У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Про літературу та важливість особистісних змін у період війни

У Психолога » Війна » Про літературу та важливість особистісних змін у період війни

Україна давно зустрічається із випробуваннями. Здавалося, що ситуація і так доволі погана, як мінімум економічно, втім відбулися події, які куди гірші, ніж все, що було до цього. В незалежній Україні повномасштабна ВІЙНА...

В цей непростий час я б хотів, щоб ми звернули свій погляд на літературні принципи. 

Часто досвідчені письменники свідомо закидають свого головного персонажа у максимально трешові, важкі та проблематичні ситуації. І вихід звідти забезпечується вольовим рішенням, силою духу, самопожертвою та загальним перетворенням особистості героя.книги про війну

Нюанс полягає в тому, що вийти із важкої ситуації "старим собою" не виходить і в жодному випадку не вийде. Випробування, які не вбивають починають загартовувати (пам'ятаємо - все, що не вбиває - робить сильнішими). Особистісна зміна дозволяє здолати труднощі. 

В контексті змін і особистісного перетворення безпорадне запитання "за що мені це все?" перетворюється в осмислене "для чого?". Про це, до речі, стосовно головного героя в інтерв'ю про свій фільм "Носоріг" говорив український режисер Олег Сєнцов.

Зверніться до психолога безкоштовно з приводу війни або поставте питання на форумі.

Яким чином літературний принцип пов'язаний із українським народом і чому потрібно його використати для боротьби з війною? 

Найперше, друзі, нам необхідно вижити: вижити на рівні особистості (це більше ніж просто біологічне виживання), вижити як українському народу та як частині європейської цивілізації. Єдиний спосіб зберегти життя на цих рівнях-це перемогти окупанта з його варварством, вандалізмом і проявами антигуманності. 

А перемогти ми можемо, друзі, тільки змінюючись на особистісному та суспільному рівні. Зміни на суспільному рівні уже помітні неозброєним оком не тільки в Україні, а й в цілому світі.

 

Як щодо змін на особистісному рівні? Це питання для кожного і даючи собі відповідь пам'ятайте про літературний принцип "старий я" не зможе подолати надважку перешкоду війни.

 

читайте також:

Чому наш ворог приречений на поразку? Як психолог і як громадянин України сьогодні я спробую пояснити чому наш ворог приречений на поразку у війні, яку сам і розв’язав. Враховуючи помилки історії кожен українець знає, що вірити росії не можна

Война и мир или Реальные последствия нереальных страхов Психологические опасности войны и как их избежать. Как влияют на мозг новости, переполненные сценами насилия? Последствия военных стрессов. Признаки посттравматического синдрома.

запитати психолога онлайн

Навіть жертвуючи власним життям українці продовжують життя для українського народу, культурної цивілізації та підтримують існування ціннісної Європи. 

Давайте ставати новими, друзі, і як в багатьох літературних історіях, нові ми здолаємо будь-яку пітьму!

У Психолога » Війна » Про літературу та важливість особистісних змін у період війни
психолог

Оцінка публікації
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія voyna Дієві ліки від «відчуття провини» для тих, хто зараз не вдома

Ми реально сильна, мужня, талановита, багата на людські й природні ресурси нація та країна. І пекельно боляче усвідомлювати, що в деяких ключових аспектах найбільша небезпека, «зрада» та зараза сидить у головах та в подвійній моралі, а деякі роками

психологія voyna Парадокс Стокдейла: стійкість на противагу оптимізму

Ми відзначили першу річницю початку повномасштабної війни в Україні. Те, що видавалося бігом на коротку дистанцію у “2-3 тижні”, все більше нагадує тривалий марафон. «Ніколи не плутайте віру в те, що ви переможете, із суворою необхідністю тверезо дивитись на факти, хоч би якими жахливими вони не були».

Усі публікації розділу Війна ᐉ

 
Обговорення "Про літературу та важливість особистісних змін у період війни"

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr