ПСИХОЛОГ Ольга Олександрівна Цурка (Київ).


психолог Ольга Олександрівна Цурка
10-11-2009 Ольга Олександрівна Цурка (Київ) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте 164 дня назад.
Образование
Тернопільський експериментальний інститут педагогічної освіти. Психолог.
Курс “Навчання професіоналів в області психічного здоров’я роботі у
мультидисциплінарній команді і терапевтичній поведінці ”.
Курс організований Фондацією
«Женевська Ініціатива в психіатрії»,
Асоціацією Психіатрів України
та Болгарським Інститутом відносин між людьми.
Школа соціальної роботи при
Національному університеті
«Києво-Могилянська академія» Модульні курси по спеціальності – соціальна робота.
Буковинський проект Української Спілки психотерапевтів по груповій психотерапії (напрямок - гештальттерапія).
Київський проект дитячої та юнацької психотерапії при Українській спілці психотерапевтів.
Опыт психологической практики
Приймальник-розподільник для неповнолітніх (Київ).
Київська міська клінічна
психоневрологічна лікарня №1 ім.Павлова
Центр медико-соціальної реабілітації
для психічно-хворих людей
Психолог у середній загальноосвітній школі.
Психолог у дитячому садку
Работа с проблемами
Проведение тренингов- психологічні проблеми у дітей, батьків з дітьми.
- психологічна готовність дитини до школи.
- проблеми стосунків між чоловіком та жінкою (розлучення, вікові кризи, конфлікти тощо).
- декретний синдром,
- харчові розлади (булімія, анарексія, компульствне переїдання);
- залежності;
- робота з тілесністю та психосоматикою,
- робота з горем, втратами, стресом, емоційним вигоранням.
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Как изменить свои недостатки?
Светик, вот смотрите: вы пишете, что ваш парень хотел бы, чтобы вы были настойчивы. А я думаю, что вот это "Я такой человек, что если мне что то взбрендит в голову, я пока не добьюсь, не успокоюсь" как раз об этой черте характере говорит. :) Далее: вы пишете, чтобы психологи "не пишите сейчас брось его, ищи другого,зачем он тебе такой нужен. Нужен". Это ваши проекции на нас. Может подсознательно вы действительно хотите этого?

Мужа на работе унижают
Сладкую конфетку психологи не дають, скоріше навпаки :) На терапії треба змінюватися, а це - процес болючий, тому до нас йти не поспішають:) Якщо його принижують і він з цим якось живе, що можна зробити?

Как определиться в жизни с профессией
Як людина, яка окрім психологічного фаху, має фах журналіста, скажу, що дійсно 27 років, це - не "предєл". Талант не має віку. Як варіант, Ви можете писати фріланс у різні видання. Багато хороших журналістів не мають спеціалізованої освіти, але добре пишуть на "свої" теми. Скажімо, економіст про економіку, психолог про соціальні проблеми, тощо. Освіта журналіста допомагає в плані комунікації з аудиторією. Успіхів Вам!

Бесплатная рассылка интересностей!

как не ударить ребенка?
Повністю підтримую колегу пані Ольгу Артеменко. Ейфорія від народження дитини триває недовго, а от догляд, виховання дитини часто викликають злість, роздратування, і вони з"являються значно частіше. Тому ви не є поганою мамою, а такою, як всі.
Яно, більшість малих дітей кричать (плачуть, пищать). Оскільки вони не вміють говорити, цей крик є своєрідною "мовою": мамо, прийди до мене, мамо у мене болить животик, мамо,я хочу їсти, спати, пісяти, какати і т.д. Тому, не сприймайте крик дитини, як сигнал, що їй погано, а просто, як сигнал про задоволення якоїсь потреби. Наприклад, якщо вона тягне в рот іграшку, то каже: "Я вивчаю світ, і мені хочеться знати, яка на смак ця іграшка і що в ній всередині". Ну а Ви в цей час можете думати: "Скільки тобі казати: не бери в рот іграшки, бо занесеш інфекцію". Ва потрібно набратися терпіння, якщо Ви народили це дитя.
До того ж дитина ДУЖЕ ДОБРЕ відчуває емоції мами. З народження! Якщо Ви тривожитесь, тривожиться вона, і, відповідно, буде плакати. Так само із роздратуванням. Бо вона ще не вміє керувати своїми почуттями. Це їй треба буде навчитися зробити і Ви маєте їй в цьому допомогти, але насамперед, якщо дасте раду собі. Розумієте?
Можливо, Ви часто втомлюєтеся, не висипаєтесь, тому не витримуєте навантаження. тут потрібна допомога родичів, тата. Є гарячі лінії, як от клуб Здоровий ребенок, де можна порадитися зі спеціалістами про стан дитини, її розвиток, болячки. Розмова вголос має терапевтичний ефект. Я б також радила Вам читати про розвиток дитини, тоді Ви розумітимете її краще. І дуже добре, що Ви сюди написали. А биття точно нічого не змінить. Зичу Вам успіхів!

Ревность к ребенку от прошлого брака
Здрастуйте, Наталю! З такою ситуацію стикаються багато сімей, які мають дітей від попередніх шлюбів. Тобто вона типова. А Ваші почуття цілком нормальні, адже Ваш чоловік йде в іншу родину, зустрічається, мабуть, не лише з донькою, а й з її мамою, Вашою "суперницею". Свідомо, може, вона такою для Вас і не є, але підсвідомо саме так Ви можете її сприймати.
Я думаю, ревнощі до падчериці можуть виникати у Вас час від час, навіщо з ними боротися? Добре, що Ви це усвідомлюєте. Однак не варто доводити їх до крайнощів (істерик). Сенс? Чого Ви боїтеся? Донька не забере у вас чоловіка, адже розлучаються супрігі, а не батько з мамою.
Що б там не сталося, його донька залишатиметься для нього його дитиною на все життя. Тому чи є сенс, Вам, дорослій жінці на третьому десятку років ревнувати до маленької дівчинки, яка є заложником розлучення?
Якщо у вас будуть діти, Ви зможете з іншого боку подивитися на цю ситуацію. Я бажаю В успіхів.

Прохлада в отношениях
На тему компліментів від чоловіка, є хороший анекдот: "Девушка спрашивает у жениха:
- Милый, ты меня любишь?
- Угу.
- Я ведь правда очень красивая?
- Угу.
- А мои глаза похожи на звездочки?
- Угу.
- И фигура у меня божественная?
- Угу.
- А мой ротик похож на розовый бантик?
- Угу.
-О, милый, ты так красиво говоришь! Скажи мне еще что-нибудь!" :))

Мужа на работе унижают
Якщо чоловік сам не може захистити себе, йому варто звернутися по допомогу до психолога чи психотерапевта.

Прохлада в отношениях
Написала відповідь, а вона не збереглася :( Постараюся по суті її відтворити. З того, що пишете, видно, що критичні до себе, і аналізуєте ситуацію. Принцеси у глянцах, казках та кіно. Реальність відрізняється від казки. Як Ви гадаєте? :)
Ви просите оцінити поведінку Вашого партнера, але я не буду цього робити, бо це - неетично. Але подумайте самі: "есть ребенок, которого он регулярно навещает", "Со стороны мужской работы в доме и роли добытчика он безупречен", про що це говорить? А, наприклад, про те, що і про Вашу майбутню дитину він буде піклуватися. А те, що він має право проявити свої почуття, коли схоче, це - теж цілком природно. І це право варто поважати.
Знаєте, полюбіть себе самі: сходіть в кіно,ч десь інде, купіть собі квіти, сукню, назвіть себе красивою, розумною, турботливою і т.п. Ви наберетеся нових вражень, які вплинуть на ставлення до самої себе, а отже, і на стосунки. До того ж нормально перед одруженням хвилюватися. Бажаю Вам успіху!

