Клієнтська група по системно-сімейних розстановках за Б. Хелінгером ( Тернопіль (Тернополь) )

У Психолога » Психологические тренинги » Тернополь » Клієнтська група по системно-сімейних розстановках за Б. Хелінгером

Мероприятие завершено.

09-02-2019 - 09-02-2019 Мероприятие завершено.
Клієнтська група по системно-сімейних розстановках за Б. Хелінгером Кожна людина — це наслідок системи сім'ї (тато+мама і їх родових систем). Кожна система схожа на людський організм — всі його маленькі частини працюють на забезпечення життя більшого цілого. Відбувається збій у роботі одного органу-частини, весь організм-ціле змінюється для максимально можливого забезпечення життєдіяльності — так відбувається і у системі сім'ї, але це не завжди очевидно для нас.

Розстановки допомагають зробити скриті порушення очевидними і, відтак, можливими для зміни-зцілення заради наближення до кращих умов життя і більшої гармонії/щастя/здоров'я людини та системи вцілому.

Яким чином це відбувається?
Інформація про Вас та історію Вашого життя виноситься на зовнішні носії-замісники, якими є інші люди та маркери. Кожен з учасників озвучує сигнали-імпульси, які приходять на рівні тіла/емоцій/розуму і інформаційне поле, по-перше, самозцілюється, завдяки відкриванню інф., а по-друге, за участі ведучого кваліфікованого терапевта скеровується до відповіді на Ваш запит. Саме це дійство, що розгортається з допомогою замісників і знаючого поля, Б. Хелінгер, автор методу, називає ФЕНОМЕНОМ.

Запрошуємо Вас ознайомитись із цим ФЕНОМЕНОМ короткотермінової системної психотерапії за Б. Хелінгером, розстановками, та сформувати своє відношення до методу.
Стоимость участия
100 грн
Адрес
вул. Мазепи 10, 5 поверх, 501 кабінет
Контактный e-mail
Телефон
0969462613
Вебсайт
место проведения мероприятия Тернопіль, вул. Мазепи 10, 5 поверх, 501 кабінет
понравилось: 0 из 1 оценивших
  интересует этот тренинг?  
 
Заинтересовало мероприятие?
Чтобы отправить заявку на участие или задать вопрос о мероприятии прямо отсюда, авторизируйтесь или пройдите регистрацию (можно с Facebook)!

Бесплатная рассылка интересностей!

qr