Психологи: Черкаси

Список психологов, указавших в своих контактах Черкаси, основной регион - Черкассы. Найдены 3 специалиста в нашей базе:

психолог Юлия Кириленко
13-11-2019 Юлия Кириленко (Черкаси) добавить психолога в избранные

комментарий
Образование
Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького;
Курс "Психологія стресу та шляхи подолання"; "4 кроки до здорового харчування", "5 кроків до ментального здоров'я під час пандемії".
Опыт психологической практики
Займаюся психологічною практикою на очних та онлайн консультаціях з питань стресу та визначення індивідуальних способів боротьби з ним, а також як дієтолог-консультант раджу, які варто вживати продукт харчування, щоб дбати про своє здоров'я. Також допомагаю людям схуднути. Знаходячи для початку причину їхньої зайвої ваги.
Работа с проблемами
Проведение тренинговКожна людина прагне до гармонії. Щоб досягти успіху в житті потрібно, в першу чергу, працювати над собою. Особистість, яка впевнена в собі, маючи власну думку та розуміє сенс буття - щаслива!
Я пропоную психологічні консультації, основна ціль яких, не зважаючи на проблему, - знайти та почути себе справжнього, звільнитися від стресу непорозумінь.
Я вирішила професійно допомагати людям після того, як сама пройшла крізь пекло випробувань. Тому, що таке стрес, депресія, низька самооцінка, страхи, панічні атаки, сімейні конфлікти... я знаю не з чуток чи книг, а з власного життєвого досвіду. Використовую тільки ті методи, що є дієві та перевірені мною на перипетіях буттєвих доріг.
Моя основна сертифікована спеціалізація: "Психологія стресу та способи боротьби з ним". Тому й найбільше практик проведено мною по темам: стресу, депресії, самооцінки, страхів, образ, ненависті, неприйнятті, панічних атак, шляхів професійного росту, пошуку сенсу життя, сімейних конфліктів, психосоматиці.
Кохану сім'ю варто щодень творити, а не чекати, що щастя прийде саме собою. Поділюся цінним досвідом, який допоможе Вам зрозуміти в стосунках, в першу чергу, себе, а потім вже свого партнера. Великих зусиль та терпіння варто докласти, щоб щиро любити, розуміти та жити в гармонійній, повноцінній сім'ї. Можливо все!!!
Я також допоможу Вам дати відповіді на такі питання: як зрозуміти чого Ви хочете? Як визначити свої сильні сторони характеру? Як зрозуміти, де себе найкраще застосувати? Де знайти необхідні ресурси? Як знайти себе справжнього, своє призначення - особистий успіх?
Працюю з дітками від 5 років та дорослими.
А також пройшла психологічну підготовку по наданні допомоги бійцям АТО та їм сім'ям.
Жити в гармонії та спокої з самим собою, займатися успішним саморозвитком - можливо! Пам'ятаймо, що установки людини починають формуватися з дитинства. Тому, щоб досягти успіху в тій чи іншій ситуації варто змінювати свій світогляд так, щоб сформовані нові установки закріпилися в нейронних сітях. Для цього потрібно залежно від установки як мінімум 21 день - і звичка сформована.
Головне, на консультацію візьміть з собою краплинки віри, надії, любові. Я допоможу вам знову навчитися радіти кожному дню, почувати себе бадьоро, енергійно та бути успішною та щасливою особистістю!
Ориентировочная цена консультации
250 грн.
Контактный e-mail
Телефон:

психолог Тетяна Вікторівна Патлачук
03-09-2019 Тетяна Вікторівна Патлачук (Черкаси) добавить психолога в избранные

комментарий
Образование
Магістр психології, Черкаський Національний Університет ім. Б.Хмельницького, факультет психології, 2015_2017 рр.
Навчальний курс "Поглиблене вивчення напрямків психриерапії та психокорекції(гештальт-терапія, пісочна терапія, транзактний аналіз, системна і сімейна терапія), 2014-2015 рр.
Опыт психологической практики
Онлайн консультирование, скайп-консультирование
Работа с проблемами
Проведение тренинговПроблемы личностного роста, возрастных кризисов, межличностных отношений, социального и гендерного неравенства, буллинга, неуверенности в себе, страхи и фобии, депрессии, тревожность, самооценки и самореализации
Ориентировочная цена консультации
300 грн.
Контактный e-mail
Телефон:

нет фото
23-08-2015 Наталія Олександрівна Омелянчук (Черкаси) добавить психолога в избранные

комментарий
Образование
2006-2012 Черкаський національний університет ім.Богдана Хмельницького
Опыт психологической практики
З 2012 року робота у сфері сімейної психології,зокрема з жінками у період вагітності. Є досвід надання психологічної допомоги безпосередньо під час пологів та попередження розвитку післяпологових депресій. Крім цього працювала з особистісною проблематикою клієнтів зі схильністю до тривожних станів, фобій та психосоматичних розладів.Також маю навички роботи у арттерапевтичному напрямку,зокрема музикотерапії та казкотерапії.
Работа с проблемами
Проведение тренингов-проблематика у міжособистісних стосунках;
-сімейна психологія;
-психологічний супровід у період вагітності та підготовка до пологів;
-робота з фобіями та тривожними станами;
-особистісна проблематика.
Ориентировочная цена консультации
100 грн.
Контактный e-mail
Телефон:

Черкаси Черкаси

Поиск психолога

Введите нужные параметры поиска: регион, ценовой диапазон консультаций, ключевое слово (не обязательно).

Область, регион:
Средняя стоимость консультации: От: грн До
Работает с проблемой:
Пол:
Лет практики не менее:

Используемые подходы и техники...

Если Вы - практикующий психолог, и хотите разместить информацию о себе, Вам необходимо зарегистрироваться на У ПСИХОЛОГА.

Черкаси (Cherkasi) - желаете здесь найти психолога? Контакты и ориентировочную ценовую политику специалиста можно видеть на его персональной страничке. Вам также будет доступна информация об уровне образования, специфике работы каждого психолога, отзывы от коллег отображены в виде рейтинга.
Психотерапевты, психологическая помощь и консультирование в данном населенном пункте Украины. Спасибо, что пользуетесь нащим справочником! Посетитте главную страницу базы психологов.

Наши психологи

qr