У Психолога
Авторизация
Запомнить на месяц
Регистрация Забыли пароль?


Обсуждение 'Всьо бісить мене не розум '

Всего комментариев: 2

Добрий день! Ти знову не написала своє ім*я (( Ти чогось боїшся, чи забула?))

Не переживай, спілкування конфиденційне і тобі ніхто не нашкодить.

Хотілось би знати скільки тобі років.Ти пішла у коледж після 9-го класу чи після 11-го?

Знаєш, я працювала у медколеджі і тому знаю, що тут багато задають вчити, але ж така професія. Я дуже люблю молодь, студентів ::smile::

Мене зацікавила твоя інформація про те, що ти з 5-ти років живеш з опікуном і все було добре. А коли ж почалось не добре, твої проблеми зі сном? Напиши конкретніше, що тебе дратує? Все не може дратувати.

Ти молодчина, бо шукаєш вихід із свого становища та звернулась до психологів::thumbup:: Але не хвилюйся та не ображайся, що я задаю питання, бо потрібні деталі твого життя, щоб тебе більше розуміти та твої складнощі. Психолог розуміє людину через питання та відповіді::smile::

Я знаю, що в медколеджі набагато складніше вчитися ніж у іншому коледжі, бо медицина не для глупців та достойна поваги. Ти вчишся на 3 і 4 і це не погано! Молодець ::thumbup::

Сама хотіла вчитися чи вмовили?::smile:: На кого вчишся? Медсестра чи фельдшер?

Це твоя перша сходинка до дорослого професійного життя! Ця професія дуже відповідальна, ти ж розумієш? Допомагати людям одужувати, зменшувати їхні страждання від болю, як ліками так і добрим словом - це обов*язок будь-якого медика.Ти на це спроможна?

Я переживаю, що ти вживаєш алкоголь. Якщо він тебе «спасає», то скоріше за все в тебе підвищене збудження нервової системи, підвищене дратування і ці психологічні риси скоріше за все вроджені. Але це не біда!

Таких людей багато, але хто розуміє, як свої емоції стримувати та керувати ними, той живе щасливим життям. А хто цього не зрозуміє, той страждає або стає алкоголіком . Тому тобі треба навчитися саморегуляції своїх емоцій. Я можу тобі в цьому допомогти безкоштовно, як сироті.

Підозрюю, що в тебе не дуже гарно виходить спілкуватись з однолітками чи іншими людьми. Тебе не розуміють, і скоріше за все і ти не розумієш своє оточення. Тому в тебе мабуть мало друзів і це тебе хвилює.

Припускаю, що в тебе занижена самооцінка, внутрішня тривога, слабка стресостійкість. Доросле життя відрізняється від дитячого постійними проблемами-стресами, які треба вирішувати самостійно. А в дитинстві всі проблеми вирішують дорослі.

Представ собі, скільки стресу у дорослих: пошук роботи (там не взяли, в іншому місті не взяли), стосунки з протилежною статтю (завжди щось не так )), хочеться одного, а виходить по-іншому, а якщо сім*я та діти, то проблем, а значить і стресів ще більше.

Ти готова до дорослого життя? Готова самостійно вирішувати дорослі проблеми?

Такі проблеми у всіх без виключення! Але ж одні живуть нормально, радіють життю, а хтось не живе, а мучається. Зараз кризисні часи, однакові умови для всіх, але хтось живе, а хтось страждає. Я кажу про звичайних людей, Не про олігархів. Про твоїх та моїх сусідів. Як ти думаєш чому так?

Люди в більшості живуть погано тому, що не мають потрібного розуміння про свої страхи, про свою неграмотність, через не вміння спілкуватись та висловлювати свої думки, через слабку спроможність вирішувати проблеми в житті, через слабку стресостійкість.

Всьому цьому можна навчитись, розвивати своє мислення, навчатись у тих, хто має досвід як покращити життя або треба звернутись до спеціаліста. Але найчастіше люди не шукають допомоги через свою лінь, байдужість до себе і тому прозябають у житті.

Не будь такою! Вчись спілкуватись, бути грамотною в житті та в своїй професії, тоді не буде відмов в роботі, тебе будуть поважати. Читай правильні книжки та дивись розвивальні відео в ютубі.

Якщо хочеш змінити життя, то тобі потрібно багато чому навчитися. В першу чергу замінити алкоголь на інше заспокійливе))

Що тебе може заспокоїти?

Найважливіше, що тобі потрібне – це режим дня, тільки він допоможе тобі відновити сон. А сон – це найголовніше для спокою, інакше будуть нервові зриви.

Ти сама повинна визначити час для занять, та час для відпочинку і дотримуватись його. Організм з часом звикне до режиму і тобі стане легше.

Зараз найголовніше для тебе зрозуміти себе! Для гарного життя треба вчитися терпінню, вмінню зосередитись на головному, важливо співчувати оточуючим і в першу чергу близьким та друзям.

Можеш подзвонити і ми поспілкуємось більш продуктивно)

А як саме звязатися з вами ?
Чтобы прокомментировать вопрос, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!

Наши психологи

qr