«Вона і Він про секс» (). Обзор психолога.

У Психолога » Психологические обзоры » отношения » «Вона і Він про секс» (Збіґнєв Лєв-Старовіч)
психолог
Автор обзора психолог

 

Це одна з книг, де про складні, табуйовані (заборонені) теми автор оповідає простими словами. Окремо хочу відзначити, що ця книга є видана українською в перекладі, до речі, чернівчанки, Оксани Пендерецької.


Ясно і простою мовою, з повагою до людей, чиї історії описані, цілісно і послідовно автор (лікар, сексолог, психотерапевт) описує найрізноманітніші сторони інтимного життя. Важливо, що автор приводить і міфи, і науково обґрунтовані факти, називаючи все своїми іменами.


В книзі охоплені різні питання, починаючи від особливостей розвитку і до специфічних порушень людської сексуальної поведінки. Тут висвітлені також і такі болючі теми як питання зради та ревнощів. Особливо в стилі автора мені подобається відсутність зайвого пафосу та утаємниченості.


Разом з тим, автор не претендує на знання істини в останній інстанції, але легко ділиться своїми роздумами і напрацюваннями.


Дана книжка додає ясності і простоти в складній сфері - людської сексуальності. Цікавою буде для фахівців психологів, психотерапевтів, психіатрів. Разом з тим, книга буде корисною і тим, хто цікавиться темою або має певні труднощі у цій сфері, але ще не готовий звернутися за допомогою до фахівців.

Бесплатная рассылка интересностей!

Обзоры книг и фильмов -- комментарии к художестенным произведеням, добавленные на сайт нашими психологами.

Другие обзоры психологов

Комментарии посетителей

ещё нет комментариев...


Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr