У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Мудрі цитати на тему сенс життя

Мудрі цитати на тему - «сенс життя», всього: 26. Додавати свої улюблені цитати про сенс життя можуть зареєстровані психологи нашого порталу.

Сенс життя - наповнювати його сенсом. (Віктор Франкл)

        сподобалася цитата?  

В чем смысл жизни? Служить другим и делать добро. (Аристотель)

        сподобалася цитата?  
мудрі афоризми сенс життя

Понять смысл жизни не легко , но думаю , что ты будешь счастлив , что сделал это (Билл Робинсон)

        сподобалася цитата?  

Стародавні казали, що релігія потрібна тим, хто боїться опинитися в пеклі; а духовність – тим, хто там уже побував. Поки ми не побачимо існуючу різницю між тим, що ми прагнемо випробувати, і тим, що ми відчуваємо, поки ми усвідомлено не поставимо собі за мету досягнення високого рівня духовності, ми завжди прагнутимемо уникати, заперечувати або уявляти себе жертвами, малодушними і незадоволеними собою. і оточуючими... не існує залитих сонцем лук і затишних куточків для безтурботного сну: є душевні вири, де більшу частину життя і перебуває наша природна сутність і де зароджуються багато значних подій нашого життя. Саме в цих вирах формується і міцніє душа, саме в них ми стикаємося не тільки з тяготами життя, але і з її гідністю, і її глибоким змістом. (Джеймс Холлис)

        сподобалася цитата?  

Не ищите смысл жизни, потому что нигде его не найдёте, но ищите хоть что-нибудь и в этом найдёте смысл жизни. (Николай Векшин)

        сподобалася цитата?  

Жизнь становится бессмысленной, если мы не связаны с другими людьми тёплыми чувствами родства и если мы не чувствуем, что творим и приносим пользу. (Лоуэлл Беннион)

        сподобалася цитата?  

Из длительности сроков жизни мы никогда не сможем вывести меру ее осмысленности. (Виктор Франкл)

        сподобалася цитата?  

Мета життя не в тому, щоб здобути собі безсмертну славу. Вона в тому, щоб перетворювати кожен день на маленьку вічність. (Андре Моруа)

        сподобалася цитата?  

Небагато чого в житті довго буває важливим. (Эрих Мария Ремарк)

        сподобалася цитата?  
мудрі афоризми сенс життя

Людина перетворилася на товар і розглядає своє життя як капітал, який слід вигідно вкласти. Якщо вона у цьому досягла успіху, то життя її має сенс, а якщо ні – вона невдаха. Її цінність визначається попитом, а не її людськими достоїнствами: добротою, розумом, артистичними здібностями. (Эрих Фромм)

        сподобалася цитата?  

Життя не в тому, щоб жити, а тому, щоб відчувати, що живеш. (Василий Ключевский)

        сподобалася цитата?  

Життя немає сенсу. Сенс – це завжди несвобода, сенс – це жорсткі рамки, у які ми заганяємо одне одного. Говоримо - сенс у грошах. Говоримо - сенс у коханні. Говоримо - сенс у вірі. Але все це лише рамки. У житті немає сенсу - і це її вищий зміст і найвища цінність. У житті немає фіналу, до якого ти повинен прийти, - і це важливіше тисячі вигаданих смислів. (Сергей Лукьяненко "Спектр")

        сподобалася цитата?  

Не плодите детей, пока не станете истинными творцами и не будете плодить творцов.Неправильно рожать детей под влиянием потребности, неправильно использовать детей для того, чтобы заполнить свое одиночество, неправильно придавать смысл своей жизни, производя на свет очередную копию себя.... (Ирвин Ялом)

        сподобалася цитата?  

Узлісся - і розвилка двох доріг. Я вибирав з великим небажанням, Але вибрати одразу дві ніяк не міг І просіку, якої знехтував, Очима пробіг до повороту. Друга - та, яку вибрав, - Нетоптаною травою приваблювала: Прим'яти її - мета вище всіх похвал, Хоч тих, хто тут колись шлях катував, Вона сама добряче потоптала. Необрана, година проб'є і твій! Але, пам'ятаючи, як звивистий шлях будь-який, Я на роздоріжжя, знав, повернуся навряд чи ... (Роберт Фрост)

        сподобалася цитата?  

Ми знаходимо у житті лише те, що у неї вкладаємо (Ральф Уолдо Эмерсон)

        сподобалася цитата?  

Прагнення сенсу допомагає людині вижити, і вона призводить до рішення піти з життя, воно допомагає винести нелюдські умови концтабору та витримати тяжке випробування славою, багатством та пошаною (Виктор Франкл)

        сподобалася цитата?  

У житті людини є 2 великих дні - день, коли він народився, і день, коли він зрозумів, для чого. (Уильям Барклай)

        сподобалася цитата?  

Жити - те саме що любити: все розумні аргументи проти цього, і всі здорові інстинкти - за. (Сэмюэл Батлер)

        сподобалася цитата?  

Життя має точно ту цінність, якої ми хочемо її наділити. (Ингмар Бергман)

        сподобалася цитата?  

Смисли роблять наше життя змістовним, відкривають нам можливість діяти у цьому Світі, пов'язують нас із світовим початком. Смисли роблять нас активними – тобто психічно здоровими. (В.В. Налимов)

        сподобалася цитата?  

Коли киркою працює каторжник, кожен її удар лише принижує каторжника, але якщо кирка в руках дослідника, кожен її удар підносить вишукувача. Каторга там, де удари кирки позбавлені сенсу. (Антуан де Сент-Екзюпері)

        сподобалася цитата?  

Людина нічого не винні питати, у чому сенс її життя, але швидше має усвідомити, що вона сама і є той, кого звернене питання (Виктор Франкл)

        сподобалася цитата?  

Когда человек не знает, к какой пристани он держит путь, для него ни один ветер не будет попутным. (Сенека)

        сподобалася цитата?  

Той, хто знає, навіщо жити, може витримати будь-яке як. (Фрідріх Ніцше)

        сподобалася цитата?  

Умение быть счастливым. Радоваться самой жизни, независимо от того, как долго нам двигаться к той цели, которую нам уготовила судьба, радоваться самой жизни; ведь если научиться жить активно, интересно, то это доставляет такую радость, что нет нужды беспокоиться о том, как далеко мы продвинулись и чего еще могли бы достичь, но не успели. (Эрих Фромм)

        сподобалася цитата?  

Лови день. (Эпикур)

   цитату дододано: Елена Белова         сподобалася цитата?  

Если ваша анкета есть в нашей базе психологов, авторизируйтесь, чтобы добавить свою цитату!

Оцінка добірки цитат
  гарна добірка?  
qr