У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Мудрі цитати про психоаналіз

Мудрі цитати на тему - «психоаналіз», всього: 15. Додавати свої улюблені цитати про психоаналіз можуть зареєстровані психологи нашого порталу.

Психический симптом (будь то тревога, зависимость, депрессия, навязчивые мысли или сложности в отношениях с людьми), который обычно служит поводом для обращения к психоаналитику, никогда не возникает на пустом месте. У каждого симптома своя причина, у каждого диагноза – своя история, у каждого человека – свой способ и путь, которым нужно следовать, чтобы разобраться с тем, что с ним происходит. Психоанализ – это один из методов, который позволяет человеку меняться в процессе познания своей жизненной истории. На этом пути человек отвечает на значимые для него вопросы, находит причины беспокоящих его явлений, изобретает новые жизненные стратегии, а самое главное – учится слушать собственные желания. (Вероника Беркутова)

        сподобалася цитата?  

Психоанализ позволяет нам исправлять наши ошибки, исповедуясь в проступках наших родителей. (Лоуренс Питер)

        сподобалася цитата?  
мудрі афоризми психоаналіз

Терапевтическая сессия – не установление фактов и не поиск объективной истины, а работа с чувствами пациента. (Дональд Винникот)

        сподобалася цитата?  

Анализ - это правильно организованный бред. (Жак Лакан)

        сподобалася цитата?  

Роль психоаналітика – не співчувати, не втішати, не виправляти, а допомогти виявити і символізувати, тобто позначити причину страждання. (Каролин Эльячефф)

        сподобалася цитата?  

Уже так повелося, і це стосується всіх: ми ніколи не дізнаємося, чому і чим ми дратуємо людей, чим ми милі їм і чим смішні; наш власний образ залишається для нас найбільшою таємницею. (Милан Кундера)

        сподобалася цитата?  

Думать погані думки - навіть кумедно, якщо робити хороші відносини, попри ці думки. (Нэнси Мак-Вильямс)

        сподобалася цитата?  

В ході успішного психоаналітичного лікування ми усуваємо затримки розвитку та допомагаємо здійснити процес розвитку та реалізувати вроджені тенденції конкретного пацієнта. Людина, колись позбавлена досить хорошого материнського піклування, може стати людиною, яка мала досить хороше підтримуюче оточення, а отже, і розвиток особистості стає можливим — нехай і пізно. Якось нам вдається - без слів - повідомити людину, що ми надійні, і у відповідь людина розвивається. (Д. В. Винникотт)

        сподобалася цитата?  

Ти маєш жити і померти із собою. (Карл Густав Юнг)

        сподобалася цитата?  
мудрі афоризми психоаналіз

Аналіз - це лікування. Це спосіб повернути життя тому, хто його втратив (Майкл Фордхам)

        сподобалася цитата?  

Наше завдання у тому, щоб стерти всі особливості людського характеру в ім'я схематичної «нормальності», і у тому, щоб вимагати, щоб людина, який був «ретельно проаналізований», не відчував пристрастей і переживав внутрішніх конфліктів. Справа аналізу - забезпечити найкращі з можливих психологічних умов для функціонування его; у цьому його завдання закінчується. (Зигмунд Фрейд)

        сподобалася цитата?  

У несвідомого немає слова Нет. Несвідоме не може нічого іншого, як бажати. (Зигмунд Фрейд)

        сподобалася цитата?  

Встреча с самим собой принадлежит к самым неприятным (Карл Густав Юнг)

        сподобалася цитата?  

Наскількі сповідь іншому діє сильніше і глибше, ніж сповідь собі, настільки психоаналіз ефективніше самоаналізу. (Шандор Ференци)

        сподобалася цитата?  

Чем бездоганніша людина зовні, тим більше демонів у неї всередині. (Зигмунд Фрейд)

   цитату дододано: Полина Александровна Барашко         сподобалася цитата?  

Если ваша анкета есть в нашей базе психологов, авторизируйтесь, чтобы добавить свою цитату!

Оцінка добірки цитат
  гарна добірка?  
qr