У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Галина Миколаївна Хилюк Рівне Центр

психолог    Галина Миколаївна Хилюк
12-06-2019 Галина Миколаївна Хилюк додати у вибрані

коментар
Анкета цього психолога не оновлювалася понад півроку. Перевірте інших психологів в Рівне
Років досвіду психологом Років досвіду: 8
Освіта
- Вінницький Національний медичний Університет ім. М. І. Пирогова (1999-2005)
- курси підвищення кваліфікації
- Інститут психічного здоров'я при Українському Католицькому Університеті з " когнітивно-поведінкової терапії", акредитована відповідно з стандартами Української та Європейської асоціацій КПТ
- тайм менеджмент
-UPDATE-CBT-2018- 2021
- терапія сфокусована на співчутті при Польській асоціації КПТ
- схема- терапія Українська асоціація КПТ, учасник секції схема-терапії, супевізії схема-терапії
-навчання: кризове консультування, підтримуючі групові супервізії для консультантів і психотерапевтів- Польський осередок "Поза схемами"; "Плекання резільєнтності під час війни"
-
- щомісячні супервізії, групові супервізії
- зараз спеціалізоване навчання при «Інститут Розладів Сну та Психотравматичних Розладів» " Сон,стрес, травма" Україна- Париж
- навчання по маркетингу (Москва)
- діючий член Української асоціації Когнітивно-поведінкової терапії
Досвід психологічної практики
- індивідуальна терапія з клієнтами із України, Польщі, Німеччини, Ізраїль, США, Італія
- Індивідуальна психотерапія офлайн/онлайн
- постійні супервізії і інтервізії
- більше 6000 тис. год. терапії з клієнтами
- досвід роботи як когнітивно-поведінковий психотерапевт 7 років

Працюю з запитами
-тривожні розлади: панічні атаки, нав'язливі думки, переживання, травми, тривога за здоров'я, сором'язливість
- депресія
- розлади гніву
- розлади харчової поведінки(анорексія, булемія)
- самоушкоджуюча поведінка
- вегетосудинна дистонія, психосоматика
- розлади сну
- розлади особистості
- розлади особистості
- самооцінка
Використовую підходи та техніки
Арт терапія
Когнітивно-поведінкова психотерапія

терапія сфокусована на співчуття
Розцінки приховані, тому що Галина Миколаївна давно не оновлювала своїх даних.


Основне
місце прийому клієнтів
   в Рівне, Центр , ул. Мицкевича,32
Сертифікати про додаткову освіту
Відповіді 50
В порядке ли я?
Вам желательно обратиться к психиатру.
«Резкое появление состояния тревоги, в теле становится неуютно, хочется исчезнуть, поменять оболочку »;. Сколько по времени длиться это состояние? Какими еще телесными симптомами сопровождается? Страх смерти или страх потери контроля?


«Беспрерывный неконтролируемый поток мыслей, непрекращающийся даже во сне, спонтанное принятие решений, нет конкретного мнения, либо оно двойственно и противоречиво в разное время»;
Что это за мысли? Переживания или навязчивые страхи? Много сомнения, страх ошибиться в решении?
Сонный паралич и напряжение в теле симптомы тревожного расстройства, так и дереализация и деперсонализация.
Ответ отредактирован автором 02-12-2019 23:22:36

Ответ отредактирован автором 02-12-2019 23:26:08

Проблемы у ребенка 4 лет
Согласна с коллегами, нужно полное обследование, плюс консультация детского психиатра.
Страх болезни ребенка
Ваше состояние по описанию очень похоже на тревожное состояние. Вам нужна помощь психотерапевта, чтобы научиться побороть страх неопределенности. Выбор за когнитивно-поведенческой психотерапией.

Бесплатная рассылка интересностей!

Парень перестанет бить?
Що Вас змушує залишатись у стосунках з людиною, яка Вас принижує і б'є? Чи Ви вірите, що колись це зміниться?
Когда все это закончится?
Добрый день, Валерия! Ваше состояние действительно сложное, боль в ваших словах. Не хочу вас утешать, вы мало поверите в утешение. Самое худшее, что мы делаем себе это моральное самобичевание. Ответы на ваши вопросы могут не изменить вашего состояния, лишь вызывает жалость к себе и обиды. Очень много страха в вашей жизни. Наверное, вам нужна помощь специалиста- психотерапевта. Желаю Вам удачи.
Проблеми з концентрацією уваги
Доброго дня! Раджу звернутися спочатку до невролога. За обстеженням без консультації лікаря діагноз не встановлюється. Це лише обстеження, що може підтвердити чи ні органічну патологію, але без лікаря нічого не означає. Зверніться за консультацією для початку до невролога, ендокринолога. А вже потім до психолога.
Постоянные пережевания и чувство тревоги
Ваше состояние носит название: Генерализованное тревожное расстройство. Чтобы состояние не ухудшалось не надо обдумывать свои переживания. Большая часть ваших переживаний гипотетические, сейчас нет проблемы, вы переживаете наперед. Главное не копаться в себе. Ваш страх ничего не значит. Обратитесь за помощью к когнитивно- поведенческому психотерапевту, только эта терапия сейчас вам подойдет. Успеха Вам.
Причины моего состояния
Добрый день! Симптомы которые Вы описали могут быть при многих заболеваниях. Заочно ставить диагноз нельзя. Для этого нужно обратиться к специалистам: невролог, эндокринолог, терапевт. Они определят что Вам нужно будет далее делать. Самолечение не очень хороший вариант.
Реально ли самостоятельно излечиться при ВСД? Что для этого сделать? Опасно ли это?
Доброго дня! В нас теж немає діагнозу ВСД, але є соматоформний розлад- це сукупність синдромів. Треба врахувати, що це психогенне захворювання з різноманітними тілесними проявами. Можна проконсультуватись у лікаря (сімейний чи невролог), але будь- яке лікування буде симптоматичним, а не патогенетичним , тобто не на причину. Так як, це психогенне захворювання потогенетичне лікування це психотерапія або/і антидепресанти. Якби це вас не турбувало ви б про це не написали, тому така думка, що ви потребуєте допомоги психотерапевта. Але зрештою вам вирішувати.
Как справитися
Доброго дня! За тим як ви описали свій стан це схоже на невроз (тривожний розлад). Тілесні симптоми, на які ви вказуєте це звичні скарги всіх хто страждає цим. Але це зворотній процес якщо з цим працювати. Ваше намагання проаналізувати, знайти причину ваших страждань, тілесних відчуттів, думок, переживань буде лише погіршувати ваш стан. Можна, звичайно, шукати різні техніки на зняття тривоги і зменшення тілесних відчуттів, але вони лише тимчасово будуть допомагати і не навчать вас як з цим справлятись. В такому стані за світовими протоколами показана когнітивно-поведінкова терапія як терапія першої лінії. Вона короткотермінова, структурована, направлена на роботу над проблемою клієнта.
Что со мной?
Доброго дня! Важливо, щоб рідні знали і розуміли, що з вами відбувається. Тому, варто про це сказати своїм батькам і попросити у них допомоги. Вони вирішать як краще. Варто звернутися з батьками за допомогою до психіатра.
В последнее время я подавлена
Доброго дня! Щоб зрозуміти, що з вами і як саме Вам допомогти потрібен психотерапевт. Ваш постійний аналіз "як у мене і як у інших" вам шкодить.
депресия
Все це вказує на ймовірність тривожного розладу (невроз), але щоб Вам допомогли, якщо Ви обстеженні у лікарів (кардіолог, невролог, ендокринолог). Вам потрібно не шукати поради в інтернеті і на сайтах, а звернутися за індивідуальною психотерапією до когнітивно-поведінкового психотерапета.
Бесит медлительность. Нервы.
Чтобы разобраться нужна индивидуальная терапия, где вам помогут научиться справляться с тревожностью и расслабляться.
депресия
Дуже Вам співчуваю. Насправді, навіть якщо ми і розуміємо, що так жити не можна від цього нічого не зміниться. В такому стані варто звернутися до лікаря психіатра, щоб встановити діагноз і можливо медикаментозне лікування.
Публикації психолога 2
Відео психолога 2
всі категорії ...

Тренінги 1

23-05-2020 - 25-07-2020
онлайн
Хороший-поганий стрес
Цей курс для тих хто не справляється з тривогою, неспокоєм, страхами. Для тих хто страждає тривожним розладом. Для тих, хто хоче розвинути свою...

Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr