Суботня ранкова група "Актуальний момент" ( Луцк (Волынь) )

У Психолога » Психологические тренинги » Волынь » Суботня ранкова група "Актуальний момент"

Мероприятие завершено.

15-10-2016 - 15-10-2016 Мероприятие завершено.
Суботня ранкова група Психотерапевтична група «Актуальний момент»

Кожної миті, кожен момент, кожного дня ми щось вибираємо. Куди піти, з ким розмовляти, де працювати, як жити. І навіть, коли здається, що ми безсилі, і нічого від нас не залежить – ми можемо знайти те, що від нас ховається, чим ми не управляємо поки. Це наші почуття, наші реакції, темп нашого внутрішнього життя, наші вчинки. І тільки тоді, коли ми повно усвідомимо певні автоматичні реакції, у нас з'явиться справжній вибір в теперішньому моменті.
Момент – це те, що ми маємо. Це лише мить, яка триває зараз. Адже майбутнього ще немає, а минуле вже пройшло. Все те, як ми живемо, проявляється кожної миті.
В групі ми можемо навчитися проживати своє життя якісно по-іншому: повніше, цілісніше, емоційніше, насиченіше.
Група може стати дуже важливою і надійною підтримкою в різні значимі моменти життя. В ній може критися таємниця ваших попередніх прикрощів і невдач, а може знайтися ваша глибока цінність. Різноманіття вашого особистого досвіду може дуже зворушити інших, до того зовсім незнайомих і чужих одне одному людей.
В групі нами створюється атмосфера довіри і дотримання етичних норм, зокрема конфіденційності, що дозволяє людям бути максимально відвертими. Це змінює все. І тільки коли учасники наважуються бути максимально чесними з собою та з іншими, в групі відбуваються маленькі і великі чудеса. Саме в той актуальний для кожного момент.

Група буде проходити 2 рази на місяць по суботах: з 10:00 до 14:00 протягом року.

Початок – 8 жовтня 2016.

Кількість учасників – 10.

Адреса: вул. Глушець, 49, оф. 19.

Ведучі:
Ольга Магеровська – психолог, гештальт-консультант, член ГО «Центру психології та психотерапії».

Ольга Лазаренко – психолог, к.пс. наук, ведуча лекцій з теми емоційного вигорання, доцент кафедри педагогіки і психології «ВІППО», сертифікований спеціаліст з порушень харчової поведінки, співзасновник «Центр психології та психотерапії».
Стоимость участия
350 грн
Адрес
Глушець, 49, оф. 19.
Контактный e-mail
Телефон
099-484-77-04
место проведения мероприятия Луцк, Глушець, 49, оф. 19.
  интересует этот тренинг?  
 
Заинтересовало мероприятие?
Чтобы отправить заявку на участие или задать вопрос о мероприятии прямо отсюда, авторизируйтесь или пройдите регистрацию (можно с Facebook)!

Бесплатная рассылка интересностей!

qr