Чому варто обирати своїм психологом саме мене?


Привіт, друзі, читачі, теперішні та потенційні клієнти. SMM-рекомендації, які впали перед моїми очима, радять повідомляти в соцмережах причини того чому в порівнянні з іншими людьми варто обирати саме мої послуги. Ну що ж... Спробую.

В жодному разі не буду рекомендувати звертання тільки до мене. Спеціалістів є чимало і ви вільні в своєму виборі. Тільк керуйтеся хоча б наявностю відповідної освіти у людини, до якої ви звертаєтесь. Ви навіть не уявляєте як багато харизматичних неучів полюють на клієнта в просторах інтернету.

Рекомендую звертатися до експертів у тих галузях, з якими вам необхідно працювати. Коли ламається техніка варто віддати її на ремонт техніку, проблеми зі світлом- зателефонуйте електрику. А коли виникає напруження в емоційній сфері, професійне вигорання чи приходить психічна нестабільність-ну ви самі зрозуміли...

Давайте відходити від сумнівної традиції-носити несправну техніку до невмілого сусіда, лізти голими руками до оголених проводів та виливати проблеми друзям у пошуках порад.

Ваші друзі-це також люди, яким буває неприємно ставати посудиною для виливання негативу. До речі, важливий індикатор такої взаємодії-люди можуть, уникаючи контакту, віддалятись від вас.

Чому варто працювати зі мною? В першу чергу, я ніколи не був відірваним від життя кабінетним психологом, який не виходить із приміщення та розмовляє лише про вищі абстрактні матерії.

Паралельно із заняттями психологією я змінював різні роди діяльності та взаємодіяв у різних соціальних групах. Працюючи на різних роботах я продовжував і навчатися і працювати у сфері своєї професійної діяльності і надалі продовжую це робити.

Я працював оцінщиком дорогоцінних металів, пакувальником в інтернет-магазині, продавцем одягу, жестянщиком-оператором покрівельних виробів, візуальним перевіряючим автоматичних дзеркал БМВ, оператором-монтажником систем для ліфтів, вантажником та навіть продавцем на ринку.

Тому мене дуже веселять твердження деяких людей, що чоловіки, які обирають гуманітарні спеціальності просто відбилися від рук і не вміють нічого робити. Вмію, роблю і працюю психологом також.

Я займався різними діяльностями як в Україні так і за її межами. Зараз живу і працюю в Словаччині. Це до речі єдина причина, через яку на даний момент життя я працюю тільки онлайн.

Як бачите я включають в різні соціальні процеси і відповідно знаю як працюють ті чи інші психологічні ефекти та явища в реальному житті.

Я закінчував два виші "Ужгородський національний" та "Східноєвропейський національний" університети, отримавши диплом бакалавра, а згодом і спеціаліста відповідно. До речі, обидва дипломи, отримані мною, з відзнакою, або як їх називають в народі-червоні.

Підвищивши кваліфікацію протягом 5-ти років я завершив курс навчальної програми по психотерапії Всеукраїнського інституту клієнт-центрованої і експірієнтальної психотерапії (під керівництвом доктора психологічних наук, професора Кочаряна О.С.) Тобто у мене наявна практична освіта, а не тільки знання психологічних теорій.

Паралельно я пишу новели, оповідання, вірші, а в минулому році завершив написання роману. З 2014 року я не друкуюсь, проте вже на той час я був автором двох віршованих книг та однієї збірки повістей.

Писав тексти пісень для електронного музичного гурту Tyupa. Слово-це інструмент, яким я володію доволі непогано і саме тому можете бути певні-я знайду потрібні слова саме для ваших ситуацій.

Серед мінусів-я молодий спеціаліст. Мені 27 років і є багато тематик проблем, з якими я ще не працював і поки що не вмію працювати, проте розвиватимусь в цьому напрямку.

Раніше я працював з проблемами комунікації, почуттям провини, способами уникнення маніпулятивних впливів, тематикою жіночності та мужності, проблемами міжособистісних та сімейних стосунків, сепараціями, самооцінкою та впевненістю, проблемою у пошуках партнерів, тлумаченням сновидінь.

За відсутності компетенції не працюю з дітьми, людьми з ПТСР, людьми з патологічними розладами психіки та в межових станах.

Наразі це все, чим я хотів поділитись з вами. Якщо виникає необхідність-звертайтесь до спеціаліста, яких багато, необов'язково до мене. Важливо вирішувати свої проблеми, а не тонути в них.

Якщо інформація була вам цікавою-коментуйте та поширюйте її в соцмережах для тих кому це дійсно потрібно. Навіть така незначна діяльність з вашого боку стимулює мене продовжувати займатись тим, що я роблю. І не забувайте про важливе-будьте щасливими!

психолог

Оценка публикации
  нравится публикация?  

Бесплатная рассылка интересностей!

 
Комментарии к "Чому варто обирати своїм психологом саме мене?"

ещё нет комментариев...


Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr