Психологи: Львов: Сихів

Список психологов из города Львов, указавших в своих контактах Сихів (3 человек)

психолог Марта Бондаренко
04-04-2019 Марта Бондаренко (Львів) добавить психолога в избранные

комментарий
Образование
Диплом за спеціальністю практичний психолог-дослідник –викладач, виданий ЛНУ ім. І.Франко,
навчання з напрямку – Основи індивідуального та сімейного психологічного консультування- при УНМУ Практичної психології та соціальної роботи ім. Г.С Костюка АПН України.
Член Української спілки психотерапевтів.
Робота з сексуальністю у гештальт терапії. Навчання 5-ти річний проект з напрямку дитячо-юнацька психотерапія при Українській спілці психотерапевтів.
Опыт психологической практики
10 років
Психологічне консультування.
Семінари.Тренінги.
Індивідуальна та групова терапія.
Работа с проблемами
Проведение тренинговробота з сім'ями,
дітьми та підлітками, конфлікти із батьками, проблеми сепарації ідентифікації,, невпевненість у собі, проблеми із комунікацією з однолітками, занижена самооцінка, високий рівень агресії, спад успішності, відсутність мотивації.
Робота з парами, сімейні проблеми, проблеми сексуальності у парі, кризові періоди, розлучення.
А також психоматичні стани, депресія, підвищена тривожність, швидка втомлюваність, проблеми із сном
Ориентировочная цена консультации
450 грн.
Контактный e-mail
Телефон:

психолог Надія Михайлівна Кот
13-04-2011 Надія Михайлівна Кот (Львов) добавить психолога в избранные

комментарий
Образование
2004-2008р. Закінчила Педагогічний коледж ЛНУ ім. І. Франка, здобувши освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра з початкового навчання та німецької мови у початковій школі.
2009-2014р. Закінчила Інститут післядипломної освіти ЛНУ ім. І. Франка, здобувши освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста: психолог-консультант, практичний психолог, викладач психології у ВНЗ.
Навчальний тренінг з конфліктології "Ефективна взаємодія в конфлікті". 2012р.
Навчальний семінар "Тілесно-орієнтовані практики у системній сенсомоторній інтеграції дитини з особливими потребами." 2016р.
Опыт психологической практики
2 роки роботи в ДНЗ №105 практичним психологом.
2 роки роботи в Навчально-реабілітаційному центрі "Джерело".
Работа с проблемами
Проведение тренинговМаю досвід індивідуального психологічного консультування клієнтів.
Працюю з особистісними та сімейними проблемами, професійним самовизначенням; займаюсь консультуванням жінок в кризових ситуаціях, надаю психологічну підтримку та підготовку жінок до пологів. Практикую роботу з вагітними жінками та жінками, які переживають післяпологову депресію. Займаюсь з дітьми психотерапією у напрямках: казкотерапія та артпедагогіка. Працюю з дошкільнятами в рамках здійснення психодіагностики розумового розвитку та дошкільної зрілості.
Проводжу корекційно-відновлювальну та розвивальну роботу з дітьми, індивідуальні консультації для дорослих та тренінги для педогогічного колективу.
Працюю з дітьми з особливими потребами в напрямках: поведінкова терапія, сенсорна інтеграція, формування соціальних навичок та розвиток соціально-емоційної сфери, ігрова діяльність.
Ориентировочная цена консультации
100 грн.
Контактный e-mail
Телефон:

Как дополнительную эту локацию указали:
Львов, Сихів Львов, Сихів
Область, регион:
Средняя стоимость консультации: От: грн До
Работает с проблемой:
Пол:
Лет практики не менее:

Используемые подходы и техники...

Если Вы - практикующий психолог, и хотите разместить информацию о себе, Вам необходимо зарегистрироваться на У ПСИХОЛОГА.

В конкретных районах мегаполисов бывает непросто найти специалиста. Вас интересует психолог недалеко от Сихів из города Львов? Тогда здесь вы найдете информацию и контакты практикующих психологов, психоаналитиков, психотерапевтов в данном местоположении.
Мы предоставляем данные об образовании, опыте работы, специализации и ориентировочной стоимости консультаций украинских психологов, отзывы от коллег специалиста отображены в виде рейтинга.

Наши психологи

qr