Елизавета Николаевна Коровьянко приглашает посетить

Елизавета Николаевна Коровьянко

Ниже представлены тренинги (обучающие, терапевтические группы, семинары и прочие подобные мероприятия), которые проводит или организовывает Елизавета Николаевна Коровьянко


Сон літньої ночі

01-07-2020 - 26-07-2020 23 дня до завершения.
Сон літньої ночі Запрошую в новий онлайн-проект “Сон літньої ночі”, де ми будемо… спати)) Бачити сни і потім працювати з ними за допомогою різних психологічних методик і психотерапевтичних напрямів!

Якщо вас мучать нічні жахи, вам постійно сниться один і той самий сон, або ви просто хочете навчитись читати мову несвідомого і розуміти ті послання, що воно відправляє вам щоночі за допомогою сновидінь - ласкаво прошу на проект!

Зрештою, наші сни показують найактуальніші теми і психотерапія з розбором снів іде швидше й набагато більш інтенсивно та ефективно. Тобто, я маю на увазі, що ваш запит може бути будь-яким: знайти свій шлях, краще зрозуміти себе, прийняти себе, налагодити стосунки, розкрити свою сексуальність, познайомитись зі своєю Тінню (для цього взагалі сни підходять чудово), виявити дитячу психотравму, яка і досі впливає на ваше життя тощо. Практично будь-яка тема, з якою ви б пішли до психолога чи на терапевтичну групу, може бути пропрацьована через сни.

Робота буде організована наступним чином. В закритій групі в Фейсбуці я буду публікувати всю інформацію: завдання й інструкції з самостійного трактування снів, зворотній зв'язок від мене, терапевтичні сесії по розбору ваших снів в текстовому форматі. Також у нас буде одна онлайн-зустріч в Зумі (якщо не вмієте користуватись, я навчу), де ми познайомимось. А в останній тиждень проекту у кожного учасника буде можливість власної сесії по роботі над сном в Зумі (так, як це відбувається на живих терапевтичних групах).

Цілий тиждень ви матимете можливість "збирати" свої сни і викладати їх в групі. Тоді зможете обрати найцікавіший і зайнятись його трактуванням. Тож режим у нас буде комфортний, не напружений - під стать вальяжному спекотному липню 😊

Програма орієнтовно така:
✨ 1 тиждень (1-5.07): знайомство, "Мандала сну" (#мандалатерапія в роботі зі снами)
✨ 2 тиждень (6-12.07): техніка самостійного аналізу сновидінь (розкажу і покажу, як ви самостійно можете розбирати свої сни, розшифровувати послання від несвідомого і змінювати своє життя)
✨ 3 тиждень (13-19.07): гештальт-терапія в роботі зі снами (кожен учасник отримає індивідуальну сесію зі мною в текстовому форматі)
✨ 4 тиждень (20-26.07): про що говорять нам образи зі сновидінь (індивідуальна відео-сесія для кожного учасника в Зумі - розв'язання внутрішнього конфлікту, виявленого через сон)

Проект для всіх, хто цікавиться своїм психологічним здоров'ям і саморозвитком. Ніяких особливих навичок вам мати не потрібно. Для реєстрації пишіть у Вайбер
Подробная информация, запись

Арт-терапевтична група

18-01-2020 - 15-03-2020 Мероприятие завершено.
Арт-терапевтична група Запрошую до арт-терапевтичної групи. За допомогою різноманітних арт-методів ми будемо досліджувати актуальні для групи теми. У нас буде: ізотерапія, мандалатерапія, метафоричні картки (МАК), фототерапія, робота з образами, снами, метафорами тощо.

❤️ 18 січня. Тема: "Стосунки". Можна брати стосунки чоловічо-жіночі (з нинішнім і всіма минулими партнерами)/з батьками/дітьми/друзями тощо. Поглянемо на весь свій досвід в цій сфері під іншим кутом. Знайдемо закономірності, улюблені "граблі" і ресурси. В поміч нам арт-методика “Картини стосунків”.
❤️ 2 лютого. Тема: "Стосунки з партнером". Основні потреби. Арт-методика “5 потреб в шлюбі”.
❤️ 16 лютого. Тема: "Чоловіче і жіноче в мені".
❤️ 1 березня. Тема: "Тіньові якості особистості". Фототерапія “Моя Тінь”.
❤️ 15 березня. Тема: "Тотем. Методика з МАК “9 тотемів”.

Зустрічі раз на 2 тижні, у вихідний з 14:00 до 18:00.
Місце проведення: Grass Coworking (м. Полтава, вул. Чорновола, 12, ТЦ Олімп, 2 пов.)
Для реєстрації та щоб отримати більше інформації пишіть у Вайбер 068 889 75 98.
Подробная информация, запись

Бесплатная рассылка интересностей!


 
Заинтересовало мероприятие?
Чтобы отправить заявку на участие или задать вопрос о мероприятии прямо отсюда, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr