Індивідуальні консультації практичного психолога

Багатьом людям дуже важко долати психологічні труднощі, які виникають на життєвому шляху. Консультація психолога полягає в тому, що за допомогою онлайн-консультування у процесі спілкування в людини, яка звертається до психолога, активуються додаткові психологічні сили і проявляються властивості, що, у свою чергу, допомагають людині справитися з труднощами або психологічною проблемою. Якщо ми відчуваємо дискомфорт у шлунку, ми поспішаємо до гастроентеролога, при поколюванні в серці – до кардіолога тощо, не наважуючись, як правило, займатися самолікуванням, хоча про шлунок і серце кожен із нас знає більше, ніж про психіку. Людей, в яких немає проблем, не буває. Тому консультування час від часу потребують всі, і краще не чекати, коли ця чи інша проблема набере незворотній характер, а душевний біль почне переростати в соматичні захворювання. Як свідчить світова статистика, 70% пацієнтів, які роками звертаються за терапевтичною допомогою до кардіологів, гастроентерологів, урологів та інших спеціалістів, потребують не лікувальної, а психологічної і психотерапевтичної допомоги.

Психологічне консультування – це бесіда із психологом-консультантом, спрямована на вирішення проблем клієнта (у формі групових та індивідуальних консультацій). Психолог-консультант допомагає клієнтові в пошуку шляхів вирішення власних проблем. Таким чином, психолог-консультант готує клієнта до самостійного вирішення подібних проблем у майбутньому. Зазвичай для успішного консультування необхідні декілька регулярних зустрічей (від 5 до 10) з психологом-консультантом. Індивідуальні консультації психолога – це вид психологічної допомоги, спрямований на вирішення різнотипних психологічних проблем. Основним засобом дії є бесіда, у ході якої психолог допомагає Вам зрозуміти справжні причини Ваших проблем, а також виробити успішні стратегії подальшої поведінки й допоможе Вам розібратися в собі.

Таким чином, індивідуальне консультування – це вид спеціально організованого спілкування, у процесі якого психолог-консультант допомагає клієнтові дослідити і прояснити свою життєву ситуацію, актуалізувати додаткові сили та здібності, щоб знайти вихід із складних для нього обставин.

Буває, що, прийшовши до психолога-консультанта, людина вперше замислюється про власну роль у своїх життєвих невдачах і починає розуміти, що для того, щоб йому дійсно допомогли, однієї або навіть декількох зустрічей із психологом недостатньо. Із цього не випливає, що клієнт відразу ж звернеться по серйознішу допомогу — це може трапитися нескоро або не трапитися ніколи, але навіть просте знання про те, що допомога може бути надана йому, є дуже важливим. Такий взаємозв‘язок консультування та психотерапії веде до відкриття широких і багатогранних можливостей практичної психології, гарантії того, що кожен, хто звертається до фахівця-психолога, може знайти для себе те, що відповідає його потребам на даний момент безкоштовно і конфіденційно. Клієнт формує впевненість у собі, учиться долати труднощі самостійно.

У Психолога » Работа с психологом, психотерапевтом » Індивідуальні консультації практичного психолога
психолог

Оценка публикации
  нравится публикация?  

Бесплатная рассылка интересностей!

 
статья по психологии psiholog-psihoterapevt Зачем идти к психологу

Какой смысл идти к психологу, если я итак читаю много книг о психологии, смотрю и слушаю? Человек действительно может быть довольно образованным, заниматься самокопанием и даже что-то находить.

статья по психологии psiholog-psihoterapevt Як розпізнати псевдо-експерта? Здоровий процес психотерапії.

Станьте психологом без освіти, якщо не бажаєте витрачати на це роки навчання! З нашими двохмісячними курсами і реально працюючими методиками... Багато нюансів у виборі спеціаліста: чи підходить він вам, чи підходить вам цей вид психотерапії і навіть чи до справжнього спеціаліста ви звернулися?

Все публикации раздела Работа с психологом, психотерапевтом >>

 
Комментарии к "Індивідуальні консультації практичного психолога"

Комментариев: 1.

Хочу поділитися і своїм досвідом. На мій погляд, для клієнта надзвичайно важливо відчувати повну довіру до психолога. Чим більша довіра, тим щиріший клієнт, тим більша імовірність, що він розкриє перед фахівцем всі нюанси проблеми, з якою звертається. А від цього залежатиме спільний успіх справи. Для людини, яка звертається до приватного психолога, оплачуючи консультацію, важливо відчувати щиру увагу, прихильність, небайдужість спеціаліста до себе та своєї життєвої ситуації. В жодному разі у клієнта не повинне виникати відчуття схеми "гроші-товар" ("оплата консультації - бесіда"), психологічне чи психотерапевтичне консультування платне, але - не просто ринок. Клієнт не завжди зможе оцінити якість і рівень застосовуваних психологом методик, але завжди формуватиме ставлення до психолога як до людини. Забезпечити клієнту відчуття довіри, поваги, прихильності до нього, збереження конфіденційності розказаного ним є основою для роботи із проблемою клієнта.
Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr