Upsihologa Logo
У психолога Українські психологи
Наживо:
question author 1 година тому: «ремарка,я все життя була позитивною людиною, у всьому була оптимісткою,але чомусь втратила зовсім смак до життя за ці роки»
question author 3 години тому: «мне почти со всеми скучно, а если и интересно, не на долго, а потом неделя одиночества-отката, вообще ненавижу свой фактор социального животного,было бы мне не одиноко, та срал я н»
question author 6 годин тому: «Минув тиждень після мого рішення. Ще два дні ми переписувалися в дуже різкій формі, намагаючись довести кожен свою правоту. Коли зрозуміли, що далі вже нема куди, він сам написав «»

Про вибір і відповідальність

More from this author

Про вибір і відповідальність

вибір
Про вибір.

Вибір... Здається, що це дія, яка робиться у визначних ситуаціях, і потребує виваженості, врахування усіх обставин, і так далі.

Насправді, ми робимо вибір щохвилини. Прокинутись о шостій, чи ще "п'ять хвилин" поспати :) , випити чай чи каву, відповідати на дзвінок, чи ні, таких ситуацій набігає безліч за один день. І багато з них ми вирішуємо автоматично, швидко, навіть не замислюючись.

Але іноді в житті трапляються несподівані сітуації, які потребують швидких рішень, коли часу на обдумування особливо немає. І як же тоді бути? 

Вибір все одно потрібно робити. І підсвідомість нас може штовхнути на такі дії, які нібито нам взагалі не властиві. І людина потім дивується: "це на мене зовсім не схоже", "при інших обставинах я б ніколи так не зробив"...

Та коли все вже відбулось, важливо усвідомити, що вибираючи відкрити одні двері, у той самий момент ми автоматично закриваємо інші. І нам вже ніколи не дізнатись, що б було, якби ми відкрили б ті інші двері. 

І ключ до спокою у таких ситуаціях можна віднайти тоді, коли ми приймаємо свій вибір, беремо відповідальність за своє рішення. Бо коли людина, зробивши вибір, увесь час шкодує про це, виникає внутрішній конфлікт. 

І, як наслідок, роздратованість, звинувачування оточення та зовнішніх обставин у тому, що життя складається не так, як хотілось.

Та очікування, що прийде, або знайдеться ХТОСЬ, хто зможе усе вирішити. На жаль, у такому очікуванні може промайнути все життя, а "принц на білому коні" так і не з'явиться.

Вибір завжди дається нелегко, особливо якщо від нього залежить майбутнє. Але ніхто за Вас його не зможе зробити. Тому, що це тільки ВАША особиста можливість стати щасливим, досягнути саме Вашої мети. 

Нехай кожен із Ваших щоденних виборів складеться у результат, до якого Ви так прагнете :)




Опубліковано:

Коментарі
Коментувати
Поки що немає коментарів
Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся. Увійти / Зареєструватися