Оnline. Терапевтична група: "7 кроків для виходу із психологічних ігор". (онлайн)

У Психолога » Психологические тренинги » онлайн » Оnline. Терапевтична група: "7 кроків для виходу із психологічних ігор".

Мероприятие завершено.


Похожие мероприятия в том же регионе

22-04-2020 - 22-07-2020
онлайн
Психологическая группа поддержки для женщин онлайн
Старт 22.04.2020 В период неопределенности и кризиса страхи и тревоги становятся сильнее. Тогда нам особенно нужна поддержка ...

28-04-2020 - 14-07-2020
онлайн
Психологическая группа-тренинг-исследование "Любимое дело. Открываем новые горизонты"
Онлайн! Старт 28 апреля 2020 года. Продолжительность 3 месяца. 12 ЗАНЯТИЙ по вторникам с 19:00 по 22:00 Ценя антикризисная....

01-06-2020 - 30-06-2020
онлайн
Коучинг-марафон "К цели за 30 дней"
Хотели бы научиться правильно ставить цели, мотивировать себя, справляться со своими страхами и сомнения? Хотите достичь поставл...

23-05-2020 - 23-05-2020 Мероприятие завершено.
Оnline. Терапевтична група: "Запрошуємо до психотерапевтичної групи для роботи з такими темами:

- Як з користю для себе виходити з психологічних ігор в родині, на роботі чи в іншому середовищі.
Мовою Транзакційного аналізу тему можна сформулювати так: «Чому ми жертвуємо собою, рятуємо інших чи звинувачуємо інших у своїх проблемах? 7 важливих кроків для виходу із психологічних ігор».
- Вихід з ігор допомагає зупинити процес, коли люди відчувають себе винними, використаними, зайвими, непотрібними, рятівниками ситуацій без потреби, жертвами обставин, переслідувачами.
- Така терапевтична робота допоможе відчути себе впевненішим, здатним відчувати і говорити про свої потреби, більше турбуватися про себе, стати більш активним, стати переможцем у своєму житті, казати "ні" зайвому, казати "так" важливому, більш ефективно проводити час.

Дана терапевтична робота допомагає розпізнати психологічні ігри, в які ми потрапляємо і тим самим можемо шкодити собі. Така робота допомагає знайти способи, як не грати в ігри, та змінити свою позицію в стосунках з іншими людьми на виграшну.
В даному тренінгу застосовуються такі концепції Транзакційного аналізу: аналіз психологічних ігор, Драматичний трикутник Карпмана, Трикутник переможця (Ейсі Чой), техніка Прийняття нового рішення (Гулдінги). А також такі арт-терапевтичні техніки: пісочна терапія, "футболки".

Загальна тривалість терапевтичного тренінгу: 6 зустрічей по 6 години кожна (залежно від кількості учасників)

Вартість: 600 грн. за одну зустріч.
Передоплата - 200 грн.
Передоплата не повертається. Дата початку може змінюватися у випадку, коли група не набралася. Передоплата повертається, якщо група не відбувається з причини організаторів.

Періодичність зустрічей: один раз на 2 тижні (або за рішенням групи це може бути інша періодичність, проте не довше, ніж раз /місяць)

Психотерапію проводить - Валентина Захарченко, сертифікований транзакційний аналітик в області психотерапії європейського реєстру, CTA-P-EATA.

Реєстрація: 093-063-40-15 (Осадчук Юлiя)
Стоимость участия
0 грн
Контактный e-mail
Телефон
+380930634015
  интересует этот тренинг?  
 
Заинтересовало мероприятие?
Чтобы отправить заявку на участие или задать вопрос о мероприятии прямо отсюда, авторизируйтесь или пройдите регистрацию (можно с Facebook)!

Бесплатная рассылка интересностей!

qr