Терапевтична група: "7 кроків для виходу із психологічних ігор" (Черкассы)

У Психолога » Психологические тренинги » Черкассы » Терапевтична група: "7 кроків для виходу із психологічних ігор"
02-02-2020 - 02-02-2020 166 дней до начала.
Терапевтична група: - Як з користю для себе виходити з психологічних ігор в родині, на роботі чи в іншому середовищі.
Мовою Транзакційного аналізу тему можна сформулювати так: «Чому ми жертвуємо собою, рятуємо інших чи звинувачуємо інших у своїх проблемах? 7 важливих кроків для виходу із психологічних ігор».
- Вихід з ігор допомагає зупинити процес, коли люди відчувають себе винними, використаними, зайвими, непотрібними, рятівниками ситуацій без потреби, жертвами обставин, переслідувачами.
- Така терапевтична робота допоможе відчути себе впевненішим, здатним відчувати і говорити про свої потреби, більше турбуватися про себе, стати більш активним, стати переможцем у своєму житті, казати "ні" зайвому, казати "так" важливому, більш ефективно проводити час.

Дана терапевтична робота допомагає розпізнати психологічні ігри, в які ми потрапляємо і тим самим можемо шкодити собі. Така робота допомагає знайти способи, як не грати в ігри, та змінити свою позицію в стосунках з іншими людьми на виграшну.
В даному тренінгу застосовуються такі концепції Транзакційного аналізу: аналіз психологічних ігор, Драматичний трикутник Карпмана, Трикутник переможця (Ейсі Чой), техніка Прийняття нового рішення (Гулдінги). А також такі арт-терапевтичні техніки: пісочна терапія, "футболки".

Тривалість терапевтичного тренінгу: 6 зустрічей по 6 години кожна (залежно від кількості учасників)
Вартість: 500 грн. за одну зустріч.
Передоплата - 200 грн-не повертається. Дата початку може змінюватися у випадку, коли група не набралася. Передоплата повертається, якщо група не відбувається з причини організаторів.
Перша зустріч-знайомство проходить індивідуально з кожним учасником, до початку роботи групи, і є безкоштовною (тривалість близько півгодини).
Періодичність зустрічей: один раз на 2 тижні.

Психотерапію проводить - Валентина Захарченко, сертифікований транзакційний аналітик в області психотерапії європейського реєстру, CTA-P-EATA.
Супервізовано. Реєстрація: 093-616-25-40 (Осадчук Юлiя)
Стоимость участия
500 грн
Адрес
Гоголя, 375
Контактный e-mail
Телефон
+380936162540
место проведения мероприятия Черкассы, Гоголя, 375
  интересует этот тренинг?  
 
Заинтересовало мероприятие?
Чтобы отправить заявку на участие или задать вопрос о мероприятии прямо отсюда, авторизируйтесь или пройдите регистрацию (можно с Facebook)!

Бесплатная рассылка интересностей!

qr