У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


ПОКАРАННЯ ДИТИНИ

У Психолога » Батьки й діти » ПОКАРАННЯ ДИТИНИ

Ця тема є надважливою у вихованні дітей. Тому сьогодні хочу висвітлити деякі ключові моменти.

покарання дітей

Коли ми хочемо покарати дитину, ми: або кричимо, або даємо підсрачник, або беремо і струшуємо її. Тілесні терапевти говорять цікаву річ. Коли мама чи тато збуджені, на межі, і хапають дитину за руку. Або ж вдягаєте їй шапку, а вас аж трясе від злості. Тіло дитини у цей момент сприймає це як удар. Це все рівно, немов би ви дали по жопі або штовхнули. Тіло дитини реагує однаково!!

Тому (зверніть увагу!): доторкатися до дитини, коли ви у стані гніву, не потрібно!

Кого ж треба торкатися? Себе! Підіть у іншу кімнату, дайте собі підтримку (обійміть себе руками), зробіть 10 глибоких вдихів і видихів. Приведіть себе в порядок.

Підберіть дитячого психолога онлайн або в містах України.

Не чіпайте дітей, коли ви "на взводі" з будь-якого приводу!

Дитяче тіло дуже чутливе. І воно не розуміє, за що в нього полетів заряд негативу, який вивернув його душу...

Як діти реагують, коли батьки у такому стані до них доторкаються? Вони це все накопичують. І потім у найбільш не підходящий момент, коли, наприклад, потрібно швидко щось зробити, у дітей включається відкат, помста.

І вони не хочуть, але це безсвідомий процес. І ми кажемо: "Ти що, мені на зло робиш?! Я ж вже 300 разів про це повторила!"

А вони не на зло! Це не керований процес. Бо рано чи пізно це повинно вийти (бо ніщо не зникає в нікуди...)

ФІЗИЧНІ ПОКАРАННЯ В СІМ'Ї

читайте також:

Почему дети лгут? Для начала, давайте разберемся, почему ребенок солгал? Скорее всего подобная ситуация когда-то уже была ...

Доверие в отношениях с детьми для родителей с гиперопекой «Мой ребенок не такой: он несамостоятельный, доверчивый, все принимает близко к сердцу.» Тут можно увидеть родителя с чертами гиперопеки. Так сильно опекает он своего ребенка не для самого ребенка, а для себя. Ведь очень приятно и удобно, когда кто-т

запитати психолога онлайн

Якщо бити хловчика в дитинстві, то найближчим часом він перетворюється на юнака, а потім - чоловіка, який буде проявляти зовнішню агресію. У якого буде низький рівень навчальної мотивації, низький рівень впевненості в собі. І постійна конфліктизація ситуацій, у які він буде потрапляти.

Якщо батьки б'ють дівчинку, коли вона маленька, це повертається абсолютно іншим боком. І частіше за все це проявляється в тому, що дівчинка починає карати сама себе. Вона буквально обирає собі у друзі людей, які її ображають. Коли стане вже дівчиною, то обиратиме партнерів, які ображатимуть її фізично у тому числі. І вона постійно карає себе в середині самоїдством, що у підсумку призводить до порушення здоров'я і соматичним захворюванням.

Дуже важко дітям, яких б'ють в дитинстві, виражати гнів у дорослому віці. І дуже важко у житті навчитися радості і вдячності. Діти, яких б'ють в дитинстві, виростають у не вдячних дорослих!

Тож яке майбутнє ви обираєте для власних дітей?

У Психолога » Батьки й діти » ПОКАРАННЯ ДИТИНИ
психолог

Оцінка публікації
сподобалося: 1 з 1 оцінювачів
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія roditeli-deti Великий спорт: темні сторони медалей…

Батьки вирощують дітей-чемпіонів, наче овочі на продаж. На Зимовій олімпіаді 2022 розігралася справжня трагедія – в жіночому одиночному фігурному катанні. 15-річна дівчинка Каміла Валієва з Росії (хто б сумнівався, але про це - згодом), що приймала

психологія roditeli-deti Хорошая плохая мать

Дорогие выросшие дети, мальчики и девочки! Вы даже не представляете, как маме больно знать, что она является источником ваших проблем во взрослой жизни. Пусть даже не всех, но базовых! Ведь это мама приводит нас в мир, научает распознаванию эмоций...

Усі публікації розділу Батьки й діти ᐉ

 
Обговорення "ПОКАРАННЯ ДИТИНИ"

Коментарів 2

Актуальна тема у наш час. Все більше батьків з дітьми потребують допомоги.

У житті дитини мають бути покарання, правила, заборони та похвала. Основна мета покарання – це показати та сформувати у дитини правильне уявлення про межі дозволенного. Робити це треба обережно, так, аби не сформувалися такі риси характеру, як егоїзм та неповага до інших людей, залежність від думок інших. Батькам виплескувати свої емоції на дитину не можна. Щоб дитина не зробила – покарання має бути спокійним та стриманим.

Стосунки дитини з батьками формують моделі її поведінки на подальше особисте й професійне життя. Від того, скільки дитина отримала батьківської любові, уваги і піклування, залежить її власне ставлення до інших у дорослому віці.

Але глибока дитяча образа може спричиняти не лише проблеми у дорослому віці (уникання близьких стосунків, розвитку узалежнень, пасивності, безініціативності, страждань від зради, покірності чужій волі), а й вигоди, Потрібно бачити й це. Це підсвідома вигода, бо той, хто погоджується на роль жертви, вже не зобов'язаний щось вирішувати або за щось відповідати. Людина фактично не бере відповідальності за власне життя. Адже всі невдачі може «списати» на «поганих людей», які її не цінують, не поважають, не люблять. Вона, по суті, так і залишається маленькою дитиною, яка не змогла вирости.

100%! Повністю з Вами згідна!
Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr