Кинотреніг ( Хмельницький (Хмельницкий) )

Мероприятие завершено.

20-01-2018 - 20-01-2018 Мероприятие завершено.
Кинотреніг Клуб психологічного кіно – це психологія мовою фільму.

Клуб психологічного кіно - це новий для міста Хмельницького проект в галузі групової Арт-терапії. Метою нашого клубу є як освітня діяльність в сфері психології, так і терапевтична робота з почуттями учасників групи, що виникли під час перегляду кінофільму.

Ми збираємось для того, щоб на прикладі розказаної з екрану історії зрозуміти власні відчуття та переживання, усвідомити свої проблеми і знайти шляхи їх вирішення.
Крім того, заскладну теорію з психології розповідаємо доступними словами та через фільм демонструємо як ця теорія проявляється в житті.

Аудиторія нашого Клубу - люди, які вивчають або цікавляться психологією, учасники освітньо-терапевтичних проектів з індивідуальної чи групової психотерапії, студенти профільних спеціальностей вищих навчальних закладів.

Ведучі клубу - Вікторія Муха та Оксана Афадєєва, дипломовані фахівці з напрямку "Практична психологія", сертифіковані учасники АППУ, та освітньо-терапевтичної програми в галузі групового психоаналізу, практикуючі психологи.

Проходить регулярно, один раз на два тижні. Тривалість 3 - 3,5 години.
Стоимость участия
200 грн
Адрес
Медіазал "ОСКАР", пров. Пекарський, 6
Контактный e-mail
Телефон
097 223 14 08
место проведения мероприятия Хмельницький, Медіазал "ОСКАР", пров. Пекарський, 6
  интересует этот тренинг?  
 
Заинтересовало мероприятие?
Чтобы отправить заявку на участие или задать вопрос о мероприятии прямо отсюда, авторизируйтесь или пройдите регистрацию (можно с Facebook)!

Бесплатная рассылка интересностей!

qr