У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Чоловік може поглядати на інших жінок в різних випадках. Розглянемо найпопулярніші з них:

 • Чоловік може поглядати на інших жінок в різних випадках Виникла проблема близькості між партнерами. Він думає над актуальністю ваших стосунків, порівнює вас з іншими жінками і відношення інших жінок до своїх чоловіків.
 • Він дійсно бажає стосунків із іншими жінками. В чоловіка може бути дещо специфічне уявлення про принципи функціонування сім'ї та місце жінки в ній.
 • Просто так. Внаслідок доеволюційної програми продовження роду. Це відбувається через специфіку роботи мозку. Чоловік інстинктивно дивиться на інших жінок дітородного віку, особливо якщо вони відверто демонструють певні частини тіла.
У Психолога » Психологія відносин » Чоловік може поглядати на інших жінок в різних випадках. Розглянемо найпопулярніші з них:

Що думає жінка, коли помічає, що чоловік поглядає на іншу:

 1. Жінка думає, що чоловік вважає іншу жінку більш привабливою ніж вона, тобто порівнює їх.
 2. Чоловік дистанціюється від неї, віддаляючись від стосунків. У жінок виникає почуття непотрібності і страх, що чоловік покине її.
 3. Чоловік довго буде думати про іншу жінку, на яку він подивився і в своїй уяві малювати сцени зради, або виходу із діючих стосунків.

Давайте спробуємо розглянути ці запитання. Відповідь на перше-іноді так. Звісно можна знайти на пляжі чи в парку когось привабливого фізично, та насправді ЦЕ НЕМАЄ НІЯКОГО ЗНАЧЕННЯ.

Що стосується другого запитання, то якщо ваші стосунки розвиваються гармонійно, то чоловік хоче вас, він хоче бути поряд з вами, він близький вам, він кохає вас і не відчуватиме того спектру близькості з іншою людиною так як відчуває з вами.

Відповідь на третю тезу-найпоширеніший варіант, над яким жінки часто роздумовують неправильно. Чоловік звісно буде звертати увагу на жінку, яка демонструє перед ним свою сексуальність, проте він не завжди пам'ятатиме її. (Питання, що в подальшому чоловік робитиме є пріоритетним. Ми розглянемо в цьому пості нижче.)

Підберіть психолога для пар онлайн або в містах України.

Коли жінка, яка привертає увагу чоловіка елементами сексуальності зникає із його поля зору-зазвичай він повністю забуває її. Найчастіше чоловік забуває, що він на когось дивився протягом дня. Проте це пам'ятає дівчина або дружина, яка ввечері може запитати його про ці погляди і чоловік щиро не пам'ятатиме цього.

Що насправді важливо у розгляді цього питання?

Питання не в тому, що ваш чоловік подивився на іншу жінку, питання в тому, що він зробив потім, або що це про вас. В останньому випадку, можливо, ви не пропрацювали питання своєї впевненості, відчуваєте другосортність по відношенню до інших жінок, занадто ревниві, маєте низьку самооцінку і т.д.

Проте є тривожні сигнали, на які вам просто необхідно звертати увагу. Певна небезпека в цих поглядах іноді є. Для того, щоб виокремити цю небезпеку необхідно дати відповіді на такі запитання:

 • Чоловік подивився на іншу двічі, тричі і більше разів?
 • Він посміхнувся незнайомці чи подав їй якісь жести флірту?
 • Він намагається привернути її увагу, потрапити в її поле зору?
 • Він намагається залишити вас на одному місці, а сам потрапити до іншого місця наодинці (можливо в її поле зору)?
 • Він поводить себе неприродньо, демонструє вам невмотивовану агресію?

Якщо відповіді на ці запитання негативні, то ніякої проблеми немає. Більше того, один єдиний фактор не свідчить про те, що чоловік зацікавився іншою. Про це може свідчити сукупність кількох факторів.

читайте також:

«Да» и «нет» - наилучшие регуляторы отношений в семье, в паре и социуме Есть три категории людей: те, кто почти никогда не говорит «нет» и отвечает всегда «да» на любые просьбы окружающих людей, другие - те, кто почти всегда говорит «нет» - из их уст редко услышишь согласие «да», и те, кто в равной степени способны к обо

Знакомства на неосознаваемом уровне

запитати психолога онлайн

Що робити?

Якщо вам важливі стосунки з цією людиною, то завжди варто окреслювати межі прийнятної і неприйнятної поведінки.

Якщо чоловік активно поглядає на інших жінок, фліртує з ними і т.д. варто обговорити це наодинці.

Є речі, які можуть бути болючими для вас і якщо людина зацікавлена у продовженні стосунків, то вона змінюватиме свою поведінку відповідно. Якщо поведінка не змінюється, то варто замислитися над цінностями партнера та його відношенням до вірності у парі.

Я спілкувався із парою, в якій молоді люди сідають вдвох на лавочці в парку і розглядають тіла перехожих, оцінюючи їх. При цьому жоден із них не задумовувався над зрадою чи якоюсь іншою дією до сторонньої людини, за їхніми словами. Можна сказати, що це така собі сексуальна гра, яка влаштовує обох партнерів.

Варто пам'ятати, що в стосунках є речі, які не подобаються, а також і компромісні речі. Проте в здорових стосунках завжди є чітко окреслені межі неприйнятної поведінки для того чи іншого партнера.

Якщо вам болить, а ви боїтеся про це сказати такій близькій для вас людині, то це свідчить про психологічні проблеми, які заведуть ваші стосунки невідомо куди.

Діліться своїми переживаннями з партнерами, окреслюйте межі неприйнятної поведінки і працюйте над своєю психічною гармонією.

Пам'ятайте, що чоловіки дивляться на інших жінок переважно внаслідок ще доеволюційної програми продовження роду і  зазвичай вони не надають цьому жодного значення. Раз поглянули, оцінили, забули. В такому порядку. А ви пам'ятатиме цей погляд і надалі?

Якщо інформація була вам корисною-коментуйте та поширюйте її в соцмережах. Якщо я забув згадати про якийсь аспект поведінки-доповніть мене в коментарях. Будьте щасливими та в гармонійних стосунках.

У Психолога » Психологія відносин » Чоловік може поглядати на інших жінок в різних випадках. Розглянемо найпопулярніші з них:
психолог

Оцінка публікації
сподобалося: 2 з 2 оцінювачів
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія psihologiya-otnosheniy «Хорошего мужика надо самой делать, а не готового получать»

Огромное количество девушек начинают отношения с теми, кто их не устраивает, чье отношение откровенно обижает, ранит, чьи недостатки не принимаются и вызывают злость. Она начинает лепить того самого хорошего мужика, про которого ей рассказывали бабушка и мама, и чаще всего, что она наблюдала в своей семье, ко

Усі публікації розділу Психологія відносин ᐉ

 
Обговорення "Чоловік може поглядати на інших жінок в різних випадках. Розглянемо найпопулярніші з них:"

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr