У Психолога коммуницирует с Вами только с адреса [email protected] подробнее...

 
Марта Калина

Активность на форуме

Пользователь: Марта Калина (klnmarta)

Ниже отображены сообщения пользователя на нашем форуме. Больше информации и контакты вы найдёте на личной страничке.


Ответ для elena231:

Добрий день! Причинами страхів можуть бути події, умови та ситуації, що являються початком небезпеки для дитини. Страх може мати своїм предметом якусь людину чи обґєкт. Один страх може підтримуватися іншим страхом, в цьому треба розібратися. Ось декілька практичних порад для подолання страху, які ви можете спробувати самі:
1. Говоріть з дитиною про її страхи, розпитуйте, задавайте питання. Нехай дитина говорить про те, чого вона лякається, «випускає» назовні те, що її страхає. Не переконуйте, а уважно слухайте.
2. Уточнюйте у дитини: «Де живуть страхи?», «Чи є в них родина?», «Звідки страхи беруться?», «А якого вони бувають кольору?», «А чого вони самі бояться? ».
3. Нехай дитина намалює те, чого він боїться. Символічно це означає, що дитина набуває над страхом контроль. Потім малюнок зі страхом можна: порвати, порізати ножицями, домалювати до нього щось смішного. Можна намалювати зверху решітку і посадити страх в клітку!
4. Купить дитячі гойдалки і покатайте улюблену іграшку.
5. Можна придумати рольову гру про страх, з яким треба подружитися, тут будьте обережними, краще звернутися до спеціаліста.
6. Придумайте і створіть разом з дитиною талісман, який буде її охороняти, уберігати від страху. Це може бути малюнок - ангела, сонечка, мами, тата, казкового героя і т.п. або якийсь предмет. Талісман можна повісити в кімнаті, носити з собою, сідати на гойдалку, брати в ліжко. Діти вірять в казки, вірять в дива, тому цей прийом добре працює.
Існують багато ефективних методів та прийомів попередження та подолання дитячих страхів. За потреби звертайтесь до психолога, він вам допоможе і знайти причину страху вашого сина. Удачі!
Из ветки форума: как вылечиться от чувства страха...

Страх – это эмоция, свойственная человеку от природы. Раз и навсегда отделаться от него у вас не получится, да это и не нужно. Но тонкая, легко возбудимая психика часто является причиной возникновения у людей не только естественных страхов, но и большого количества страхов мнимых, создаваемых собственным воображением. Снизить порог страха можно поэтапно: разобраться в этом явлении, понять и ликвидировать причины появления страха, понять механизмы действия страха. С точки зрения медицины нужно учитывать: возраст клиента - чем моложе клиент, тем более выражен чувственный компонент; в зрелом возрасте - опасения, связанные с последствиями страха; в пожилом возрасте - страх смерти, страх одиночества); %u2022 эмоциональную реактивность; %u2022 жалость к себе, колебания настроения; %u2022 особенности характера и жизненные ценности и т. д. Не допускайте, чтобы страх управлял вами, сделайте его своим помощником. На практике это разрешимый вопрос.
Из ветки форума: как вылечиться от чувства страха...

Згодна з колегою, що вимушені заходи безпеки при карантині можуть обернутися страхами для частини людей. Психіатри і клінічні психологи зараз сперечаються про те, чи можна говорити про особливий вид фобій – ковідофобіі?
Я вважаю, що у переважної більшості людей, які відчувають цей страх, він пройде разом з закінченням пандемії. Але комусь може знадобитися допомога психотерапевта або психолога. Наприклад, хтось втратив близьку людину, або лікарям, які лікували хворих на коронавірус та бачили день у день страждання людей, смерть своїх пацієнтів. У них після всього пережитого можливі явища на кшталт посттравматичного стресового розладу.
Завдання психологів - допомогти цим людям знайти в собі внутрішню опору. У будь-якої людини є досвід подолання важких ситуацій. Кожен з них може згадати події свого життя, коли здавалося, з обставинами, які склалися, неможливо впоратися. Але вони ж впоралися. Що їм допомогло тоді, на що вони спиралися в самому собі? Цей ресурс, що допомагає долати труднощі, потрібно і можна знайти в собі самому.
І ще. Під час епідемії коронавіруса кожній людині важливо дотримуватися правил психогігієни.
Из ветки форума: Практический психоанализ...

Пробуйте всевозможные варианты: сайты, рекомендации, сарафанное радио и т.п. и вы найдете нужный вариант для себя.
Из ветки форума: Как Вы ищете клиентов для онлайн-консультирования?...

Бесплатная рассылка интересностей!


Добрый день! А почему бы вам не пригласить маму на свое занятие? Потом поговорить и принять совместное решение: ходить или не ходить к вам..
Из ветки форума: Отказ от работы с психологом...

Дякую за коментар, я вас почула. Маєте право на свою думку. З повагою.
Из ветки форума: Терапия при шизоидном расстройстве личности...

Добридень! Ви вирішили свою проблему? Задайте собі питання: в період до створення сім'ї вам комфортно було один з одним, виходило у вас будувати гармонійні стосунки? Дайте собі відповідь. Оскільки людина складається з тіла, душі і духу, то сумісність повинна бути на кожному з цих рівнів. Можливо, ви здивуєтеся, дізнавшись, що сексуальної несумісності не існує! Володимир Фрідман, сексолог сказав: «Не можна плутати причину із слідством. Гармонійний секс - це наслідок справжнього кохання. Любляче подружжя практично завжди (при відсутності хвороб і наявності відповідних знань) можуть і повинні досягти гармонії в ліжку». Зверніться до професіонала-психолога. Ефективність по скайпу чудова, головне ваше бажання розібратися в собі і в стосунках з дружиною. Хай щастить.
Из ветки форума: Интимная сфера. Эффективны ли консультации по скайпу ?...

Теорій багато, вони всі по своєму правдиві, тому що групи шизоїдів (наприклад, так звані диваки і оригінали, деякі вчені, колекціонери, витончені естети-художники та інші) надзвичайно різноманітні і напрямки роботи з ними різні. Приймаю думку loginpetra «Підійде по суті будь яка терапія». Дякую за коментар liliya311. А якщо клієнт вибере психоаналітика? Певною мірою ми можемо порівняти ці два підходи, представивши театр. У психотерапії клієнт зі своїми внутрішніми об'єктами знаходиться на сцені, в той час як терапевт сидить в залі і спостерігає за тим, що відбувається. В аналізі ж обидва, і клієнт, і аналітик на сцені, проте основним актором є клієнт. Аналітик знаходиться в більш важкій ситуації, ніж психотерапевт, так як він повинен розуміти і інтерпретувати відносини, в які в той же самий час він втягнутий (можливо у світ фантазій). Крім того, при роботі з шизоїдом аналітику необхідно враховувати частоту сесій, тривалість сесії без обмеження часу і з відкритим терміном закінчення, а також працювати без попередньо визначеного напрямку. Вважаю, що зміни у клієнта залежать у великій мірі від якості внеску самого психоаналітика, представленого його здатністю вибирати правильні моменти свого втручання, тип психоаналітичного втручання і його зміст, а також зрозумілість. ясність цього втручання.
Из ветки форума: Терапия при шизоидном расстройстве личности...

Шизоїди - відмінні кандидати для психоаналізу і психоаналітичної терапії. Навіть приходячи раз на тиждень до психотерапевта лицем до лиця, шизоїдні пацієнти бувають вдячними, коли терапевт обережно уникає передчасного зближення і вторгнення. Дійсно, шизоїди "ховаються", є великими затворниками, а їх особистісні особливості включають "алергію" на те, щоб бути об'єктом уваги, і крім того, шизоїди бояться опинитися виставленими на загальний огляд як диваки і божевільні. Поведінка, нормальна для шизоїдної особистості, безумовно може імітувати ранні стадії розвитку шизофренії. Марта Калина.
Из ветки форума: Терапия при шизоидном расстройстве личности...

Ефективність скайп-консультації залежить не тільки від професіоналізму психолога, а й від індивідуальності клієнта, від конкретного питання.З практики: для підлітків та дітей така консультація не підходить. Для дорослих - результат залежить від бажання клієнта розв’язати проблему, а не просто відмітитися "Я ходив до психолога".
Из ветки форума: Видео консультации...

Шановний колега! Труднощі у роботі психолога можуть торкнутися кожного. Вони не вказують на слабкість або зниження професіоналізму. Зверніться до супервізора, бо зробити анкету у форматі форуму це дійсно не можливо..
Из ветки форума: Анкета...

Проведите тест жизнестойкости, который представляет собой адаптацию Леонтьевым Д.А. опросника Hardiness Survey, разработанного американским психологом Сальваторе Мадди.
Из ветки форума: Діагностика депресії...

Добрый день! Ви хотите стать успешной? Это правильное решение, но этого мало. Ответьте, вы хотите измениться? Если – да, то начинайте прямо сейчас! Формула Успеха – “Хочу-Могу-Делаю”.
«Хочу» - это ваша цель, сформулирована максимально чётко (обязательно на бумаге), чтобы в сознании ясно раскрывался конечный результат – чего именно вы хотите достичь. Стремление к цели – сила, внутренняя энергия. Для этого вам необходимо избавиться от комплексов. сформировать мощную мотивацию. Сначала поставьте перед собой не глобальную цель, а маленькую, например, бегать утром или ходить в бассейн и примените формулу успеха.
. «Могу» – всепоглощающая вера в себя и свои силы. У вас заниженная самооценка. Вы пишете: «я практически необучаема, отсутствует хорошая соображалка», «считаю себя абсолютной бездарью» и т.п. Самооценка – является определяющим фактором в достижении цели. Если есть мощная уверенность в себе, то человек достигает поставленную цель независимо от того, поддерживают его другие люди или палки в колёса ставят. Займитесь аутотренингом на уверенность в себе.
«Делаю» – сила активности, способность эффективно действовать до результата! Эффективное действие и сила активности – не предполагает бездумное и механическое совершение физических действий. Необходимо научиться анализировать ситуации, свои действия, свои мысли, искать разные варианты и выбирать лучшие; формировать новые навыки и применять свои знания; устранять ошибки. Усиление активности, почти всегда предполагает устранение лени и формирование такого качества, как «Дисциплина». Дисциплина даёт возможность не просто действовать, а что важно для достижения долговременных целей, действовать систематически.
Успехов Вам, в достижении желаемого Успеха, который имеет главные три составляющие – «Хочу-Могу-Делаю».
Из ветки форума: Я не могу себя принять.Отсутствие жизненного ориентира...