Юлія Ігорівна Конопліцька приглашает посетить

Юлія Ігорівна Конопліцька

Ниже представлены тренинги (обучающие, терапевтические группы, семинары и прочие подобные мероприятия), которые проводит или организовывает Юлія Ігорівна Конопліцька


Психологічна група особиcтого росту Дуже складно приймати себе, адже ми не виховувалися у гарних умовах безумовного прийняття і тоді у дорослому віці доводиться добирати любові самому. І тому часто не працюють поради: "будь собою", "полюби себе", "прийми себе такою, яка ти є". Ніхто не зможе вас заставити прийняти себе, крім вас самих. Інколи це зробити не просто і для цього треба певні умови.

Група створюється із тою ціллю, аби скинути соціальні маски і проявити себе. Ви можете бути таким, яким ви захочете і вас ніхто не зможе осудити за це. І екологічне, безпечне середовище може цьому сприяти, бути для вас тою приймаючою батьківською фігурою, яка любить вас навіть тоді, коли ви некомфортна, смішна, дурнувата, незрозуміла, нецікава, неідеальна. Одночасно появляючи себе ви зможете навчитися вибудовувати та відстоювати свою границю і тим самим будвати стоснки із людьми.

Бути побаченим без масок і прийнятою іншим – це те, чого потребує кожна жива душ і це те, що зцілює і часом перетворюється у внутрішнє прийняття себе❤️

🍀Група буде жити інтесивних 3 місяці ( альтернатива груповій терапії).
🍀Тематика зустрічей: визначається тренером групи, може бути змінена у процесі терапії, якщо є актуальний запит( зацікавленим у групі відсилаю всі теми зустрічей)
☘️Кількість учасників: від 6 ти - до 8 у групі.
☘️Учасники групи: чоловіки і жінки віком від 17 років.
🍀Місце зустрічей: Данила Галицького 19, оф 918
☘️Час зустрічей: щосуботи 17.00 до 20.00
📌Реєстрація та всі деталі участі : у повідомленнях Юлія Конопліцька або за номером +380734715417.
📌Всіх зацікавлених консультую як відбувається процес і скидаю необхідну інформацію про майбутні 12-ть тем зустрічей.

❗️Один із головний критерії зрушення - це мотивація «допомогти собі», а учасники, тренер, техніки є вашими інструментами, які можуть посприяти вашим цілям, але аж ніяк не вирішити за вас проблему!
З Любовю❤️
Подробная информация, запись

 
Заинтересовало мероприятие?
Чтобы отправить заявку на участие или задать вопрос о мероприятии прямо отсюда, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr