Терапевтична група для батьків «КИСНЕВА МАСКА» (Киев)

У Психолога » Психологические тренинги » Киев » Терапевтична група для батьків «КИСНЕВА МАСКА»
14-10-2021 - 05-10-2022 352 дня до завершения.
Терапевтична група для батьків «КИСНЕВА МАСКА» Тривалість занять 3год., періодичність - раз на 2 тижні, по четвергам з 11.00 до 14.00. Максимальна кількість учасників – 10 чол. (запрошуємо подружжя або одного з батьків). Старт 14 жовтня.
Пізнай себе і дитину!
ДЛЯ БАТЬКІВ ДІТЕЙ І ПІДЛІТКІВ
Для тих, хто хоче допомогти своїй дитині
Для тих, хто не чується щасливим, або ефективним у батьківстві
Для тих, хто хоче бути не подругою, катом, слугою, а батьками
Для тих, хто вважає, що втратив контакт, або контроль
Для тих, хто хвилюється, або має запитання
Для тих, хто відчуває, що батьківство підняло власну травму
ЩО ПОТРІБНО ДИТИНІ
Емоційно доступні батьки
Безумовно приймаючі батьки
Батьки - безпека і турбота
Батьки, спрямовані на активне пізнання дитини
Батьки – постійність і авторитет.
МИ ЗМОЖЕМО!
Є чудова метафора про виховання. Це як в літаку: спочатку одягніть кисневу маску на себе, а вже потім на дитину. Адже тільки так ви зможете їй допомогти.
ІДЕЯ
На початку роботи з дитиною я зустрічаюсь з батьками. Ця зустріч має бути про вагітність і пологи, особливості розвитку і виховання, важливі події та інші питання, безпосередньо пов’язані з дитиною. А виходить про власний, батьківський біль. Про стосунки у батьківській та власній сім’ї, про власні очікування, травми, надії, покинуті мрії. Про успіх і його вартість, про марність і важливість. Про любов, про безмежну любов до дитини. А в кінці часто: цікаво, а може мені треба в терапію? І відповідь ТАК, ви можете допомогти дитині САМОСТІЙНО.
ВЕДУЧІ
ОЛЕНА СЕРЕДА, психолог, кандидат психологічних наук, дитячий і підлітковий психотерапевт, автор і ведуча терапевтичних груп, статей, лекцій, майстер-класів, член Української Асоціації Когнітивно-Поведінкової Терапії. Спеціалізація: дитяча і підліткова психологія, травма, тривожність, фобії, професійне самовизначення, самооцінка, самореалізація. Досвід роботи 16 років.
ОЛЬГА ПОПОВА, практичний психолог, психотерапевт, сімейний консультант, коуч. Трансперсональний психолог, арт-терапевт, член Української Асоціації Когнітивно-Поведінкової Терапії. Досвід роботи - 18 років. Спеціалізація: самореалізація, проблеми стосунків, корекція самооцінки, емоційна саморегуляція, психосоматичні проблеми.
ЗАПИС ТА ПИТАННЯ по тел/вайберу 067-737-04-81
Стоимость участия
700 грн
Адрес
ул. Героев Сталинграда
Контактный e-mail
Телефон
+38067 737 04 81
место проведения мероприятия Киев, ул. Героев Сталинграда
  интересует этот тренинг?  
 
Заинтересовало мероприятие?
Чтобы отправить заявку на участие или задать вопрос о мероприятии прямо отсюда, авторизируйтесь или пройдите регистрацию (можно с Facebook)!

Бесплатная рассылка интересностей!


Похожие мероприятия в том же регионе

16-09-2021 - 23-06-2022
Киев
Терапевтическая группа FREEDOM
Дорогие друзья! Приглашаем в нашу терапевтическую онлайн группу Freedom. Ждём мужчин и женщин из разных стран, есть прекрасн...

01-10-2021 - 30-05-2022
Киев
Добор в действующую рабочую группу
Здравствуйте! Я Елена Баранник, аналитический психолог и групповой терапевт. Приглашаю Вас присоединиться к действующей рабочей ...

qr