«Прихований біль. Щоденники психоаналітика» (в російському перекладі: «Затаенная боль. Дневники псих (). Обзор психолога.

У Психолога » Психологические обзоры » работа с детьми » «Прихований біль. Щоденники психоаналітика» (в російському перекладі: «Затаенная боль. Дневники псих (Каролін Ельячефф (Каролин Эльячефф))
психолог
Автор обзора психолог

 

Ця книга свого часу вразила мене. І простою мовою оповіді складних життєвих історій, і особливою теплотою ставлення авторки до своїх маленьких пацієнтів, і оригінальними підходами в роботі, і цікавими ланцюжками міркувань, і значенням щирості в роботі з надзвичайно складними життєвими ситуаціями. Щось таке, що підтримує надію, стало в тих оповідях для мене надзвичайно цінним джерелом ресурсу в роботі. Якби я колись написав книгу про свою роботу, то хотів би щоб моя була подібною на цю. Це, мабуть, ще й тому, що стилістично авторка мені є близькою. Дана книга може бути знахідкою для фахівців у практичній психології, психотерапії,  медицині, соціальній роботі. Цікавою буде ця робота і для всіх, хто працює з феноменом людського психічного болю. Разом з тим, можу рекомендувати дану книгу для прочитання і тим, хто шукає способів говорити дітям про надзвичано складні життєві ситуації.

Бесплатная рассылка интересностей!

Обзоры книг и фильмов -- комментарии к художестенным произведеням, добавленные на сайт нашими психологами.

Другие обзоры психологов

Комментарии посетителей

ещё нет комментариев...


Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr