У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Мудрі цитати про відносини

Мудрі цитати на тему - «відносини», всього: 119. Додавати свої улюблені цитати про відносини можуть зареєстровані психологи нашого порталу.

Не завжди просить вибачення той, хто винен. Просить вибачення той, хто дорожить стосунками. (Еріх Марія Ремарк)

        сподобалася цитата?  

Якось переживши зустріч, людина не залишається незмінною. (Бубер Мартин)

        сподобалася цитата?  
мудрі афоризми відносини

Щоб відрізнити зв'язок від відносин, запитайте себе, чи знає людина про ваш емоційний стан і суб'єктивні переживання. Без цього інтересу, що свідчить про емпатію, між вами може бути зв'язок, але не люблячі стосунки. (Ліндсі К. Гібсон)

        сподобалася цитата?  

Емоції – це музика до танцю відносин. Коли змінюється музика, змінюється танець стосунків. (Сью Джонсон)

        сподобалася цитата?  

У взаєминах трагедія починається не тоді, коли є нерозуміння слів, а коли мовчання незрозуміле. (Генрі Девід Торо)

        сподобалася цитата?  

Здоровые отношения от проявлений неидеальности не разрушаются, а укрепляются. Нет ничего дальше и недоступнее, чем человек, лишенный недостатков. (Анастасия Долганова)

        сподобалася цитата?  

Обращайтесь с людьми так, как будто они уже идеальны, и тогда вы поможете им стать теми, кем они могут стать. (И. Гете)

        сподобалася цитата?  

В любых продолжительных отношениях любые устойчивые чувства лучше открыто выражать, а не подавлять. Если этого не делать, то такое постоянно невысказанное чувство постепенно становится ядовитым. (Карл Роджерс)

        сподобалася цитата?  

Люди с надежным типом привязанности принимают любимого человека со всеми недостатками, не боятся от него зависеть и верят в свою неповторимость и уникальность. Представителям избегающего типатакая позиция непонятна. (Амир Левин)

        сподобалася цитата?  
мудрі афоризми відносини

Себя самого по добровольному желанию изменить трудно, а другого не трудно, это просто невозможно. Ставить себе такую цель бессмысленно. Люди не поддаются переделке по чьему-то замыслу. Люди обладают таким свойством, как сопротивление материала. (В.Д. Москаленко)

        сподобалася цитата?  

Ми часто вважаємо, що, перебуваючи в добрих стосунках із кимось, ми зобов'язані відповісти на прохання «так». Іноді це здається настільки очевидним: ми забуваємо, що насправді відхилити запит не означає відкинути людину. Як тільки ми відокремимо одне від одного, ми зможемо прийняти правильне рішення, а потім знайти мужність і співчуття, щоб висловити його. (Грег МакКеон)

        сподобалася цитата?  

Співчутливе і шанобливе прийняття інших можливе тією мірою, в якій у людини відкритий доступ до розуміння та прийняття динаміки власної особистості. (Ненсі Мак-Вільямс)

        сподобалася цитата?  

Відмінності не лише загрожують та поділяють нас. Вони дають нам знання, збагачують, вносять різноманітність. Якби ми створювали близькі стосунки лише з тими, хто схожий на нас як дві краплі води, наше особисте зростання зупинилося б. (Харриет Лернер)

        сподобалася цитата?  

Люди не можуть вирішити ваші проблеми за вас. Та й намагатися не повинні, бо це не зробить вас щасливими. І ви не повинні брати на себе чужі проблеми, оскільки щастя цим нікому не принесете. Лише у нездорових стосунках люди намагаються вирішувати проблеми один одного, щоб самим відчувати душевний комфорт. (Марк Мэнсон)

        сподобалася цитата?  

...Жодна людина ніколи не зможе володіти нічим, крім власних думок. Ні людей, ні місцевість, ні речі не дано нам утримати поруч із собою тривалий час. Ми можемо здійснити разом з ними невелику прогулянку, але рано чи пізно всі ми, прихопивши із собою лише істинно наше те, чого ми навчилися, то, як ми стали мислити, попрямуємо порізно, кожен у своє нове перетворення». (Ричард Бах)

        сподобалася цитата?  

Прихована влада належить тому, хто емоційно менше залучений до відносин. (Дин Делис)

        сподобалася цитата?  

Мені не потрібен той, хто бачить у мені тільки хороше, мені потрібен той, хто бачить у мені і погане, але при цьому все ще хоче бути зі мною! (Мэрилин Монро)

        сподобалася цитата?  

Ми зав'язуємо стосунки, повні ілюзій щодо того, якими вони мають бути. Ми знаємо наперед, як має поводитися жінка, а як — чоловік. Як повинна чинити любляча людина, чим можна і чим не можна ділитися, скільки разів і як потрібно кохатися, що ми повинні робити разом, а що порізно, і т.д. Ні для двох, ні для кожного з них не існує закону, який визначає, що для них найкраще. Найкраще залишатися собою. (Хорхе Букай)

        сподобалася цитата?  

Найважливіше у спілкуванні – почути те, що не було сказано. (Пітер Друкер)

        сподобалася цитата?  

Перфекционист не только беспокоится, что его отвергнут, - он также возлагает нереальные надежды на своих потенциальных партнеров. Из-за максималистского склада ума каждый недостаток становится камнем преткновения, который не позволяет потенциальным отношениям даже начаться. Да и потом, если отношения завязываются, то каждая неурядица, каждое разногласие, каждый конфликт раздувается до катастрофических размеров и переживается как потенциальная угроза разрыва отношений. (Тал Бен-Шахар)

        сподобалася цитата?  

Нельзя обладать душой другого человека. Но можно разделить с ним тайну. (Линда Шиерз Леонард)

        сподобалася цитата?  

Несчастливый мужчина не совместим со счастливой женщиной. (Джон Ирвинг)

        сподобалася цитата?  

Любовь, что стеклянный стакан: будешь держать легко – выскользнет и разобьется, будешь сжимать – раздавишь. (Носсрат Пезешкиан)

        сподобалася цитата?  

Всем наплевать на людей, готовых прибежать по первому зову. (Иржи Грошек)

        сподобалася цитата?  

Если Вы сердитесь на своего партнера, проверьте, не оказали ли Вы ему помощь, выполнив более половины работы. Проверьте также, не сделали ли Вы чего-либо, чего НЕ хотели делать, и при этом НЕ сказали ему об этом, боясь нанести обиду. Вот примеры подобных случаев: выслушивание людей, когда Вам скучно;… выполнение того, чего Вы НЕ желаете делать, из-за того, что Вам НЕ нравится человек или он надоедает Вам, или Вы устали от него. Ответственность наполовину лежит на Вас. (Б. Уайнхолд, Дж. Уайнхолд)

        сподобалася цитата?  

Не бывает неправильных людей – бывают неправильные дистанции между людьми. (Евгений Медреш)

        сподобалася цитата?  

Простил - это когда вспоминаешь, а у тебя уже не болит. (невідомий автор)

        сподобалася цитата?  

Психологическое здоровье является продолжением здоровых межличностных отношений (Ирвин Ялом)

        сподобалася цитата?  

Время от времени следует говорить глупости, это способствует созданию тёплой дружеской атмосферы. (Макс Фрай)

        сподобалася цитата?  

Коли ми не просимо те, чого хочемо чи що становить нашу потребу, ми знецінюємо себе. (В.Д. Москаленко)

        сподобалася цитата?  

Інші люди нам дані не для того, щоб ми змінювали їхнє життя, а для того, щоб ми завдяки їм змінювали своє. (Тамрико Шоли)

        сподобалася цитата?  

Іноді ми можемо і навіть зобов'язані вимагати того, чого хочемо. Це вже означає встановлювати межі. Тоді ми не контролюємо іншу людину, але знаходимо контроль над своїм життям. (В.Д. Москаленко)

        сподобалася цитата?  

Якщо я можу створити відносини, що характеризуються з мого боку щирістю і прозорістю моїх справжніх почуттів, теплим прийняттям та високою оцінкою іншої людини, тонкою здатністю бачити її світ та її саму, як вона сама їх бачить, у цих відносинах вона сприйматиме і краще розумітиме свої якості, які раніше були придушені, виявить, що стає ціліснішою особистістю, яка здатна жити з користю, стане людиною, більш схожою на ту, якою вона хотіла б бути. (Карл Роджерс)

        сподобалася цитата?  

Інколи здається, що розуміємо одне одного, тоді як кожен домислює собі слова співрозмовника, як йому заманеться. (Вирджиния Сатир)

        сподобалася цитата?  

Ніколи не сподівайся, що зміниться хтось інший. Зміни завжди потрібно починати із себе. (ОШО)

        сподобалася цитата?  

Щоб уникнути розчарування в людях, треба позбутися ілюзій. Вмійте приймати людей такими, якими вони є. Досконалих людей немає. Можна знайти хороших людей, але навіть вони часом бувають егоїстичні, дратівливі і похмурі. (Абрахам Маслоу)

        сподобалася цитата?  

Той, хто тобі дійсно потрібний, не повинен відповідати твоїм поняттям. Він з'явиться і зруйнує все, і буде самим собою, таким, яким є. І ти любитимеш його таким. (Эрих Мария Ремарк)

        сподобалася цитата?  

Те, чого двоє не говорять одне одному, пов'язує їх сильніше, ніж відвертість. (Чак Паланик)

        сподобалася цитата?  

Я не стверджую, що шлюби повинні будуватися за принципом «господар – рабиня», але у шлюбі має бути значно більше взаємної самовіддачі, ніж, схоже, спостерігається у вашому випадку. Запитайте себе ось про що: що ваш чоловік отримує від вашого шлюбу, окрім сексуальної незадоволеності? Якщо ви для нього всього лише епізодичний компаньйон, то йому було б краще ділити кімнату з кимось із чоловіків, його колег-інженерів, з яким він міг би розмовляти про роботу. (Гарри Гаррисон)

        сподобалася цитата?  

Як тільки я почув першу історію кохання, Я одразу вирушив на пошуки тебе... Не розуміючи, наскільки це марно. Закоханим ніде не судилося зустрітися. Кожен із них постійно перебуває всередині іншого. (Румі)

        сподобалася цитата?  

Якщо жінка правильно поводиться - у чоловіка з'являється розум (Владимир Слепцов)

        сподобалася цитата?  

Раз я знаю, що ти прийдеш, я можу на тебе чекати скільки завгодно. (Альбер Камю)

        сподобалася цитата?  

Не той дорогий, з ким добре, а той, без якого погано. (А.П. Чехов)

        сподобалася цитата?  

Це великий успіх у житті, знайти людину, яку приємно дивитися, цікаво слухати, не обтяжливо мовчати, щиро сміятися і з нетерпінням чекати на зустріч... (невідомий автор)

        сподобалася цитата?  

Коли мені кажуть Він засмучує мене, через нього відчуваю себе огидно, мені хочеться запитати: А ця кругла штука в тебе на плечах належить тобі чи комусь іншому? (Ф. Пьюселик)

        сподобалася цитата?  

Якщо ти любиш людину такою, якою вона є, то ти любиш її. Якщо ти намагаєшся його кардинально змінювати, то любиш себе. (Августин Аврелий)

        сподобалася цитата?  

Простіше змінити людей, ніж змінити їх. (Г. Лепс)

        сподобалася цитата?  

Слідуючи своїм шляхом, не хапайте нікого за руки, намагаючись тягнути за собою, але й не відштовхуйте тих, кому з вами по дорозі. (Аму Мом)

        сподобалася цитата?  

Хрен, положенный на мнение окружающих, обеспечивает спокойную и счастливую жизнь. (Фаина Раневская)

        сподобалася цитата?  

Не сумуй у тому, що не знають тебе, печалься у тому, що не знаєш людей. (Конфуций)

        сподобалася цитата?  

Коли ми є інших - інші нас роблять тими хто ми є. (Елена Калитиевская)

        сподобалася цитата?  

Там, де нас чекають, ми завжди опиняємося точно вчасно (Пауло Коэльо)

        сподобалася цитата?  

Відмовтеся від спроб змінити людей, і ви звільните велику кількість енергії для своєї внутрішньої трансформації. (Брэд Дженсен)

        сподобалася цитата?  

Якщо домовишся із собою, є надія взаєморозуміння з оточуючими. (Антонио Миро)

        сподобалася цитата?  

Той, хто розуміє людей, не шукає вони розуміння. (Богуслав Войнар)

        сподобалася цитата?  

Если ваша анкета есть в нашей базе психологов, авторизируйтесь, чтобы добавить свою цитату!

Оцінка добірки цитат
сподобалося: 1 з 1 оцінювачів
  гарна добірка?  
qr