Мала терапевтична група для батьків «Коли вдома підліток» очно у Львові ( Львів (Львов) )

У Психолога » Психологические тренинги » Львов » Мала терапевтична група для батьків «Коли вдома підліток» очно у Львові
01-04-2021 - 01-04-2022 125 дней до завершения.
Мала терапевтична група для батьків «Коли вдома підліток» очно у Львові Запрошуємо очно у Львові батьків підлітків взяти участь у малій терапевтичній групі, яка буде проходити очно раз на два тижні по четвергах протягом трьох годин з 18,30 до 21,30. Вартість 1 години - 250 грн. Локація-офіс на Володимира Великого.
Основна мета групи - різнобічна допомога батькам підлітків у вирішенні психологічних питань виховання.

Підлітковий вік - найважчий час для дитини і батьків. Як зберегти з дитиною хороші відносини і вберегти її від впливу поганої компанії? Як пояснити, що такі небезпечні звички як куріння, вживання алкоголю або надмірне захоплення комп'ютерними іграми можуть серйозно вплинути на подальше життя? Як забезпечити повноцінне харчування і прищепити підлітку здорові звички? Як навчитись розуміти свою дитину, як говорити так, щоб дитина слухала і слухати так, щоб дитина говорила?
Ми створили спільноту в допомогу батькам, де відкрито говоримо про підлітковий вік і проблеми, пов'язані з цим періодом.

Тут ви зможете:
1) Задати хвилюючі вас питання, що стосуються відносин з дітьми.
2) Поділитися своїм досвідом, своїми поглядами, поважаючи думку кожного учасника.
3) Поставити тему для обговорення.
Важливим правилом нашої групи є безоціночне ставлення до висловлювань інших учасників.
Ведучі групи:
Наталія Кірнична-практикуючий психолог, гештальт-коуч, спеціалізації : «Гештальт-підхід в роботі з сім‘єю та дітьми»; «Робота з кризами і травмою у гештальт терапії».
Марина Обухова -практичний психолог, дійсний член МПАПМ, учасниця 3-го рівня навчальної програми ВОППГП. Спеціалізація: «Гештальт-підхід у роботі з сім‘єю та дітьми».
Реєстрація за номером телефону: 0509644904- Марина Обухова
Стоимость участия
750 грн
Адрес
Володимира Великого
Контактный e-mail
Телефон
+380509644904
место проведения мероприятия Львів, Володимира Великого
  интересует этот тренинг?  
 
Заинтересовало мероприятие?
Чтобы отправить заявку на участие или задать вопрос о мероприятии прямо отсюда, авторизируйтесь или пройдите регистрацию (можно с Facebook)!

Бесплатная рассылка интересностей!

qr