Один день з корекції страху в арт-терапії ( Ужгород (Закарпатье) )

У Психолога » Психологические тренинги » Закарпатье » Один день з корекції страху в арт-терапії

Мероприятие завершено.

09-11-2019 - 14-12-2019 Мероприятие завершено.
Один день з корекції страху в арт-терапії В основі страху як базової людської емоції лежить інстинкт самозбереження. Біологічно осмислений (адекватний) страх виконує в житті захисну і адаптивну функції.
Однак слід зазначити, що страхи можуть і не мати даних позитивних функцій, і тоді вони стають сигналами особистісного неблагополуччя. В якості такого роду дисфункціональних страхів ми розглядаємо навіяні страхи, які в свою чергу можуть привести до виникнення патологічних (невротичних і психотичних) страхів.
Виникнення нав'язаних страхів обумовлено особистісною тривожністю в поєднанні з контролюючою формою соціалізації страхів. Навіяні страхи супроводжуються не тільки дисфункціональними проявами у вигляді хронічної емоційної незадоволеності, пригніченості, загальною загальмованості, дратівливості, «тунельного сприйняття», але також фобіями, тривожністю, самоагресії, загальної соціально-психологічної дезадаптацією.
Арт-терапевтичні вправи служать засобом вільного самовираження і самопізнання.
Застосування арт-терапевтичних вправ незамінне у випадках емоційних порушень (страх, тривожність) і комунікативної некомпетентності.
Мета: подолання негативних переживань, зниження емоційної напруги.
Тривалість: 2год.30хв.
Стоимость участия
200 грн
Контактный e-mail
Телефон
050-553-0797
место проведения мероприятия Ужгород
  интересует этот тренинг?  
 
Заинтересовало мероприятие?
Чтобы отправить заявку на участие или задать вопрос о мероприятии прямо отсюда, авторизируйтесь или пройдите регистрацию (можно с Facebook)!

Бесплатная рассылка интересностей!

qr