Терапевтична група: "7 кроків для виходу із психологічних ігор" (Черкассы)

Психологические тренинги » Черкассы » Терапевтична група: "7 кроків для виходу із психологічних ігор"
28-02-2019 - 28-02-2019 6 дней до начала.
Терапевтична група: "Запрошуємо до психотерапевтичної групи для роботи з такими темами:

- Як з користю для себе виходити з психологічних ігор в родині, на роботі чи в іншому середовищі.
Мовою Транзакційного аналізу тему можна сформулювати так: «Чому ми жертвуємо собою, рятуємо інших чи звинувачуємо інших у своїх проблемах? 7 важливих кроків для виходу із психологічних ігор».
- Вихід з ігор допомагає зупинити процес, коли люди відчувають себе винними, використаними, зайвими, непотрібними, рятівниками ситуацій без потреби, жертвами обставин, переслідувачами.
- Така терапевтична робота допоможе відчути себе впевненішим, здатним відчувати і говорити про свої потреби, більше турбуватися про себе, стати більш активним, стати переможцем у своєму житті, казати "ні" зайвому, казати "так" важливому, більш ефективно проводити час.

Дана терапевтична робота допомагає розпізнати психологічні ігри, в які ми потрапляємо і тим самим можемо шкодити собі. Така робота допомагає знайти способи, як не грати в ігри, та змінити свою позицію в стосунках з іншими людьми на виграшну.
В даному тренінгу застосовуються такі концепції Транзакційного аналізу: аналіз психологічних ігор, Драматичний трикутник Карпмана, Трикутник переможця (Ейсі Чой), техніка Прийняття нового рішення (Гулдінги). А також такі арт-терапевтичні техніки: пісочна терапія, "футболки".

Загальна тривалість терапевтичного тренінгу: 6 зустрічей по 6 години кожна (залежно від кількості учасників)

Вартість: 500 грн. за одну зустріч.
Передоплата - 200 грн (не повертається)
Перша зустріч-знайомство проходить індивідуально з кожним учасником і є безкоштовною (тривалість близько півгодини). Індивідуальна зустріч з кожним учасником має відбутися до початку роботи групи.

Періодичність зустрічей: один раз на 2 тижні (або за рішенням групи це може бути інша періодичність, проте не довше, ніж раз /місяць)

Психотерапію проводить - Валентина Захарченко, сертифікований транзакційний аналітик в області психотерапії європейського реєстру, CTA-P-EATA.
Супервізор - Анна Яворська,кандидат психологічних наук, психолог, психотерапевт, TSTA-P-EATA.
Реєстрація: 093-616-25-40 (Осадчук Юлiя)
Стоимость участия
500 грн
Адрес
Гоголя, 375
Контактный e-mail
Телефон
+380936162540
место проведения мероприятия Черкассы, Гоголя, 375
  интересует этот тренинг?  
 
Заинтересовало мероприятие?
Чтобы отправить заявку на участие или задать вопрос о мероприятии прямо отсюда, авторизируйтесь или пройдите регистрацию (можно с Facebook)!

Бесплатная рассылка интересностей!


Похожие мероприятия в том же регионе

06-03-2019 - 06-03-2019
Черкассы
Тренинг про отношения в паре: “Счастливы вместе”
Для стабильности в отношениях и счастья в паре очень важна взаимность, а всему остальному можно научиться. Отношения в каждой ...

31-03-2019 - 31-03-2019
Черкассы
Исследуем сценарий
Есть 2 места. Анализ Вашей истории по авторской методике. Данный проект поможет глубже узнать себя, выявить важные элементы ...

qr