Корекція психосоматичних проявів методами арт-терапії (навчальний проект) (Житомир)

У Психолога » Психологические тренинги » Житомир » Корекція психосоматичних проявів методами арт-терапії (навчальний проект)

Мероприятие завершено.

21-12-2017 - 21-12-2017 Мероприятие завершено.
Корекція психосоматичних проявів методами арт-терапії (навчальний проект) Арт-терапія (лат. ars - мистецтво, грец. Therapeia - лікування) є методикою лікування за допомогою художньої творчості. Арт-терапія сьогодні вважається одним з найбільш м'яких, але ефективних методів, що використовуються в роботі психологами і психотерапевтами. Цей напрямок дозволяє пізнати себе і навколишній світ. У художній творчості людина втілює свої емоції, почуття, надії, страхи, сумніви і конфлікти. Відбувається це на несвідомому рівні, і людина дізнається про себе багато нового.

Проект орієнтований на психологів, арт-терапевтів, психотерапевтів, соціальних працівників, соціальних педагогів, вихователів, студентів, батьків.

Програма дозволяє отримати знання:
- Первинна діагностика клієнта, поняття про психосоматику, арт-діагностика клієнта
- Корекція психосоматичних станів у дітей і підлітків
- Корекція психосоматичних станів у клієнтів у кризових станах
- Використання арт-психотерапевтичних засобів при роботі із соматичними станами

Тренер проекту: Вікторія Назаревич - практичний психолог, арт-терапевт, тренер учбово-навчальних тренінгів, ведуча навчальних проектів з арт-терапії.
Стоимость участия
2 грн
Контактный e-mail
Телефон
0972166774 0939884006
место проведения мероприятия Житомир
  интересует этот тренинг?  
 
Заинтересовало мероприятие?
Чтобы отправить заявку на участие или задать вопрос о мероприятии прямо отсюда, авторизируйтесь или пройдите регистрацию (можно с Facebook)!

Бесплатная рассылка интересностей!

qr