«Жити так, як ви хочете — це не егоїзм. Егоїзм — це коли інші мають думат...»
You are reading a translation of this question from the original language: Ukrainian
Question by: Юля Age: 30

Не розумію що відбувається

Добрий день! У мене така ситуація: ми з хлопцем 5 років разом він працює на фурі їздить по Україні ( бачимося раз в місяць) в связку з його роботою по іншому ніяк не виходить. Він робить ремонт в своїй хаті ( вже мебель купляє) і навіть скидає мені фото от А до Я ремонтах. На днях він мені сказав що хоче поселити квартирантів туди ( молоду дівчину або дівчину з дитям поки та буде розводитися з чоловіком тобто времено) я йому почала говорити свою думку по цьому поводу а він мене навіть не захотів слухати. На даний момент ми не розмовляємо . Я йому писала що так не робиться давай поговоримо, а в нього ноль реакцій. І що саме цікаво що це не він позвав дівчат туди жити а його рідні. Чому він себе так веде з точки психології? І я не розумію чому його рідні до мене так ворожо ставляться я їм нічого погано не зробила? І як мені поступить в такій ситуації чи вести себе з точки психології?
...
What are these ratings?

Question Ratings

Users can vote for questions they like. The best questions are featured in a special section of the website.

You can vote for a question if you found it interesting, well-described, or believe that the psychologists’ answers would be valuable for many others to read.

If you vote for a question, a link to it may later appear on your personal page in the "Liked Questions" section. Negative votes will not be displayed anywhere.

For psychologists, the questions they like will not be displayed on their personal pages.

Psychologists’ answers

There are no answers to this question yet.
This question is archived. New replies are no longer accepted.
Log in or register to answer.
Want to ask a psychologist a question online for free right now?