнем. Мне с ним очень хорошо. Но при этом мне нравится мой друг с которым я давно знакома. »;
А які у Вас чувства до хлопця з яким зустрічаєтесь? Чим Вас приваблює один, а чим інший?

Почему спустя 1,5 года отношений,парень бросает меня,написав мне просто сообщенте?
Амелія, які чувства у Вас залишаються до цього МЧ? І що на даний момент Ви хотіли б отримати від нього? Схоже у Вас багато сил, енергії, запалу, Вам потрібні бурхливі емоції, події..? Куди б Вам хотілося направити цю енергію? І якого подальшого розвитку стосунків хочете? Чи є можливість говорити цьому МЧ про те, що Вам боляче від такої поведінки, що Ви шоковані, розгублені, що Ви...(далі вставте свої метафори, чувства)

Живу с парнем уже год, а становится все хуже и хуже. Помогите разобраться стоит ли рродолжать
«Помогите, пож, разобраться стоит ли продолжать бороться за отношения или лучше их закончить. Не чувствую себя ни любимой ни желанной с ним»;
Тоді що тримає Вас в цих стосунках? Що заважає їх розірвати? Яку перспективу бачите в них? В чому цінність цих стосунків для Вас? Що дає Вам цей МЧ? Чому дозволяєте так до себе ставитись? В мене багато співчуття і суму, що Вам доводиться жити в таких умовах. Де можете шукати підтримки і розради?

Дополнительно
место приёма клиентов Чернівці, Шевченка 28
Адреса приёма клиентов:
адрес в Чернівці Чернівці, Шевченка 28;
адрес в Чернівці Чернівці, Вул. Гайдара 1-Е
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: ещё нет оценок.

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Сертификаты о дополнительном образовании
Курс Организация Длительность
сертификат    Сертифікат УСППГП (EAGT) (МГИ) 64 мес. (18-09-2012 - 25-01-2018) 1604 час.
сертификат    Сертификат «Работа с телесностью в гештальт-подходе» УСППГП (EAGT) (МГИ) 11 мес. (06-06-2017 - 30-05-2018)
сертификат    Сертификат «Основы гештальт-терапии» УСППГП (EAGT) (МГИ) 14 мес. (16-11-2012 - 07-02-2014)
сертификат    Сертификат участия «Карпатский интенсив» УСППГП (EAGT) (МГИ) (15-08-2017 - 27-08-2017) 80 час.
сертификат    Сертификат участия «Карпатский гештальт на Буковине» УСППГП (EAGT) (МГИ) (15-08-2015 - 27-08-2015) 67 час.
сертификат    Сертификат участия «Карпатский интенсив» УСППГП (EAGT) (МГИ) (15-08-2013 - 27-08-2013) 62 час.
сертификат    Участие в конференции «Гештальт - искусство отношений» УСППГП (EAGT) (МГИ) (17-03-2018 - 18-03-2018)
Публикации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Не найдено публикаций психолога на нашем портале.


Тренинги

ТРЕНИНГИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

16-02-2019 - 16-02-2019
Черновцы
Ресурси творчості
А давай творити разом? А якщо спонтанно? малювати... відкинувши всі правила як це має бути, всі "невмію", " не гарно", "не виходить", пробувати насоло...

23-06-2018 - 23-06-2018
Черновцы
Ах, какая женщина
Запрошуємо досліджувати свої непізнані сторони, відкривати нові грані, відтінки.... в теплий, творчий простір. Про що житимемо на групі? - про с...

15-05-2018 - 15-05-2018
Чернівці
Відтінки жінки
Психологічна група про: - світ жінки... такий різний та неповторний, про грані, сторони, відтінки... - стосунки... з собою та оточуючими; - істор...

21-04-2018 - 21-04-2018
Чернівці
50 відтінків жіночності
Запрошуємо на "50 відтінків жіночності" Думаєш про те як: 👉 знайти ресурс, натхнення, насолоду в буденності; 👉 залишатися вірній с...

Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr