ПСИХОЛОГ Яна Дерич (Чернівці).


психолог Яна Дерич
23-09-2013 Яна Дерич (Чернівці) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте 7 дней назад.
Образование
ЧНУ ім. Ю. Федьковича з 2008 р. по 2013 р. Дипломи з відзнакою бакалавра та магістра практичної психології. Московський гештальт інститут з 2012 р. по 2018 р. Сертифікований гештальт-терапевт. Спеціалізація " Гештальт-підхід в роботі з тілесністю" 2017-2018 рр. Участь у психологічних інтенсивах, фестивалях психології та психотерапії, конференціях, різних тренінгах, психологічних та психотерапевтичних групах, тощо.
Опыт психологической практики
Практичний психолог в Загальноосвітньому навчальному закладі (I -III ст.) 2011- 2012 рр. Інструктор дитячих розвивальних занять в клубі "Сімя від А до Я" 2012 - 2013 рр. Приватна практика в якості психолога, психотерапевта (очно та онлайн) з 2012. Стабільна, тривала ( 2012 - 2018 рр.) власна психотерапія (тобто в ролі клієнта). Участь у супервізійних та інтервізійних групах. Ведення психологічних та психотерапевтичних груп.
Працюю з дітками, дорослими, парами, тощо.
Работа с проблемами
Проведение тренингов- Особистісні та міжособистісні конфлікти, труднощі, тощо;
- Робота з емоціями, відчуттями, переживаннями;
- Розвиток творчого потенціалу, творчого пристосування до життя;
- Робота з кризами, травмами;
- Психосоматика;
- Сексуальна тематика, гендерна ідентифікація;
- Проблеми жіночності;
- Пошук себе, свого неповторного шляху.
- Прийняття себе, любов до себе;
- Проблеми нерозділеної любові, трикутники, тощо;
- Пошук ресурсів, сил, натхнення, життя в задоволення і насолоду.
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Отношения, измена.
Наталья, а що заважає Вам чітко і ясно говорити про свої потреби, бажання, переживання? Що заважає перепитували і проясняти свої фантазії? А на рахунок переживань, неприйняття«Я могу простить его или даже уже простила, но не могу смирится с тем, что она ему очень близка.»;
то з ними потрібно працювати в психотерапії. Чую про те, що Вам хочеться чути правду від нього, але боляче, чи боїтесь почути те, що може Вас ранити, ніби дуже хочете почути правду яка Вам сподобається. Що буде якщо почуєте те, що не хотіли б? Що робитимете?

Все беру близко к сердцу
Іра, співчуваю. В разі потреби звертайтеся в телефони довіри. І підберіть собі психотерапевта для подальшої підтримки, допомоги і роботи.

Реализация
Сніжана, а що Вас може підтримати в стані пригніченості і розгубленості? Чую про багато "треба" і почуття обов'язку, про очікування людей, які Вас оточували, про зусилля, які Ви докладали, щоб відповідати тому образу себе, який оточуючі у Вас сформували, і тут для мене так мало свободи і можливості видихати, розслаблятися, прислухатися до себе. Радує те, що Ви уловлюєте свої потреби не бути карєристкою, а мати час для сім'ї, для себе) Хочу підтримати Вас в тому, щоб Ви дозволяли собі видихати, не осуджувати і не підганяли себе, а дозволяли собі іноді нічого не досягати, іноді не відповідати очікуванням оточуючих, а більше розслаблятись, робити щось в своє задоволення, в стані пригнічення шукали підтримки, турбувалися про себе, любили і берегли) Спробуйте поспостерігати якими словами, діями, емоціями супроводжується/виникає стан пригнічення.

Бесплатная рассылка интересностей!

Почему в отношениях нет взаимопонимания
«Мне не хочется ему говорить, что денег не хватает, т.к. когда я завожу тему он начинает кричать на меня»;
І що тоді відбувається з Вами? Як реагуєте, які переживання? Чи знає МЧ про Ваші потреби в весіллі, дитині, матеріальному забезпеченні? Як Ви починаєте цю розмову про гроші? В якій формі?

Реализация
Сніжана, і як Ви реагуєте на те, що батьки кажуть що Вам треба? А Ви правда хочете будувати кар'єру? Скільки відсотків тут Вашого бажання, а не батьків? І як Ви ставитеся до того, що Вам швидко набридають різні види діяльності, і схоже Ви ще в пошуку "своєї"? А батьки як ставляться? Підтримують, осуджують? Чи даєте собі час на те, щоб продовжувати пошук і пробувати? Схоже, підганяєте себе і засмучуєтесь? Які ще чувства маєте з цього приводу?

Как понять свои чувства?
«Не поняла только почему вы считаете, что это хорошо что я ощущаю перенасыщение им? »;
Бо в цей момент Ви помічаєте себе, свої потреби. Добре, що Ви відчуваєте момент, коли Вам забагато іншої людини. Важливо мати свій простір і час для себе, час, щоб зорієнтуватися хто я, де я, як мені поруч із цими людьми, що я хочу, куда мені, як я хочу.. І якщо Ви в контакті переживаєте чималу кількість емоцій і багато затрачаєте енергії, то, відповідно, Ви виснажуєтесь і хочеться відпочити від цих прекрасних людей, відновити сили, "перевести подих", цікаво звучить наче потрібно докладати багато зусиль для того, щоб бути в контакті з кимось, у Вас є таке відчуття, враження? «вроде все хорошо,столько эмоций, а все равно чувствую себя напряжённо, хочется сбежать, отдохнуть от него, от избытка чувств»;
Тоді розкажіть від яких переживань хочеться втекти, і чого саме Вам забагато?
А цей МЧ схожий характером чи особистісними рисами на когось із Ваших рідних, близьких?

Почему девушка перестала проявлять нежность ?
Прекрасно, радію за Вас) Ви молодець, що наважились)

Как понять свои чувства?
На Ваш відгук народжуються фантазії про те, що близькі люди Вас часто змушували робити те, що їм було потрібно, і не дуже цікавились Вами, а зараз, будучи дорослою, Ви ніби можете самі вибирати чого досягати, і цікаво, що вибираєте Ви не легко доступні варіанти, але наполегливо йде до них, здається, забуваючи про себе, є відчуття що Ви "працюєте" не на себе, а на якусь не дуже усвідомлювану ідею, установку, щось цей МЧ "запускає" у Вас таке, що змушує робити речі, Вам не дуже притаманні, за які часом соромно, і якби не він, то Ви б цього не робили.., багато інтересу виникає в цьому місці і це може бути хорошою точною дослідження себе. І в ситуації із цим МЧ є ризик бути не чутливою до себе, а діяти тільки на результ і ідею добитись цього МЧ, і дуже добре, що Ви помічаєте перенасичення ним, спілкуванням, бажання побути без нього. А як у Вас в дитинстві було із увагою від батьків, близьких? Її потрібно було "заслужити", "добиватись"? І сумно дуже в місці де Вас змушували ходити на різні гуртки, бо тут є ризик із протестних і не дуже усвідомлюваних чувств до всяких гуртків і такого ставлення близьких, не помітити "своїх" бажань і зацікавлень, а це не погане місце, щоб отримувати живі контакти, спілкування, які, схоже Вам потрібні. Поприслухайтесь до себе, і при бажанні поприглядатесь до психотерапевтів, робота із спеціалістом буде не зайвою, Ви зможете прояснити звідки у Вас така жага отримати увагу цього МЧ, подосліджувати свої потреби, переживання, інтереси, довідреагуати і допрожити травматичний досвід.

Неуверенность в себе, самокопание, даказываю, что имею право быть, непринятие себя.
Валя, Вам була б корисною психотерапевтична група, і бажано довгострокова, стабільна тому що там Ви зможете отримувати зворотній зв'язок від учасників і формувати новий образ себе, яку можна любити і поважати, бережно ставитись, зможете отримувати нові моделі поведінки, взаємостосунків, проясняти інтроекти, хибні установки, які Вам не підходять і шкодять. Ну і до психотерапевта походити буде не зайвим.
«Взгляните на мою ситуацию со стороны, напишите умные мысли. »;
У Вашому випадку вони навряд чи дієві, лікує контакт, теплі люди, які покажуть Вам інше ставлення до себе, бережне і екологічне, покажуть що таке любов і Ви зможете подивитись цією енергією, і перейняти хороше ставлення до себе) бажаю Вам знайти теплого психотерапевта і теплу групу) і відігріватись)

Почему девушка перестала проявлять нежность ?
Юлія, у Вас є вибір чи залишатись в своїх фантазіях, догадках, обідах, роздратуваннях, тощо, або прояснити, роблячи акцент на своїх потребах, бажано без претензій і звинувачень, скоріше із зони інтересу, поцікавтесь чому так, може Ваша дівчина теж в своїх фантазія і образах і не наважується у Вас прояснити, те, що її хвилює. Пробуйте, підбирайте форму, говоріть про свої переживання і потреби, цікавтесь її, якщо, звісно, Вам це важливо.

Окончила отношения, которые стоило давно закончить
Маша, Вас хочеться підтримувати і розділяти біль.. скажіть, у Вашому оточенні є люди, які можуть це зробити, і роблять? Поприслухайтесь до себе, якої підтримки, взаємодії Вам не вистачає зараз, і від яких людей можете отримувати те, що Вам потрібно? Чи дозволяєте собі сумувати, злитись, плакати, агресувати і проживати біль і втрату? Чи намагаєтесь "зібратись" і забути все? Якщо є поруч люди, які можуть вислуховувати Вас стільки, скільки Вам буде потрібно, не осуджувати, не накидати порад, а просто Вас приймати і любити, то це прекрасно, користуйтесь на здоров'я і набирайтесь сил, тоді висока ймовірність, що "робота горя" зробить свою справу і Ви відпустите ці стосунки, і накал переживань спаде, і Ви будуватимете нові стосунки). А якщо немає, то зверніться по підтримку до психотерапевта, бо, правда, важливо, щоб було на кого опертись і розділити переживання.

Как действовать?
Ви обрали професію повара-кондитера, готувати любите, тоді що заважає Вам м насолоджуватись тим, що займаєтесь справою, яку любите? З чим пов'язані сумніви, що Вам не підійде те, чим Ви вже займаєтесь? Які переживання у Вас виникають з цього приводу? Це Ваші сумніви, чи хтось із оточення "підливає масла у вогонь"? Чи Ви обрали професію на перекір рідним, які були проти, чи не довіряєте власним рішенням/виборам, чи що?

здравствуйте ,мне 23 года и я еще нигде не работал.
Александр, а що цікаво Вам? Ким в дитинстві мріяли стати? Яка справа Вас приваблює? Поприслухайтесь до себе, спробуйте кілька сфер. Ви даєте собі можливість і час на те, щоб спробувати різні сфери і змінювати їх доки не підберете саме "свою", ту, що буде до душі? Бо ніби є відчуття, що Вам зараз "треба" вибрати одну правильну і не помилитись. Як чуєте мене? Чи відгукується щось?

Боязнь у ребёнка
А яка атмосфера у Вашій сім'ї? Які стосунки? Дитина цілком може бути "провідником" якихось сімейних труднощів, конфліктів, негараздів. Дітки в цьому місці дуже чутливі. І це можуть бути фактири незначущі і неочевидні для Вас, а дівчинка на них боляче реагує. Тому було б добре, щоб Ви очно звернулися до психотерапевта.

Любовный треугольник. Что делать сейчас?
Співчуваю. І мені не вистачає ясності.. чи маєте бажання/ можливість відверто поговорити із нею про її цінності в тих стосунках, про те, що її там тримає, що для неї важливо, що дає їй той МЧ. Відверто розповісти про свої переживання і наміри, бажання, про те, що Вам важливо. І виходячи з цього приймати рішення про те, як бути далі. Ніби ви обоє в якихось своїх реальностях, фантазіях і догадках... Як варіант можете сходити разом на парну психотерапію, вона добре допомагає навести ясність і розставити все по своїм місцям, почути один одного, а може і познайомитись...

Дополнительно
место приёма клиентов Чернівці, Шевченка 28
Адреса приёма клиентов:
адрес в Чернівці Чернівці, Шевченка 28;
адрес в Чернівці Чернівці, Вул. Гайдара 1-Е
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: ещё нет оценок.

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Сертификаты о дополнительном образовании
Курс Организация Длительность
сертификат    Сертифікат УСППГП (EAGT) (МГИ) 64 мес. (18-09-2012 - 25-01-2018) 1604 час.
сертификат    Сертификат «Работа с телесностью в гештальт-подходе» УСППГП (EAGT) (МГИ) 11 мес. (06-06-2017 - 30-05-2018)
сертификат    Сертификат «Основы гештальт-терапии» УСППГП (EAGT) (МГИ) 14 мес. (16-11-2012 - 07-02-2014)
сертификат    Сертификат участия «Карпатский интенсив» УСППГП (EAGT) (МГИ) (15-08-2017 - 27-08-2017) 80 час.
сертификат    Сертификат участия «Карпатский гештальт на Буковине» УСППГП (EAGT) (МГИ) (15-08-2015 - 27-08-2015) 67 час.
сертификат    Сертификат участия «Карпатский интенсив» УСППГП (EAGT) (МГИ) (15-08-2013 - 27-08-2013) 62 час.
сертификат    Участие в конференции «Гештальт - искусство отношений» УСППГП (EAGT) (МГИ) (17-03-2018 - 18-03-2018)
Публикации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Не найдено публикаций психолога на нашем портале.


Тренинги

ТРЕНИНГИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

16-02-2019 - 16-02-2019
Черновцы
Ресурси творчості
А давай творити разом? А якщо спонтанно? малювати... відкинувши всі правила як це має бути, всі "невмію", " не гарно", "не виходить", пробувати насоло...

23-06-2018 - 23-06-2018
Черновцы
Ах, какая женщина
Запрошуємо досліджувати свої непізнані сторони, відкривати нові грані, відтінки.... в теплий, творчий простір. Про що житимемо на групі? - про с...

15-05-2018 - 15-05-2018
Чернівці
Відтінки жінки
Психологічна група про: - світ жінки... такий різний та неповторний, про грані, сторони, відтінки... - стосунки... з собою та оточуючими; - істор...

21-04-2018 - 21-04-2018
Чернівці
50 відтінків жіночності
Запрошуємо на "50 відтінків жіночності" Думаєш про те як: 👉 знайти ресурс, натхнення, насолоду в буденності; 👉 залишатися вірній с...

Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr