Архетипічний сюжет зародження і розвитку сім'ї частина 2 ( Чернівці (Черновцы) )

У Психолога » Психологические тренинги » Черновцы » Архетипічний сюжет зародження і розвитку сім'ї частина 2

Мероприятие завершено.

02-07-2018 - 02-07-2018 Мероприятие завершено.
Архетипічний сюжет зародження і розвитку сім'ї частина 2 Тема тренінгу: архетипічний сюжет народження і розвитку сім'ї.
Про закономірні етапи, які має прожити сім' я.
Будем ініціювати архетипи особистісного росту чоловіка і жінки;
Проживати унікальний досвід чоловічих і жіночих функцій переходу з ролі нареченого в роль чоловіка, з ролі нареченої - в роль дружини;
Зможете виявити готовність-неготовність внутрішніх архетипічних частей особистості бути достатньо компетентних чоловіками та дружинами;
Отримаєте найбагатіші ресурси колективного несвідомого, які наповнюють внутрішньо-особистісні функції чоловіка і дружини чоловічою і жіночою мудрістю.
Проникните за межі найочевиднішого в коди нашої культури, зрозумієте алгоритми стосунків між чоловіком і жінкою, між дітьми і батьками в нашій ментальності.З часом у житті кожного з подружжя відбуваються зміни (фізичні, психологічні, соціальні). Вони призводять до свідомих або несвідомих порушень первинних домовленостей, образів, потреб, ілюзій тощо. Це в свою чергу, проявляється через дисгармонію в сімейних стосунках.
У понеділок 2 липня завершуємо тренінг, розшифровуючи казку з позицій психології сім'ї, знайдемо відповідь: яким чином можливо відтворити гармонійний і стабільний союз, від яких чинників це залежить.
Стоимость участия
500 грн
Адрес
Рівненська 5а, офіс. 401
Контактный e-mail
Телефон
0503555059
Вебсайт
место проведения мероприятия Чернівці, Рівненська 5а, офіс. 401
  интересует этот тренинг?  
 
Заинтересовало мероприятие?
Чтобы отправить заявку на участие или задать вопрос о мероприятии прямо отсюда, авторизируйтесь или пройдите регистрацию (можно с Facebook)!

Бесплатная рассылка интересностей!

qr