Как себя вести?
Спробуйте цей варіант. Часто інтуїція не підводить. Бажаю Вам успіхів :)

Прохлада в отношениях
Здрастуйте, Ona!І яке у Вас питання до психологів цього порталу?

У мене проблеми з батьками, через особисте життя.Вони думають,що воно буде заважати моєму навчанню.
Доброго вечора, Юлю! Думаю, постійно мовчати не потрібно, бо можна домовчатися до більших проблем, наприклад, головної болі тощо. Цілком підтримую своїх колег в тому, що у свої 18 Ви - доросла людина, яка приймає самостійні рішення та несе за них відповідальність. Буває, ціна за них - велика. Ви самі це бачите. Свобода коштує дорого :)
Що ж до батьків, спробуйте їх зрозуміти. Це - заяложена порада, але корисна. Звідки у них таке переконання? Можливо, вони кажуть про власний досвід чи досвід інших людей, і він був невдалий? І тепер переносять своє минуле на вас? Якщо це так, спробуйте пояснити їм, що ви це - ви, у вас інша ситуація, а вони це - вони. До того ж, коли батьки підтримують і розуміють свою дитину, це добре відображається на її успішності :) В будь-якому разі, конфлікт поколінь, річ - вічна. Він є, був і буде. Але щось ми таки змінити можемо, наприклад, своє ставлення до нього :)

я потерялась в жизни
Дорога Маша! Можливо, Ваш стан пов"язаний з переїздом в інше місто? Така подія (як і одруження, втрата близьких, розлучення, народження дитини, економічна криза) завжди супроводжується стресом. Потрібен час, аби віднайти стабільність. Ви пишете про хоббі, думаю, в кожній справі є однодумці. Якщо не в класі, то поза школою. Зичу Вам успіхів! :)

как вернуть его?
Дорога Аля! Ну Ви знову вважаєте, що я краще знаю, як Вам жити ;) Я думаю інакше. Бажаю успіхів!

девушка не доверяет
Дорогий Дмитре! Насправді причину того, що Ваша пасія не може часто бачитися з Вами, знає лише вона сама. Все решта - Ваші фантазії, уява, які можуть бути далекі від реальності. В таких випадках краще тактовно поговорити на цю тему.
Я так розумію, що Ваша дівчина каже про маленьку дитину, але Ви думаєте, що справа в іншому. Насправді виховання дітей і догляд за ними - це важка повсякденна робота, тим паче, коли немає батька. З іншого боку, розлучення з ним, це - боляче і нові стосунки - теж, бо обпікся на молоці, дуєш на воду. Бо ніхто не дасть гарантію, що з Вами все буде дуже добре. Навіщо Вам так форсувати події?

как вернуть его?
Дорога Аля! Психологи бой-френдів не повертають, вони не всемогутні :) Але психологи можуть допомогти людині, яка звернулася за допомогою, розібратися з проблемою, труднощами, зрозуміти, що вона робить не так, чому наступає на один і той же гострий камінець тощо.
Те, як Ви аналізуєте свої вчинки, видно, що Ви розумієте, чому Ваш бой-френд постійно Вас кидає та йде до іншої. Якби з Вами так гралися (як котик мишкою, яка от-от сдохне від мук), що б Ви вчинили? Правильно: постаралися б втекти. Що й зробив Ваш хлопець. Тому я б Вам порадила змінитися самій, своє ставлення до стосунків з хлопцями. Якщо це важко - спробуйте зробити це разом з психологом. Зичу Вам успіхів!

Дополнительно
место приёма клиентов Київ, Горького,8
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: 9 из 10ти.
Всего оценок
: 2.
Минимальный рейтинг: 1

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Посмотреть отзывы

Рекомендуют этого психолога

Любимые цитатыПубликации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Не найдено публикаций психолога на нашем портале.


Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ
Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr