Обсуждение 'Вибір психотерапевта: базові кроки'

Всего комментариев: 2

Очень полезная статья! Действительно очень сложно найти специалиста. Большинсвто из них принимают.. ДОМА!! Это вообще как, законно? Пару раз я просила показать дипломы, сертификаты, услышала ответ: "Я их не ношу с собой".. М-да, подумала я себе, сидит домохойка дома, дала рекламу в интеренете что она психолог и берет по 600 грн в час. Неплохой бизнес, тем более на дому. И ничего же предъявить и потребовать нельзя! Поэтому как нам, потребителям-клиентам, даже в Киеве кого-то найти.. вопрос..Ведь даже на этом сайте 586 страниц а на каждой по 10 чел, т.е это больше 5 тыщ психологов! Ну и икак понять к кому обратиться и что это не шарлатан? Это можно месяцами листать анкеты и ездить по квартирам, смотреть своего "психолога".. Все таки в нашей стране это из разряда "кот в мешке"
Добре, що стаття виявилася корисною. З пошуком спеціалістів (в будь-якій галузі) ситуація часто є схожою - пропозицій вистачає, але коли потреба стає особистою, виникає багато запитань.
Щодо прийому вдома - все залежить від того, чи вітримані умови: клієнтові забезпечена конфіденційність, він не перетинається із членами родини й з особистим життям психотерапевта; кабінет є спеціально прилаштованим для роботи, в ідеалі є окремий вхід, звукоізоляція, окремий доступ до санітарного вузлу та можливості роздягнутися.
Щодо законності - в наших умовах це закону не порушує, тому що не існує законної регламентації умов роботи гуманістичного психотерапевта. Тут все залежить від ставлення самого психолога до професії та професійної етики.
Щодо "не ношу с собой" сертифікатів. Добре, що Ви підняли це питання . Звісно, клієнт повинен мати можливість ознайомитися із рівнем освіти спеціаліста. На практиці, дійсно, буває, що психотерапевт не має документів із собою. Зазвичай це трапляється у випадках, коли офіс орендується погодинно й спеціаліст все, що йому потрібно для роботи, приносить із собою. В офісі, який є в довгостроковій оренді, диплом та сертифікат розміщуються там, де клієнт може із ними легко ознайомитися.
Бажаю Вам вибрати саме свого спеціаліста і - плідної роботи!
Чтобы прокомментировать статью 'Вибір психотерапевта: базові кроки', авторизируйтесь или пройдите регистрацию!

Наши психологи

qr