У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Мудрі цитати на тему самоактуалізація

Мудрі цитати на тему - «самоактуалізація», всього: 16. Додавати свої улюблені цитати про самоактуалізація можуть зареєстровані психологи нашого порталу.

Самая трудная задача - быть самим собой в мире, где каждый пытается сделать вас кем-то другим. (Бенедикт Камбербэтч)

        сподобалася цитата?  

Почему я небесполезен? До тех пор, пока мне нужно стремиться поднять свое благосостояние и благосостояние близких, я небесполезен. До тех пор, пока моя работа может давать положительный результат, я небесполезен. До тех пор, пока моя жизнь небезразлична хоть одному человеку, я небесполезен, даже если этот человек — я сам. Если моя любовь, понимание, сотрудничество, мужество, общительность, советы что-то в себе несут, я небесполезен. Если я могу уважать свое мнение, ум, я небесполезен Если другие уважают меня, я небесполезен. Если я обладаю самоуважением, чувством собственного достоинства, я небесполезен. Если я помогаю людям, я небесполезен. Если я помогаю покупателям, я небесполезен. Я небесполезен, я очень, очень нужный человек. (Дэвид Бернс)

        сподобалася цитата?  
мудрі афоризми самоактуалізація

Чим довше я живу, тим ясніше розумію, що головне в житті – це твердо знати, чого ти хочеш, і не дозволяти збити себе з пантелику тим, кому здається, ніби вони знають краще. (Пелэм Грэнвил Вудхаус)

        сподобалася цитата?  

Все життя індивіда - це не що інше, як процес народження самого себе, ми, напевно, народжуємося остаточно на момент смерті, хоча трагічна доля більшості людей - померти, не встигнувши народитися. (Эрих Фромм)

        сподобалася цитата?  

Каждый человек умирает. Не каждый человек действительно живет. (Уильям Уоллес)

        сподобалася цитата?  

Завжди говори те, що думаєш і роби те, що тобі здається правильним - це твоє життя і ніхто краще за тебе її не проживе. (Жан Рено)

        сподобалася цитата?  

Ви не зростатимете, якщо не намагатиметеся зробити щось поза ттим, що вже знаєте про досконалість. (Ральф Уолдо Эмерсон)

        сподобалася цитата?  

Всі ми генії. Але якщо ви судитимете рибу за її здатністю підбиратися на дерево, вона проживе все життя, вважаючи себе дурою. (Альберт Эйнштейн)

        сподобалася цитата?  

Як сподіваєтесь Ви змінитися, не звернувшись спочатку в попіл, згоряючи у вогні своєї Душі? (Фридрих Ницше)

        сподобалася цитата?  
мудрі афоризми самоактуалізація

Кожен повинен залишити щось по собі. Сина або книгу, або картину, збудований тобою будинок або хоча б зведену з цегли стіну, або пошитий тобою пару черевиків, або сад, посаджений твоїми руками. Щось, чого за життя стосувалися твої пальці, в чому після смерті знайде притулок твоя душа. Люди будуть дивитись на вирощене тобою дерево чи квітку, і в цю хвилину ти будеш живий. (Рэй Брэдбери)

        сподобалася цитата?  

Головне життєве завдання людини - дати життя себе, стати тим, що він потенційно. Найважливіший плід його зусиль – його власна особистість. (Эрих Фромм)

        сподобалася цитата?  

Многие люди посвящают жизнь тому, чтобы реализовать концепцию того, какими они должны быть, вместо того, чтобы реализовать себя. (Фредерик Перлз)

        сподобалася цитата?  

Роды — болезненный процесс, в особенности если человек рождает сам себя, да еще в зрелые годы. (Станислав Ежи Лец)

        сподобалася цитата?  

Не той великий, хто ніколи не падав, а великий - хто падав і вставав! (Конфуций)

        сподобалася цитата?  

Нормальність - це асфальтована дорога; по ній зручно йти, але квіти на ній не ростуть. (Винсент Ван Гог)

        сподобалася цитата?  

— Ви дійсно вважаєте, що будь-яка людина може витягти себе з болота за волосся? — Звичайно, будь-яка розумна людина просто повинна час від часу так чинити. (Рудольф Эрих Распе)

        сподобалася цитата?  

Если ваша анкета есть в нашей базе психологов, авторизируйтесь, чтобы добавить свою цитату!

Оцінка добірки цитат
  гарна добірка?  
qr