У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Ірина Віталіївна Нізовцева Київ лише онлайн

психолог    Ірина Віталіївна Нізовцева
03-04-2020 Ірина Віталіївна Нізовцева додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 20 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 11
психолог
Освіта
1998 -2000р. - Донецький інститут післядипломної освіти. Практичний психолог. Сертифікати: 2008 - 2015р. – Стандарти Європейської Асоціації Гештальт Терапії, Гештальт інститут, 1-2 ступені, гештальт- терапевт, 2003р.-Українського Науково-методичного центру психології та соціальної роботи «Теорія та практика психологічного сімейного консу-ня», 2012р.-Гештальт- інтенсивну «Одисея Гештальту на Кароліно-Бугазе», 2023р.- Gestalt Institute of SPb «Eating disorders» (Розлад харчової поведінки), курс «Моя дитина у безпеці» (психосексуальний розвиток дітей та підлітків), тощо. Сертифікати тренінгів Офісу Координатора проектів ОБСЄ, Canadian Society for International Health, International Fundraising Consultancy, тощо. Сертифікати Психологічних конференцій.
Досвід психологічної практики
Психотерапевтичний досвід очних та онлайн консультацій біля 10 років, з 2013р. Запрошую вас разом змінити те, що бентежить та хотілось би змінити, що робить життя нестерпним, в т.ч.: 1) підвищена тривожність, дратівливість, депресивні стани, страхи, психосоматичні розлади (порушення сну , апетиту, хронічні хвороби), 2) різні види адаптації (еміграція, зміни у житті), екзистенціальні кризи «Не знаю чого хочу?» або відсутність сенсу життя, прокрастинація, 3) кризи у відносинах (болючий вихід із шлюбу/ стосунків або нові стосунки, втрата близької людини), формування екологічних комфортних стосунків, 4) любов до себе (самооцінка, стабілізація комфортної ваги, зовнішність). При роботі з горем, травмою усвідомлюю про біль клієнта та потребу у особливій професійній підтримці. Мови: українська, російська.
Працюю з запитами
Ціна з Кодом в Viber смс “MyLife” на перші 2 сесії - 850 грн. Тільки онлайн (USA, Georgia). Зміна місця мешкання не буде перешкодою щоб підтримувати себе. Навіщо терпіти біль, погане самопочуття, незадоволеність своїм життям чи стосунками? Ми разом пройдемо шлях ваших змін дбайливо, м'яко, у вашому темпі на стільки, на скільки ви готові. Практикуючий психолог, гештальт - терапевт, біля 10р. практика допомоги клієнтам. Українська та російська мови.
1500 грн


Основне

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 2. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.

Сертифікати про додаткову освіту
МГИ, Общество практикующих психологов «Гештальт - подход»
місяців: 84
Гештальт-терапія

Відповіді 276
Не могу доставить себе удовольствие
Да, сложную и важную вы тему подняли, спасибо.
Согласна с коллегами, много всего переплетается и усиливает друг друга - Установки из семьи, школы + 1-й опыт отношений с непонятным удовольствием...
Если для вас важно попробовать самой разобраться, то может начать с самого простого - понаблюдать где вы бываете в удовольствии, например, с какими людьми, за какими делами... Какое оно ваше удовольствие? Возможно ваше тело не очень знакомо с удовольствием?
А потом уже двигаться в сторону секса. Ведь секс, в любом его проявлении, - это вершина удовольствия )).
Я не хочу быть геем, но мысли об этом убивают
«толи как то накрутил себя толи еще что то, но мысли о ней так не оставляют меня»;
Очень понравилась эта ваша фраза )). У вас такой прекрасный возраст и впереди еще столько возможностей. Зачем спешить? Попробуйте по-исследовать себя, свою сексуальность, себя в отношениях, чтобы сориентироваться каких вы отношений хотите в будущем и, чтобы негативный опыт отношений не оставлял такой сложный эмоциональный след...
Співзалежність у дружбі?
«якщо я дружу, то підтримую цю людину, вкладаюсь емоційно в ці стосунки, я емпатична, завжди вислухаю і я вкінці як запасний варіант )))як пояснити цей феномен ?Я теж пробувала забивати на всіх,займатися своїм життям ,але від цього в мене приятелі не зʼявлялись ))) »;
Доброго дня)). Схоже у вас є унікальна здатність до глибоких стосунків.
Та можливо, що у таких стосунках із особливою близкістю ви отримуєте (або прагнете отримати) щось дуже потрібне, важливе для вас. Наприклад, іноді ми шукаємо для дружби людину, яка має схожі ціннсоті або хоббі, або має чудові здібності підтримувати, надавати потрібну допомогу тощо.
Що такого сособливого ви отруєте для себе у дружбі? Якщо це цінне для вас, то це те заради чого ви так вкладаєтесь... Та дуже боляче кожній людині, якщо вона не отримує у стосунках того, заради чого так вкладалась...

Бесплатная рассылка интересностей!

Не хочу идти на сеанс к психологу
«Был на нескольких сеансах у психолога, на последний шел через силу, а теперь и вовсе нет желания идти, хотя проблемы не решил. »;
Если вы были уже на нескольких сеансах, значит у вас с психологом выстроился психотерапевтический альянс / отношения. Вы можете попробовать опереться на них и прямо рассказать психологу о том, что идете на сессии через силу. Обычно это очень помогает выстроить дальше комфортную для вас работу/ помощь...Удачи ))
проблеми з навчанням
«через повномасштабне вторгнення останні 3 роки я навчаюсь онлайн. навчатись з кожним днем вже важче і важче і на сьогоднішній день я майже не навчаюсь. я у 10 класі»;
У шкільні роки може навіть незначний стрес забирати ресурс/ сили та знижувати бажання навчатись.
Чи підтримують вас батьки? Наскільки гарні у вас із ними відносини, чи можете ви із ними про це поговорити та попросити допомоги від них?
Та судячи з того, що є або були сварки у сім"ї, то вам потрібна психологічна підтримка. Можливо є шкільні психологи онлайн?

Відредаговано автором 21-01-2024 23:07:46

Припадки страха
«На меня напал страх и я не знаю,что с этим делать»;
Как часто у вас появляется такое состояние? во сне или наяву... То как вы описываете его очень похоже на описание Панической атаки/ ПА. Как часто вы испытываете страх?
Стосунки
"Дякую, ініціатором розставання був хлопець, розставання було не зрозумілим. Незнаю і не можу розібратися у собі на даний момент. Що я хочу, чи строяти нові відносини з теперішнім, чи повернути минуле. Це убиває з середини."
Приношу свої вибачення, хотіла навпаки поставити вашому питанню лайк, а чомусь поставилось "негатив" та не змінюється.
Гарно описуєте. І тому зроуміло чому ці відносини не відпускають... Бо в них не було етапу завершення, що не уможливлює зробити вибір "Чи я хочу їх завершити бо вони мене не задовольняють? Чи я хочу їх продовжувати, але на інших домовленностях?".
Спробуйте зустрітись з хлопцем із минулого та все обговорити, щоб зробити вибір - "Чому ми розсталися? Що було в наших стосунках, що подобалось або не подобалось тобі та мені? тощо".
Поки ви для себе не зробите вібір щодо минулих стосунків, вкрай важко буде будувати нові....
Сімейні стосунки
Доброго вечора)) Схоже що ваша дружина дуже на щось ображена. Бо 3 місяці без близкості це забагато та про щось, що їй дуже не подобається. Можливо що саме уваги або ніжності (без крику) їй і не вистачає?
Чи пробували ви ставити їй прямі питання? Наприклад, “Що тебе не задовольняє у наших стосунках? Щоб ти хотіла щоб змінилося? Якої близкості ти б хотіла, чого саме?”.
Ще, в таких обставинах дуже гарно допомагають консультації із сімейним психологом.
Стосунки
Дорого вечора. Дуже співчуваю вам, бо такі обставини справді можуть давати відчуття “загненості у глухий кут”. Із колишнім у вас були достатньо довгі відносини, від яких залишається відчуття глибокої близкості, вже як член сім”ї. Ще й після таких довгиг стосунків пройшло замало часу (лише рік), щоб спогати або рани не турбували вже. До того ж, хто був ініціатором розставання та було воно спокійним із обговоренням причин?
А нові відносини потребують ресурсів, енергії та відсутності спогад про минуле.
Чи є у вас хтось близький (рідні, подруги ...), з ким би ви могли поспілкуватись, обговорити минулі та нові відносини, чого саме ви б хотіли від нових стосунків або змінити у колишніх відносинах, про свої почутя до кожного з хлопців тощо?
Якщо ні, то спробуйте взяти хочаб пару сессій у психолога. Удачі вам))
Нужна помощь
«Первый мой ребёнок сейчас живет с моей мамой, недавно она узнала о моей беременности и начала настаивать на аборте »;
Очень вам сочувствую. Во время беременности быть не поддержанной близкими, это очень больно и усиливает беспомощность, страхи, тревоги. Особенно, если еще и мужчина поднимает руку.
Есть ли в вашем окружении кто-то, кто мог бы вас поддерживать - быть на вашей стороне?
Вам в этот период очень нужна поддержка.
А про маму, конечно, хорошо бы поработать с психологом, т.к. похоже, что у нее много власти в ваших отношениях. Поэтому такие ситуации скорее всего у вас повторяются...
И у мужчины тоже проявилась власть - может поднять руку...

Ответ отредактирован автором 25-11-2021 10:40:54

Ребенок, 10 лет, проблема со сном
«моей дочери снится один и тот же кошмар, она одна дома, находится в своей комнате, туда врывается мужчина, втыкает ей нож в сердце»;
Добрый день,
вашей дочери 10 лет, а значит в снах она проявляет те свои переживания, о которых скорее всего не может говорить.
Сон про страх. Принято у вас в семье говорить о страхе, испугах, тревоге?
Попробуйте с ней поговорить - Чего и Кого она боится?
Ребенка мог даже впечатлить просто фильм или увиденная история на улице, или в семье кто-то прикрикнул, приподнял руку....
тревога,подозрения
«кажется всю жизнь была паникёршей,но вот в последние 2 года всё стало просто ужасно касаемо этой проблемы.Никаких измен в жизни не было,откуда этот панический страх не знаю»;
Иногда, если отношения очень ценные, может усиливаться тревога и переходить в страх или панику.... Сколько вы в отношениях?
А, возможно, это ваша особенность таким образом находиться в отношениях....
Вы - молодец, что записались на консультацию в диспансер. Если врач-психиатр не выявит ничего, то хорошо бы поработать с психологом, чтобы понять откуда такая устойчивая тревога.
Мололой человек хочет заниматься сексом с другими девушками, сохранив наши отношения
«Я бы не хотела иметь интимные отношения с кем либо ещё, и также мне ужасно неприятно даже от мысли, что он может быть с другой девушкой, меня это ранит, и, не буду скрывать, от этого моя не самая высокая самооценка просто пробивает всё мыслимое и немыслимое.»;
Добрый день,
мне жаль, что вы в длительных отношениях столкнулись с такой ситуацией.
Со стороны это выглядит как не ценность ваших отношений для вашего партнера. Но скорее всего причины гораздо глубже...
Пробуйте опираться на свои ценности и желания в отношениях, не смотря на их длительность. Иначе вы можете начать "разрушаться" - обвалится не только самооценка, но и доверие, энергия....
Девушка хочет только развлекаться
«С ней весело, она заводная, но серьезного отношения к жизни я у нее не вижу. Родители ее не баловали, была гиперопека, но без теплых чувств. Как быть? Она повзрослеет?»;
Добрый день,
похоже, вы хорошо все понимаете.
Каждый "взрослеет" в свое время и это зависит от многих факторов, в том числе и от семейной истории...
Поэтому выбор за вами:
- поддерживать ее в таких отношениях, не давить и ждать,
- расстаться и искать себе партнершу, готовую к браку,
- взять помощь психолога, на поддержание ваших отношений....
Как остановить ревность?
«Я думаю, что он проецирует этот прошлый опыт на наши с ним отношения, подозревая меня в чем-то или как он выражается: "вдруг что-нибудь всплывет" Может, к психологу его записать? Люблю его, но устала терпеть это.»;
Добрый день,
у вас пока небольшой срок отношений,
поэтому, скорее всего вашему парню этого не достаточно для доверия.
Хороший вариант - психолог, чтобы проработать травмирующий опыт.
И хорошо бы дать время вашим отношениям, как можно больше все обсуждать, формировать взаимное доверие.
Для разных людей требуется разное время для доверия ))

Ответ отредактирован автором 15-11-2021 08:37:49

Публикації психолога 2
Інтерв'ю 8
УЧАСТЬ В ІНТЕРВ'Ю
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr