Чоловік ніби все розуміє, але повторює робити те, що мені не подобається.
(невинно), що я вважаю нормою. Але с кожним повідомленням його флірт та загравання ставали все відвертішими і прямо натякаючи на секс. Побачивши, що тема іде не туди, я повторила, що мені так неприйнятно і коли ми зустрінемось, він може розраховувати на спілкування і все. Також сказав, що це я його провокую, бо така сексуальна і фліртую… я була здивована, адже він не перший чоловік з яким я спілкуюсь і всі адекватно розуміють флірт. Така ситуація повторилась і я написала, що спілкування ми припиняємо, на що він почав виправдовуватись і погоджуватись, що його цікавлю саме я, а не дише секс, але як жінка, я його тако ж цікавлю, що нормально. Коли він приїхав до Києва ( він часто приізджає), ми домовились зустрітись ( припустимо на завтра, бо сьогодні я не могла), але ми почали в цьому умовному сьогодні спілкуватись і він запросив до себе!!! Що?! З якого дива?! Я відмовилась, на що він обідився і сказав, що я його провокую своїми фразами ( фраза: не приїду, бо до комендантської години не зможу повернутись додому). Де тут провокація?! І слухати треба те, що тобі прямо кажуть, а не флірт. Якось потім він зʼїхав бо я була в ярості від такої поведінки, ви казала йому все, що думаю ( що бреше, маніпулює і намагається « дотиснути»). І фінал цієї історії… він погодився, що ніяких натяків на сечу більше не буде, але через годину вже питав про моє бікіні… Тцт я вже не витримала і запропонувала йому знайти сечу на сьогоднішній вечір, що б він заспокоївся, а завтра зустрітись зі мною… це було за 1 годину до нашої зустрічі. Він сказав ок… і ми не зустрілись. І от я хочу пересвідчитись в своїх думках. Він хотів лише секс, в нього не всі вдома, це така манера чи ще якийсь варіант.
Question Ratings
Users can vote for questions they like. The best questions are featured in a special section of the website.
You can vote for a question if you found it interesting, well-described, or believe that the psychologists’ answers would be valuable for many others to read.
If you vote for a question, a link to it may later appear on your personal page in the "Liked Questions" section. Negative votes will not be displayed anywhere.
For psychologists, the questions they like will not be displayed on their personal pages.